reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

hej dziewczynki
aaaanulkaaa nie stresujjjj sieeeeeeee co m byc to bedzie zobacyzsz kochana bedzie odbrze tez 3 mam kciukasy :pu ciebie tylko dwa ndi do malpy u mnie jeszcze 10 ;/
bafinko nie masz za co dziekowac nalezy ci sie to kochana jabym mogla przytulilabym cie zeby ciep ocieszyc naprawde nalezy ci sie

a mnie od wczoraj zgaga meczyla o 5 rano zasnelam ehhh i ciagle sikam ja glupia spac mi sie hcce bo sie nie wyspalam

soso sama wiesz po sobie jajo zniose do soboty ale zawsze tak jest kurcze i rozczarowanie jak sie pojawi @ to jade do gina bo w zeszlym roku dal mi kuracje a w czerwcu bylam az w klinice w lublinie i nic nie dalo a moj rok temu 3 miechy Jaz bralam i pozniej duphaston i sie udalo wiec jesli teraz nie wypali to jade choc chcielismy z mezem nie stresowac sie i z nienacka bzyku bzyk robic a nie bo trzeba sama juz nie wiem...
Ale jak by bylo nie obrazilabym sie tym bardziej ze to bylby prezent dla meza bo 2 listopada ma urodziny...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
wróciłam... lekarz cudowny naprawde warto bylo jechać taki kawal... ale na tym koniec dobrych wiadomości... powiedział ze mam PCO do tego jakieś zabużenia hormonalne i musze iść do szpitala dostałam już skierowanie więc w przyszłym tyg sie kłada.... a najgorsze jest to ze do szpitaka 60 km od mojej miejscowosci więc sama będe .... owulki tez w tym cyklu nie mam i powiedział że raczej bez stymulacji jej mieć nie będę więc zaczne brac hormony... a co najgorsze powiedział ze z żołnierzykami m jest b źle dostał 4 antybiotyki + witaminy... i jego leczenie będzie trwało 2-3 miesiące potem badania a jak nie pomoże to do specjalisty.... więc wiem na czym stoje ale załamującej jest to co się dowiedziałam....

oj Bafinko, życzę Ci cierpliwości i siły i oby wszystko się ułożyło po Twojej myśli. Będzie dobrze, o tym pamiętaj :) Buziam i trzymam kciuki! :*

Kochane, a tu mój teścik ;D śmieszny jest, "zdzikłam" jak to zobaczyłam, a z moim smialiśmy się chyba z pół godziny, bo kreska wyszła falowana ;D Ja stawiam na to, że ciąży brak, a on mówi że kupimy drugi bo temu nie wierzy bo ni w ta, ni w tą strone to nie jest hehe ;] Dodaje fotke, zobaczcie i powiedzcie co o tym myslicie ;)


28102010.jpg28102010.jpg
 
oj Bafinko, życzę Ci cierpliwości i siły i oby wszystko się ułożyło po Twojej myśli. Będzie dobrze, o tym pamiętaj :) Buziam i trzymam kciuki! :*

Kochane, a tu mój teścik ;D śmieszny jest, "zdzikłam" jak to zobaczyłam, a z moim smialiśmy się chyba z pół godziny, bo kreska wyszła falowana ;D Ja stawiam na to, że ciąży brak, a on mówi że kupimy drugi bo temu nie wierzy bo ni w ta, ni w tą strone to nie jest hehe ;] Dodaje fotke, zobaczcie i powiedzcie co o tym myslicie ;)


Zobacz załącznik 295555Zobacz załącznik 295555

Pewnie jakiś zaciek się zrobił przy drugiej kresce, ale sadzę że to ciąża.
 
oj bafinko, życzę ci cierpliwości i siły i oby wszystko się ułożyło po twojej myśli. Będzie dobrze, o tym pamiętaj :) buziam i trzymam kciuki! :*

kochane, a tu mój teścik ;d śmieszny jest, "zdzikłam" jak to zobaczyłam, a z moim smialiśmy się chyba z pół godziny, bo kreska wyszła falowana ;d ja stawiam na to, że ciąży brak, a on mówi że kupimy drugi bo temu nie wierzy bo ni w ta, ni w tą strone to nie jest hehe ;] dodaje fotke, zobaczcie i powiedzcie co o tym myslicie ;)


295555-objawy-bardzo-wczesnej-ciazy-28102010.jpg
295555-objawy-bardzo-wczesnej-ciazy-28102010.jpg

gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Izulqa gratulacje, sadze, ze to ciąża:D:D:D :))
a u mnie jeszcze pare dni i @nadejdzie lub nie, jedyne co ty cycki mnie bola przy pachach, ale to moze byc na @.
pozdrawiam:)

kurcze niunia naprawde to ciaza mowie ci jakby test zle wyszedl nie byloby wyniu tylko pama rozowa na calym tescie ja tak mialam kiedysss!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratki a u mnie masakra mdlosci mnie mecza dzis i odrzucilo mnie od papierosow ;. jak tlyko pomysle to mi sie slabo roi no i brzuch boli ale boje se ze moze sobie wkrecam:( wogfule drazliwa jestem

bafinko widzisz ja jestem pelna nadzieji co do ciebie kochanaaaaaa mojaaaaaaaaaaaaa
 
witajcie laseczki :)

Soso mam podobnie jak ty od fajek mnie odrzuca z rana ciagnie na wymioty a i mam napady nocne ok 1 na jedzenie co sie nie zdarzalo...
piersi wieksze i obolale i dopatrzylam sie ze same suty sa jakies biale momentami to normalne??
Jutro testowanko sprzet zakupiony i czeka...mam zachcianki na frytki kebaba nawet pizze co ostatnio nie moglam jej jesc... we wczesniejszej mialam wene na rosol nawet gotowalam na tygodniu i ogorki teraz narazie nie mam czegos takiego wspomne ze wtedy poronilam w 6tyg...a teraz bylo by dwa od zaplodnienia...
A i mam okropne napady zlosci bylismy z suczka u weteryniarza wcoraj pozniej zakupy i jak tylko weszlam do mieszkania nagle zmiana krzyki na niego i wogole...
A jeśli by sie udalo maz mialby wspanialy prezent na urodziny ma za 4 dni do tego jak by sie udalo termin mialabym na poczatek lipca tez fajnie by bylo bo maz z pierwszego malzenstwa ma dziewczynke z lipca wiec roznica byla by tylko 3 lata i pare dni:)tyle ze byla zona nie pozwala mu sie widywac z dzieckiem on to przezywa i chcialabym mu dac istotke ktora by kochal...tamta tez kocha i teskni ale z tamta nie da sie dogadac zabawki, rzeczy leza kupione w szafie i czekaja ze moze zmieni tamta zdanie...ja jestem tego zdania ze co dziecko winne powinno miec oboje rodzicow mimo ze sie rozstali ale ona nie rozumie tego...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
oj Bafinko, życzę Ci cierpliwości i siły i oby wszystko się ułożyło po Twojej myśli. Będzie dobrze, o tym pamiętaj :) Buziam i trzymam kciuki! :*

Kochane, a tu mój teścik ;D śmieszny jest, "zdzikłam" jak to zobaczyłam, a z moim smialiśmy się chyba z pół godziny, bo kreska wyszła falowana ;D Ja stawiam na to, że ciąży brak, a on mówi że kupimy drugi bo temu nie wierzy bo ni w ta, ni w tą strone to nie jest hehe ;] Dodaje fotke, zobaczcie i powiedzcie co o tym myslicie ;)


Zobacz załącznik 295555Zobacz załącznik 295555
100% ciaza!!! gratuluje!!!!!
 
Do góry