reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
oj bidulko kochana przykro mi:( dawno cię tu nie było swoją drogą... co u ciebie?

nio mowie ci wiec wem co czujesz bo ja to samo staram sie i staram i nic wiec ehhh jak sie nie zalamac prawda kochana ale cos mi nie pasuje bo jak np cos robie podnosze i wogule to mnie brzuch ciagnie w dol pobolwa albo sie strasznie szybk meczeae nie jestem senn spie do 13 a potem po nocach buszuje ehhhhhhhh nasze zycie jest ciezkie jako zyce kobietyyyyyyy


kula hula uwirz mi kochana nic straconego jeszccze
 
kurcze niunia naprawde to ciaza mowie ci jakby test zle wyszedl nie byloby wyniu tylko pama rozowa na calym tescie ja tak mialam kiedysss!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratki a u mnie masakra mdlosci mnie mecza dzis i odrzucilo mnie od papierosow ;. jak tlyko pomysle to mi sie slabo roi no i brzuch boli ale boje se ze moze sobie wkrecam:( wogfule drazliwa jestem

bafinko widzisz ja jestem pelna nadzieji co do ciebie kochanaaaaaa mojaaaaaaaaaaaaa

Mnie w tamtej ciąży odrzuciło od papierosów zaraz na początku ;P Moim zdaniem to fasolka ;)


dziwne to dla mnie były te śluzy...Powiedz mi jeszcze to normalne żeby tyle tego było? Warstwa jak nic na pół centymetra..białe i grudkowate jak gumką ołówek ścierasz, i strasznie swędzi, muszę co chwile podmywać się i z wewnątrz wyciągać bo tak zalega, byłam niestety nie prywatnie miesiac temu z tym u ginekologa i powiedział mi że wszystko ok...
Za bardzo sie tym stresuje, po nocy nie sypiam i może sama sobie szkodze..A co powiesz na tabletki przyspieszające okres? te co go wywołują? jesli byłabym w ciąży to nieposkutkują?

Ten śluz to na bank infekcja jakaś. Idź do lekarza. A test skoro negatywny dwa razy, to raczej dzidzi nie ma :(

Kochane dziękuję, ale ja to ogólnie załamke przechodzę.. Zrobiłam wczoraj rano drugi test, i wyszedł negatywny :( A temp. miałam cały ten czas powyżej 37 st. Wczoraj lub dziś chyba owulke miałam bo mnie tak wieczór brzuch bolał że myślałam że umrę.. I chyba idealnie to obliczyłam ;P Bo mniej więcej wczoraj rano było pełne przytulanko po 2 dniach przerwy hehe. Więc jeżeli się wtedy nie udało, to może teraz.... ;)
 
Ostatnia edycja:
odebralam wczoraj wkoncu te wyniki mojego a, i faktycznie tylko 3mln plemnikow w ml.... to troche malo:/ powinno byc od 20 do 200; i tylko 40%zywych...
musze go wyslac na powtorke z rozrywki, zeby spr czy to przez infekcje czy to faktycznie tak zle jest, ale nie wiem po jakim czasie plemniki calkowicie sie odradzaja, raz czytam, ze po 3 tygodniach, a raz, ze po 3 m-ach... juz wsumie miesiac minal i im szybciej to sprawdzi to tym szybcoiej zacznie sie leczyc, co Wy na to??
 
reklama
odebralam wczoraj wkoncu te wyniki mojego a, i faktycznie tylko 3mln plemnikow w ml.... to troche malo:/ powinno byc od 20 do 200; i tylko 40%zywych...
musze go wyslac na powtorke z rozrywki, zeby spr czy to przez infekcje czy to faktycznie tak zle jest, ale nie wiem po jakim czasie plemniki calkowicie sie odradzaja, raz czytam, ze po 3 tygodniach, a raz, ze po 3 m-ach... juz wsumie miesiac minal i im szybciej to sprawdzi to tym szybcoiej zacznie sie leczyc, co Wy na to??

Ojj, ja się na tym w ogóle nie znam.. ;/ Mogę jedynie trzymać kciuki by było OK. ;) Ale moim zdaniem to im szybciej tym lepiej..
 
Do góry