reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

dzięki za slowa otuchy ale dziś humor mam do bani... przeraża mnie to wszystko...

przykro mi kochana ale tak jak kolezanka mowi nie masz sie co zalamywac zobacz ona jest w koncowce ciazy tobie tez sie uda kochana wierze w ciebie i przysiegam ze pomodle sie za ciebie moze dla kogos to smiesznie brzmiec ale ja jestem religijna moja wiaram mnie do tego przychylila obiecuje ci to kochana
 
reklama
Bafinko kuracja męża mósi trwac 3 miesiace bo tyle czasu trzeba na odrodzenie się zupełnie nowych i zdrowych plemników , a ty też dostaniesz hormony wszystko ureguluje sie w twoim organiźmie i ani sie obejrzysz a zostaniesz mamusią:-) nie martw się na zapas powinnaś się cieszyc że trafiłaś na kompetentnego gina no i że działa w dobrym kierunku:-) ściskam Cie mocno
 
hejka laseczki wpadlam sie przywitac no mnie dziela 2 dni do @ ciekawe czy przyjdzie wczoraj troche pobolewalo mnie podbrzusze piersi okropnie daja znac swedza bola ajj juz sama nie wiem co myslec nie chce sie nastawiac tylko czemu tak a te dwa dni chyba beda najgorsze...na lewej piersi wyczulam takie koraliczki male wczesniejszym razem mialam duzo wieksze oszaleje chyba ...
 
Anulka to ja trzymam kciuki żeby była fasolka a dwa dni to nie tak długo dasz radę:-) życze miłej niespodzianki na teście :-)

hej dziewczynki
aaaanulkaaa nie stresujjjj sieeeeeeee co m byc to bedzie zobacyzsz kochana bedzie odbrze tez 3 mam kciukasy :pu ciebie tylko dwa ndi do malpy u mnie jeszcze 10 ;/
bafinko nie masz za co dziekowac nalezy ci sie to kochana jabym mogla przytulilabym cie zeby ciep ocieszyc naprawde nalezy ci sie

a mnie od wczoraj zgaga meczyla o 5 rano zasnelam ehhh i ciagle sikam ja glupia spac mi sie hcce bo sie nie wyspalam
 
dziewczyny nie pozostaje nam nic innego jak mocno wierzyc ze nam się uda wspierac na wzajem , pocieszac w te gorsze dni i cieszyc sie szczęściem tych którym sie uda a i na nas przyjdzie czas głowy do góry:-)
 
soso a może to to??? objawy mogą być na fasolkę:) ja trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby ci się udało

ja nie wierze w to nie nakrecam sie bo po co sobie robic nadzieje lepiej sie mile rozczarowac niz nie mile zaskoczyc wic daje sobi psooj z wyszukiwaniem sobie objawow bo nic mito nie da tylko mmoze mnie bardziej obciazac psychicznie ja najbardziej na swecie chce by wam sie udalo ja juz mam jedna coreczke a wy pragniecie tego pierwszego dziecka wiem wam sie bardziej nalezy co bedzie to bedzie
 
reklama
Bafinko- rzadko juz tu zagladam... ale raz na jakis czas znajde czas. wiem ze jestes zalamana inie dziwie sie.. najgorzej uslyszec diagnoze! ale wierz mi i lekarzom ze uda sie Wam, albo to troszke potrwa albo zaskoczysz w 1 cyklu po kuracji!! niestety moje kolezanki tez maja PCO- to choroba XXI wieku niestety. jedna nawet myslala zeby nie wychodzic za maz (slub mial byc za mc) ale poszla do innego lekarza (tamten pow ze nie bedzie miala dzieci) a drugi powiedzial ze bedzie miala i ma przestac dramatyzowac, dzisiaj tak medycyna idzie do przodu ze nim sie ogarniesz po kuracji to bedziesz zafasolkowana;) P.S. i nie zdziw sie jak beda blizniaki;D
 
Do góry