reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

menia WITAMY CIE CIEPŁO :-)
właśnie nie mam zielonego pojęcia dlaczego miała by tak krótko trwac... przeszło mi przez myśl ze przecież skąpa miesiączka może byc oznaką ciąży ale ona była normalna tzn obfita tylko krótka, coś mi się miesza ten mój cykl może hormony szaleją:-)
nie ma się co martwic staranka czas zacząc:-) a co u Ciebie ? kiedy jedziesz do szpitala? pozdrawiam
 
reklama
Jeśli chodzi o mnie to mam na imię Marzena i mam 25 lat .
Aktualnie mieszkam już 3 lata w Edinburghu (UK) .
Synek skończył niedawno 19 miesięcy i od niedawna się staramy o kolejne dziecko , jeśli w tym miesiącu @ zawita to w nowym cyklu mam zamiar zakupić testy owulacyjne, jest nam trochę ciężko z mężem pogodzić pracę z staraniami o dziecko ponieważ pracujemy w tym samym miejscu tylko że ja na poranną zmianę a mąż na wieczór więc w międzyczasie zajmujemy się synkiem.
 
Menia pozostają wam wolne dni:tak: A kiedy wy się widujecie? W nocy?
Anulka gdzie się podziewasz? Chyba dopadły ją mdłości:-D
A jutro chyba Izulqa testuje. Trzymamy kciukasy.
Soso a ty jak tak sobie smacznie śpisz do południa, to kto się zajmuję twoją Laurą? No chyba, że jest w przedzkolu. Też bym chciała mieć taki sen;-)
 
edytakornel w nocy to nawet nie słyszę jak M wraca a w dzień czasami widzimy się godzinkę dwie. Teraz trochę bardziej przycisnęłam M :cool2: ;-) ale i tak nawet nie wiem czy miałam owu czy nie dlatego czekam na @ i potem testy owu zakupię :-)
 
witajcie
Melduje sie Edytko jakos wczoraj zlecialo mi popoludnie a pozniej bylismy w odwiedzinach u kolezanki ;) spory czas sie nie widzieliismy :) bylo co nadrabiac:) a od niej wyszlismy po 00 i juz nie wchodzilam bo padalam :)ja juz pije ineczke hehe mdlosci nie mam ale znowu masakrycznie bola mnie piersi dotknac sie nie moge a suty mam juz wieksze niz 5 zl:/ a mialam takie zgrabne hehe ja wizyte mam na 22go bo niestety na czwartek nie zmiescilam sie juz moglabym prosic lekarza ale po co to tylko pare dni...
 
reklama
Anulka a już się martwiłam, że coś nie halo ufff. Korzystaj póki jest okazja na imprezki, będziesz miała chyba piękne, duże persiątka:happy2:, skoro już rosną.
A co do wizyty to lepiej zaczekać, zawsze to będzie lepiej serduszko widać:tak:
Anulka a po zapłodnieniu mierzyłaś tempke?
 
Do góry