reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Hej kochane! Wstretna @ wczoraj zawitała..

ahh bo sie zaczerwienie wiesz mieszkam w holandi jestem praktycznie sama.......ciezkie mialam zycie i moze dlatego jestem taka jaka jestem przejmuje sie ludzmi kochana prosze dawaj znac co u ciebie dlaczego chudniesz i wogule czesto mysle co sie tam z toba dzieje ucaluj swojego maluszkaaaaaaaaaaaa napewno jest slodka kiedy moja mala miala 7 misiecy:p milusiego wieczorku dla ciebie kochaaaanaaaa





kochanaaa nie przejmuj sie wiem co czujesz naprawde jest mi potwornie przykroo naprawde musi sie udac naprawde wierze ze nam sie uda nie poddawaj sie kochana proszeee





gratulacje kochana naprawde napewno jestes najszesliwsza kobieta na swiecie dbaj o siebie i brzuszek bardzooo

Dziekuje :) A no wczoraj wieczorem przyszła @....... :( ale jakaś taka dziwna, bo w sumie tylko plamie. Heh. @ miałam mieć 19 a dostałam 17 października. Ogólnie czuje się lepiej, nawet mi chyba ciałka przybyło.. Ale może mi się zdaje. Może to na @ tak się stało że troszeczke ta wskazówka na wadze skoczyła. Marze o tym by ważyć 56 kg :) A waże teraz 50 hehe. Już ostatnio 49 kg ważyłam, a dla mnie każdy kg się liczy :)


Bafinko, może Ci się uregulują cykle i łatwiej będzie trafic w te dni i będzie dzidziuś :):):)

Natalia, trzymam kciuki :)

Symcia, witam i gratuluje :)
 
Ostatnia edycja:
no i jestem po wizycie. Dobra wiadomośc jest taka że są trzy pęcherzyki a gorsza że gin niepokoi to że owulacja tak się przesuneła. w poprzednim cyklu była 15 dc dziś też jest 15 dc ale do owulki jeszcze conajmniej 5 dni. sama nie wiem co o tym myślec w środe kolejna wizyta mam nadzieje że wtedy się coś wyjaśni. pozdrawiam
 
wróciłam.... wiec tak miałam usg wszystko ok to ze przyszla @ za wcześnie nic nie szkodzi.. i mój gin skierował mnie do centrum leczenia nieplodności w Łodzi co mnie w ogóle nie urządza bo niedosć że to kawał drogi to jeszcze tam jedna wizyta kosztuje 350 zł!!!!! a to by bylo leczenie długotrwale... a mój gin powiedzial że bez bez sensu zeby on mnie leczył bo nic z tego nie będzie...
tak wiec jestem zla....
co prawda znalazłam super lekarza przynajmniej takie są o nim opinie i chyba do niego będe jeździć choć będe musiała dojeżdżać 50 km...
ale co najważniejsze mój mąż jest ze mną i sam mnie wysyła do lekarza nawet chciał jechać do tej kliniki... szok! nie wiedziałam że mu tak zależy...
 
skoro ten nowy lekarz ma dużo dobrych opini to nie ma co się martwic na zapas pójdziesz i sama się przekonasz:-) napewno będzie dobrze trzymam kciuki:-) i bardzo dobrze że twój facet Cię wspiera samej było by ciężko. wierze w Was:-)
 
o widze Bafinko ze mąz sie przekonal? super!!! lekarze musze wyeliminowac wszsytkie czynniki ktore moga powodowac problemy, wtedy wezma sie za Ciebie. mojemu wyszly dobre, ale co 3 martwy i lekarz powiedzial ze jak juz to musimy miec wyliczona owulacje co do godziny.. ja tez mialam isc do kliniki in vitro czyli tam badania, sprawdzenie droznosci jajowodu, ewentualnie inseminacja a potem in vitro.. ale udalo sie bez.. 3mam kciuki.. wazne ze tamten juz nie faszeruje cie clo, bo tak jak pisalam kiedys przy clo musi byc staly monitoring a nawet podanie pregnylu (na pekniecie pecherzyka) byc moze nowy lekarz sie tym zjmie! ja wiem ze w koncu Wam sie uda..
 
reklama
Cześć!
Zacznę od tego ze spóźnia mi się okres 6 dni. Poprzedni okres dostałam 5 dni prędzej trwał normalnie ( u mnie to 5 dni). Strasznie bolą mnie bardzo piersi od pach takie ciągnięcie jakby ( aż chce się płakać) co utrudnia mi normalne funkcjonowanie ;( , pobolewają plecy na wysokości łopatek , co jakiś czas zaczyna mnie pobolewać podbrzusze jak na okres , ale chodzę sprawdzam i go nie ma! Robiłam test 2 dni po spodziewanej miesiączce i wyszedł negatywny.
Zapisana jest do gina na przyszły tydzień .
Pomóżcie proszę czy to może być ciąża skoro test negatywny ?
i czy ktoś miał takie objawy ?
 
Do góry