reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

betke w kazdym labolatorium zrobisz rok temu placilam jak dobrze pamietam 35zl za nia...wizyta zalezy gdzie jak prywatnie to placisz...
 
reklama
nat ten śluz i swędzenie są objawami grzybicy idź do apteki i poproś o globulki do pochwowe na grzybice a i warto iść do gina bo może będą potrzebne antybiotyki miałam identycznie i jestem na 100% pewna że to infekcja ale to nie przekreśli szansy na fasolkę bo u niektórych kobiet to jest jeden z objawów... tak czy inaczej trzeba to leczyć bo ci się pogorszy
 
nat ten śluz i swędzenie są objawami grzybicy idź do apteki i poproś o globulki do pochwowe na grzybice a i warto iść do gina bo może będą potrzebne antybiotyki miałam identycznie i jestem na 100% pewna że to infekcja ale to nie przekreśli szansy na fasolkę bo u niektórych kobiet to jest jeden z objawów... tak czy inaczej trzeba to leczyć bo ci się pogorszy


myslisz ze fasolka jest u mnie prawdopodobna? przeczytaj wczesniej o moich objawach jak mozesz..:)
 
Nat, ty nie myśl teraz czy to fasola czy nei, tylko jak najszybciej idz do ginekologa z tymi upławami, bo to jest teraz priorytetem..
 
czytałam... tą infekcje masz na pewno i musisz ją wyleczyć lekami bo ona sama nie zniknie a moższ zarazić partnera i może sie przenieść ze środka na wierzch.... a jeści chodzi o fasolkę to nie wiem jeśli testy są negatywne a ty czujesz się inaczej to idź na betę robi się ją rano na czczo w laboratorium i kosztuje coś koło 30 zł daje 100% pewność..
 
wiesz co ja sie czuje inaczej...ale czuje sie tak samo jak przed miesiaczką, bo takie objawy to tez objawy tego napięcia...i dlatego mam natki nieogar..i wlasciwie nie potrafie odroznic objawow ciazy od objawow miesiaczki. Zrobiłam test znowu, glupia jestem, ale dalej nic.. :)i nawet nie ma zabarwienia, ani nawet leciutkiej kreseczki..:) może mialam cykl teraz 29 zamiast 28 i dzis by wypadalo, a przez to wszystko wkolo mi sie zachwial..moze przyjdzie @..Lepiej żeby przyszła:(
 
wiesz co ja sie czuje inaczej...ale czuje sie tak samo jak przed miesiaczką, bo takie objawy to tez objawy tego napięcia...i dlatego mam natki nieogar..i wlasciwie nie potrafie odroznic objawow ciazy od objawow miesiaczki. Zrobiłam test znowu, glupia jestem, ale dalej nic.. :)i nawet nie ma zabarwienia, ani nawet leciutkiej kreseczki..:) może mialam cykl teraz 29 zamiast 28 i dzis by wypadalo, a przez to wszystko wkolo mi sie zachwial..moze przyjdzie @..Lepiej żeby przyszła:(

hejjjjjj dziewczynki a ja juz przestaam sie nakrecac na dzidzen ie wiemczemu zaczelymi wychodzic syfki na malpe:(:(:(:(:(: a do malpy 9 dni wiec normalei awsze okolo tyg przed mapa mialam syfki niestety mam to od kad zaczelam miesiczkowac wiec nie wiem co otym mysle achh szkoda adac


aniu kochana to napewno ciaza mowie ic na 100 ja tez mamcorke z innym mezczyzna na poczoku nie widywal sie z nia a potm sie wzol i az jeden raz raczyl ujrzec corke bo jak twerdzi nie ma czasu hahaha wiec jdni tatusiowei chca widzeic dziedz w przy[padku twoim inni nie maja normalni na siwecie czasu na dziecko :p
 
soso kochana moja jeszcze nic straconego ;) sama wiesz ze objawy na fasolkę i małpę są podobne więc nie ma co sie smutać.. ja trzymam &&&&&&&&&&&& już odciski mi się robią;P
a ja po zakupach zadowolona:) i całkowicie odstresowana.. przestałam się obserwowac mierzyć temp bo po co skoro i tak owulki nie będzie w tym cyklu zaczynam sie oswajać ze w tym roku już nie zaciąże... dzwoniłam do szpitala kiedy mam przyjechać to powiedzieli mi ze po @ wiec jeszcze min 2 tyg....
 
reklama
soso kochana moja jeszcze nic straconego ;) sama wiesz ze objawy na fasolkę i małpę są podobne więc nie ma co sie smutać.. ja trzymam &&&&&&&&&&&& już odciski mi się robią;P
a ja po zakupach zadowolona:) i całkowicie odstresowana.. przestałam się obserwowac mierzyć temp bo po co skoro i tak owulki nie będzie w tym cyklu zaczynam sie oswajać ze w tym roku już nie zaciąże... dzwoniłam do szpitala kiedy mam przyjechać to powiedzieli mi ze po @ wiec jeszcze min 2 tyg....
no niby tak kochana masz racje ale naprawde ja tez juz zaczynam sie swajac ze nic nie bedzie jak mialam objawy tak teraz zadnych brak ani brzuch nie boli nic wiec moze lepiej sie nastawic na malpke :):) wole sie rozczarowac mile niz nie mile zaskoczyc wiec teraz mysle byle do @ z moim szczesciem to i tak wiem ze sie nie udalo ehh troche podlamana jestem ale damy rade bafnko jak teraz sie nie uda lece do g sprawdzic czy moze naprawde jestem bezplodna bo 8 miesiecy i nic to juz nie jest smieszne moze obie zaciazymy w przyszlym roku kochana dzekuje za kciukasy ale nie chce se niepotrzebnie strsowac i wypatrywac objawy po co by sobie potem np przykrosc zrobic
jeszcze jak na zlosc ciagle widze na miescie baby z brzuchami ;/ wczoraj jak bylam w centrum to w ciagu 10 minut widzialam 3 myslalam ze sie roztrzaskam :p
 
Do góry