reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Okresy: 04.08, 02.09 , 30.09. Okres trwa ok 4 dni, 5dzień to plamienie. Już 8 miałam płodne, grudkowaty obfity biały śluz. Koło 12-13 było strasznie sucho i miałam plamienia przez dwa dni, bardzo śmierdziało, aż musiałam używać tamponów, bo sama od siebie czułam ten zapach, bez śluzu, kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i nie był to stosunek przerywany. Ale potem koło 14 i 15 ponownie miałam gęsty śluz. Wczoraj wypadał dzień spodziewanej miesiączki, nie dostałam jej, dziś też nie. Mam większe piersi, niezbyt często ale częściej oddaję mocz, jestem płaczliwa, rozdrażniona, agresywna itd. Są to jakby też objawy napięcia przedmies. Dodam, że zmieniłam klimat, bo przeprowadziłam się, poszłam na studia, często z chłopakiem kłóciliśmy się, zrywaliśmy i byłam strasznie nerwowa. Nie chce jeść, czuje że jestem pełna i syta a zarazem głodna. Tydzień po stosunku zrobiłam test, był negatywny, wczoraj czyli w dniu spodz miesiączki ponownie wykonałam i znów jest negatywny. Wiem, że to tylko dzień spóźnienia, ale mimo wszystko troszkę się obawiam. (Mam nadczynność tarczycy i od pół roku nie biore tabletek hormonalnych)
Dodatkowo sytuacją tą się ejszcze bardziej stresuję co pewnie powoduje zatrzymanie okresu..Czekam na wasze odp
usmiech.gif
 
Okresy: 04.08, 02.09 , 30.09. Okres trwa ok 4 dni, 5dzień to plamienie. Już 8 miałam płodne, grudkowaty obfity biały śluz. Koło 12-13 było strasznie sucho i miałam plamienia przez dwa dni, bardzo śmierdziało, aż musiałam używać tamponów, bo sama od siebie czułam ten zapach, bez śluzu, kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i nie był to stosunek przerywany. Ale potem koło 14 i 15 ponownie miałam gęsty śluz. Wczoraj wypadał dzień spodziewanej miesiączki, nie dostałam jej, dziś też nie. Mam większe piersi, niezbyt często ale częściej oddaję mocz, jestem płaczliwa, rozdrażniona, agresywna itd. Są to jakby też objawy napięcia przedmies. Dodam, że zmieniłam klimat, bo przeprowadziłam się, poszłam na studia, często z chłopakiem kłóciliśmy się, zrywaliśmy i byłam strasznie nerwowa. Nie chce jeść, czuje że jestem pełna i syta a zarazem głodna. Tydzień po stosunku zrobiłam test, był negatywny, wczoraj czyli w dniu spodz miesiączki ponownie wykonałam i znów jest negatywny. Wiem, że to tylko dzień spóźnienia, ale mimo wszystko troszkę się obawiam. (Mam nadczynność tarczycy i od pół roku nie biore tabletek hormonalnych)
Dodatkowo sytuacją tą się ejszcze bardziej stresuję co pewnie powoduje zatrzymanie okresu..Czekam na wasze odp
usmiech.gif

Witaj Nat ja proponuje za 2-3 dni jak sie @ nie pojawi zrobic kolejny test a jak cos to do lekarza bo troche dziwne te plamienia...
 
dziwne to dla mnie były te śluzy...Powiedz mi jeszcze to normalne żeby tyle tego było? Warstwa jak nic na pół centymetra..białe i grudkowate jak gumką ołówek ścierasz, i strasznie swędzi, muszę co chwile podmywać się i z wewnątrz wyciągać bo tak zalega, byłam niestety nie prywatnie miesiac temu z tym u ginekologa i powiedział mi że wszystko ok...
Za bardzo sie tym stresuje, po nocy nie sypiam i może sama sobie szkodze..A co powiesz na tabletki przyspieszające okres? te co go wywołują? jesli byłabym w ciąży to nieposkutkują?
 
tez kiedys mialam zbyt duzo tego:) ale z czasem przeszlo a moze cos sie dzieje nie lepiej odwiedzic znowu specjaliste??ja pamietam ze na wywolanie bralam luteine kiedys bo mialam problemy z @... a jak sama wezmiesz a masz w sobie fasolke to mozesz przez tabletki krzywde jej zrobic...
 
no czytam cały czas fora różne i mówią, że czasami test pokazywał inaczej i dopiero w 10 tyg sie dowiedziały że są...może u mnie być to samo..może lepiej zrobić betaHCG? co sądzisz? No wlasnie keidys tego nie mialam to i moze niedlugo minie:)
 
reklama
Do góry