reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

soso a może to owulka???
izulka gratuluje odwagi jak na to twój zareagował?? trzymam kciuki:)

nieeee ja jestem jeden dzien po dniach plodnych ja czulam juz owulkeeeee ;;/ dzis mam 18 dzien cyklu to juz po czasie

jak to dopiero teraz mam owulacje to chyba sie rozczaskam z tym moim cyklem juz sama zwiatpilam ;p patrze na inny6 kalkulator plodnosci to mowi mi ze dzis tez mam duze szanse na zajsce w ciaze a suwaczek mi mowi ze mam kolejne dni plodne za 3 tyg wiec sama nie rozumiem ah trzeba dziala dzis tez moze lepiej na wszelki wypadek
 
Ostatnia edycja:
reklama
a co ci szkodzi poprzytulaj sie jeszcze dziś z lubym przecież to nie boli





nio masz racje kochana ale martwe sie bo jak bede codzienie go meczyc to moze jego koledzy <plemniki> oslabnac a tak na marginesie i troszke otwarcie on to moze 24 h sie przytulac i nie ma dosc ale wesz co moze naprawde mam owulke dzis wiec baardzo duze szanse w kalendarzu wyslzo zem ialam przedwczoraj owulke niby ale dopiero teraz czuje ze mnie pobolewa wiec moze;. a wogule troche juz sie zabardzo nakrecam
 
soso i jak staranka były???
u mnie dziwnie... dzis mam drugi znaczny spadek temp a myślałam że przed owulką jest tylko jeden.... ale ten chyba jest właściwy bo wczoraj ku mojemu całkowitemu zaskoczeniu miałam już śluz płodny i dziś tez sie go dopatrzyłam tylko że jest go b mało i rozciąga sie w maksie do 2cm... ale wiesiołek działa:) wcześniej nawet takiego nie miałam...
 
soso i jak staranka były???
u mnie dziwnie... dzis mam drugi znaczny spadek temp a myślałam że przed owulką jest tylko jeden.... ale ten chyba jest właściwy bo wczoraj ku mojemu całkowitemu zaskoczeniu miałam już śluz płodny i dziś tez sie go dopatrzyłam tylko że jest go b mało i rozciąga sie w maksie do 2cm... ale wiesiołek działa:) wcześniej nawet takiego nie miałam...
nie kochana wczoraj nic nie bylo moj byl za bardzo zmeczony wcale mu se nie dziwi wstaje o 6 rano a zasypia o 2 w nocy bo ciagle sie uczy do egzaminu na studja wiec lipa ale wiem ze jak mialo cos wyjsc to wyjdzie :) codzennie rano jak sie budze mam nabrzmialy brzuchol twardy jak cholera troszke piersi bola ale tylko na gorze ja wlasnie sobie wstalam a rac ze dslownie sie obudzilam hehee
 
witam dziewczyny :)

w sobotę po południu zrobiłam teścik- 2 kreseczki, w pon hcg i wyszło, że 5-6 tydzień!!! :) na poaczątku troche szok- myślałam, że to będzie 3-4 tydz jakoś :)

hmm... gdyby nie testy i bram m, to bym nawet nie wiedziała, że jestem w ciąży- zero nudności, piersi trochę bolą ale nie rosną, zero zachcianek- w kuchni szaleje aż miło, nie odrzuca mnie od niczego...
czy to normalne??? Wy też tak miałyście na początku?? kiedy jakieś fizyczne objawy będe miała??

pozdrawiam
 
witam dziewczyny :)

w sobotę po południu zrobiłam teścik- 2 kreseczki, w pon hcg i wyszło, że 5-6 tydzień!!! :) na poaczątku troche szok- myślałam, że to będzie 3-4 tydz jakoś :)

hmm... gdyby nie testy i bram m, to bym nawet nie wiedziała, że jestem w ciąży- zero nudności, piersi trochę bolą ale nie rosną, zero zachcianek- w kuchni szaleje aż miło, nie odrzuca mnie od niczego...
czy to normalne??? Wy też tak miałyście na początku?? kiedy jakieś fizyczne objawy będe miała??

pozdrawiam
kochanaaaa jeszcze bedziesz miala dsyc objawow z moja coreczka mialam na poczotku tylko bole piers a pozniej zaczelo se wymioty od rana do wieczora moja mama jak robila jajka pamietam to uciekalam z domu bo ciaze przesiedzialam u mamy bo moj za granica pracowal wec co do objawow to sie ciesz ze jeszcze ich nie masz

a i wogule gratki ciazy naprawde gratuluje ja tez sie staram o rodzenstwo dla mojej coreczki
 
wróciłam... lekarz cudowny naprawde warto bylo jechać taki kawal... ale na tym koniec dobrych wiadomości... powiedział ze mam PCO do tego jakieś zabużenia hormonalne i musze iść do szpitala dostałam już skierowanie więc w przyszłym tyg sie kłada.... a najgorsze jest to ze do szpitaka 60 km od mojej miejscowosci więc sama będe .... owulki tez w tym cyklu nie mam i powiedział że raczej bez stymulacji jej mieć nie będę więc zaczne brac hormony... a co najgorsze powiedział ze z żołnierzykami m jest b źle dostał 4 antybiotyki + witaminy... i jego leczenie będzie trwało 2-3 miesiące potem badania a jak nie pomoże to do specjalisty.... więc wiem na czym stoje ale załamującej jest to co się dowiedziałam....
 
wróciłam... lekarz cudowny naprawde warto bylo jechać taki kawal... ale na tym koniec dobrych wiadomości... powiedział ze mam PCO do tego jakieś zabużenia hormonalne i musze iść do szpitala dostałam już skierowanie więc w przyszłym tyg sie kłada.... a najgorsze jest to ze do szpitaka 60 km od mojej miejscowosci więc sama będe .... owulki tez w tym cyklu nie mam i powiedział że raczej bez stymulacji jej mieć nie będę więc zaczne brac hormony... a co najgorsze powiedział ze z żołnierzykami m jest b źle dostał 4 antybiotyki + witaminy... i jego leczenie będzie trwało 2-3 miesiące potem badania a jak nie pomoże to do specjalisty.... więc wiem na czym stoje ale załamującej jest to co się dowiedziałam....
Bafinkoznasz moj przypadek 1 jajowod PCO i co? udalo sie.. spokojnie.. wiem latwo sie mowi ale bylam w takiej sytuacji jak Ty. a twoj przejdzie kuracje i beda takie zolnierze na bacznosc ze hohoho
 
reklama
Do góry