reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

wole myslec negatywnie a potem sie pozytywnie rozczarowac prawie dwa lata staramy sie to wiesz jeszcze dzis ten dzien a ja zapalilam swiatelko u brata na grobie bo niestety moja fasolka nie na grobu... dlugo bede sie meczyc ze zlymi myslami choc wiem ale lepiej tego nie robic ale zeby znowu nie bylo tego samego...mowie nie nie a tu jutro moze bede pisac ze sa 2 krechy zobaczymy jak test nie wyjdzie to ide na bete po niej bedzie wiadomo co i jak...
 
reklama
nie chcialabym teraz :D
Misie, wymieńmy sie może nr gg, bo ja to coś czuje, że bede tu czesto do was zaglądać ! :*** bo bardzo mi pomogłyście!:* aa no i koniec przytulania w płodne po bożemu..;D
 
wole myslec negatywnie a potem sie pozytywnie rozczarowac prawie dwa lata staramy sie to wiesz jeszcze dzis ten dzien a ja zapalilam swiatelko u brata na grobie bo niestety moja fasolka nie na grobu... dlugo bede sie meczyc ze zlymi myslami choc wiem ale lepiej tego nie robic ale zeby znowu nie bylo tego samego...mowie nie nie a tu jutro moze bede pisac ze sa 2 krechy zobaczymy jak test nie wyjdzie to ide na bete po niej bedzie wiadomo co i jak...

ojj kochana naprawde nie smutaj bo naprawde az mi sie smuto robi na sercu kochanie uda ci siezycze c tego z xalego serca przykro mi ze tylke przykrosci ce spotkalo w zyciu al nie poddawaj sie zobaczysz przyjdzie dzien gdze bedziesz sie z tego smiala 3 majac swojego maluszka w ramonach


nie chcialabym teraz :D
Misie, wymieńmy sie może nr gg, bo ja to coś czuje, że bede tu czesto do was zaglądać ! :*** bo bardzo mi pomogłyście!:* aa no i koniec przytulania w płodne po bożemu..;D

kochana chocbymchciala dac ci gg to nie moge bo go nie mam mieszkam za granicA naprawde mowie ci napewno nie jestes w ciazy a jak chcesz idz na badania krwi bedziesz miala pewnosc na 100 procent


ja chocbym chciala to nie zapale swiatelka bo mnie nie w Polsceeee ale a swieta jak pojade to zapale

mam dwie kolezanki ktore umarly w wieku 15 lat jedna si zabila druga umarla na bialacze i chodz bardzo walczyla
 
Ostatnia edycja:
Anulka wg mnie masz typowe objawy ciążowe. Widzę na suwaczku że jesteś mamą aniołka, wiem że jesteś pełna obaw i wątpliwości. Zrób jutro test, na pewno wykaże coś, oby to były dwie grube krechy. Jesteś dwa dni po@ i te objawy, trzymam kciuki.
Nat tak jak pisze Soso nie stresuj się, mas@ więc to nie ciąża.
Soso a ty planujesz zrobić teścik w dzień spodziewanej@. No i dobrze. Lepiej się wcześniej nie stresować jakby nic nie wyszło. Ja też sobie obiecałam, że już nigdy więcej nie zrobię testu przed @, bo stres holerny jak nie pojawiają się dwie kreski. A w dniu @ będzie wiadomo co i jak.
 
Anulka wg mnie masz typowe objawy ciążowe. Widzę na suwaczku że jesteś mamą aniołka, wiem że jesteś pełna obaw i wątpliwości. Zrób jutro test, na pewno wykaże coś, oby to były dwie grube krechy. Jesteś dwa dni po@ i te objawy, trzymam kciuki.
Nat tak jak pisze Soso nie stresuj się, mas@ więc to nie ciąża.
Soso a ty planujesz zrobić teścik w dzień spodziewanej@. No i dobrze. Lepiej się wcześniej nie stresować jakby nic nie wyszło. Ja też sobie obiecałam, że już nigdy więcej nie zrobię testu przed @, bo stres holerny jak nie pojawiają się dwie kreski. A w dniu @ będzie wiadomo co i jak.

dokkladnie po co dawac sobie nadzieje lepiej poczekac az sama sie sprawa wyjasni warowalam kieds strasznie i guzik mi z tego wychodzl wiec teraz daje sobie spokoj chociaz kazda z nas ma nadzieje n te dwie kreseczkiiii glupie kreski a daja tyle szczescia inne placza jak widze 2 kreski z rozpaczy a my e szczesca he
 
Soso niestety tak to jest, że my starające się czekamy na te dwie kreseczki, a takie jak Nat, które jeszcze nie są gotowe boją się zobaczyć kreseczki.
 
Soso niestety tak to jest, że my starające się czekamy na te dwie kreseczki, a takie jak Nat, które jeszcze nie są gotowe boją się zobaczyć kreseczki.

kohana powiedz mi coo tym myslisz nie chce sie nakrecac ale powiem oze tak
perwszy objaw wczesniej zgaga
bule podbrzusza
przy schylaniu sie przy przemeczeniu sie tez bol i ciagnie mnie w dol z brzuchem nadety brzucholll zawsze mialam plaski brzuszek wgule nie bylo widac ze urodzilam dziecko po moim brzuchu nic a teraz mam caly czas tak jakbym miala dostac malpe od jakis 2 3 tyg;/

nie wiem co o tym myslec moze ty cos -poradzisz powem ze @ mam na 8mego ehhh mam nadzieje zen ie truje ci hehhe


no te kreski to by bylo spelnienie marzen ale coz trza czekac;/.
 
No nie, zjadło mi drugiego posta:crazy:
Soso takie objawy mogą świadczyć zrówno o ciąży jak i zbliżającej się@.
Nie potrafie ci odpowiedzieć czy to "to". Ja miesiąc temu miałam identyczne objawy + bolące piersi od momentu owulki. Byłam pewna że to ciąża. Niestety okres dostałam co do minuty. A byłam pewna, bo poprzednia ciąża wyglądała identycznie, były takie objawy jak u ciebie no i piersi, w dniu @ zrobiłam test i były dwie kreseczki. Także już się nie nakręcam, stwierdziłam że organizm płata nam niemiłe figle, przez które cierpimy. Staram się nie myśleć o tym czy już czy jeszcze nie. W podświadomości niestety szukamy najmniejszych objawów, z których się rodzi duża nadzieja. Trzymam mocno kciukasy a do 8 to tylko kilka dni. Przecież mamy różne organizmy;-)
 
reklama
jestem po usg..
Mam torbiela na jajniku i prawdopodobnie nawet nie doszło do jajeczkowania, bo jajnik prawy mi nie pękł w tym miesiącu, w środku nazbierała się krew. Jajnik jest bardzo powiększony, stąd też moje kłucia, patrzyła na tą krew i powiedziała, ze to okresowa, nie z poronienia, macica w porządku, nic nie widać i teraz z tym okresem może być problem...
 
Do góry