reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Z jednej strony smutek, ale z drugiej strony to moze i tak mialo byc, moze i lepiej ze bede mogla kontynuowac szkole i prace... mam tez duzo czasu na wyleczenie nerek (kamica nerkowa) dwa ząbki do leczenia... poukladam sobie wszystko i gdy tylko dostane okres to zaczne brac tabletki novynette, odstawie je dopiero za około dwa lata ;-)

dzieki wam za wszystko... i zycze wam spelnienia marzen a kazda z was ma ich duzo... nawet wiem jakie jest na pierwszym miejscu :tak:
Zerknę tu za jakieś dwa latka... a wtedy kazda z was na głownym zdjeciu swojego profilu bedzie wtulona w swoje dzieciątko :-)
 
reklama
Z jednej strony smutek, ale z drugiej strony to moze i tak mialo byc, moze i lepiej ze bede mogla kontynuowac szkole i prace... mam tez duzo czasu na wyleczenie nerek (kamica nerkowa) dwa ząbki do leczenia... poukladam sobie wszystko i gdy tylko dostane okres to zaczne brac tabletki novynette, odstawie je dopiero za około dwa lata ;-)

dzieki wam za wszystko... i zycze wam spelnienia marzen a kazda z was ma ich duzo... nawet wiem jakie jest na pierwszym miejscu :tak:
Zerknę tu za jakieś dwa latka... a wtedy kazda z was na głownym zdjeciu swojego profilu bedzie wtulona w swoje dzieciątko :-)


Kochana, ja też już mam jedno cudo :) 2 lata młodsze od Twojego.
a no wlasnie widze suwaczek hehehe czyli witaj w klubie po raz kolejny staraczek razy 2 hehehehehehehe zobaczysz bedzie dobrze kochana ja w to wierzeeee :)))))))))))))))) masz moze jakies fotki swojego skarbka?

kochana nie poddawaj sie naprawde ja tez mam za soboa poronienie w lutym poronilam 2008 mojego synka bo tak mial byc synek bylam w 16 tyg ciazy raczej urodzil sie marrtwy a 3 miesiace pozniej zaszlam w ciaze z moja terazniejsza coreczka wogule po poronieniu szybciej zajsc w ciaze wiec moze lepiej wczesniej u nas zawitaj zobaczysz jeszcze bedziesz moze szybsza od nas z ciazami bo u mnie tez prawie rok i nic i dalej walcze wiec kochana naprawde glowa do gory!!!!!



Witajcie, mam pytanko. wiem że co nie które sa już szczęśliwymi mamami i chciałabym sie dowiedzieć kilka rzeczy.
Z mężem staramy się o dzidzie, miałam prablemyz jajnikami i było ciezko ale ostatnio wkońcu miałam dni płodne i zastanawiam się czy moze sie udalo. I mam pytanko jaki miałyscie sluz na poczatki ciąży. Bo ja dostal biały jest go bardzo duzo i nie wiem jak to traktować, może i sie udało ale moim zdaniem jest troche zsa wcześnie zeby robic tes bo to dopiero dwa tyg. Co wy na to?
pozdrawiam
co do tego sluzu kochana nie potrafie ci powiedziec ja nigdy tego nie obserwowalam ja np mam taki sluz gdy mam dni plodne tylko tyle wiem mam nadzieje ze ci sie udalo kochana 3 mam
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane! Nie mam nadczynności tarczycy. Wszystkie wyniki mam.......dobre ;D Tylko ALT transaminaza alaninowa jest podwyższona ale nieznacznie. Kreatynina ok, Białko w normie, TSH w porządku, mocz tylko średnio dobry, ale to od tych nerek.. Więc ciągle nie wiadomo od czego chudne, jestem osłabiona, senna, itd... Doktorka stawiała na cukrzyce i nadczynność tarczycy, a to i to wyszło ok.. I bądź tu człowieku mądry ;/

a no wlasnie widze suwaczek hehehe czyli witaj w klubie po raz kolejny staraczek razy 2 hehehehehehehe zobaczysz bedzie dobrze kochana ja w to wierzeeee :)))))))))))))))) masz moze jakies fotki swojego skarbka?

No ze mnie to niezupełnie staraczka, raczej żyje tym, że co ma być to będzie. Mam spore problemy ze zdrowiem, więc różnie bywa. Ale nie ukrywam że chciałabym drugiego dzidziusia... Cokolwiek by nie było, to i tak bedzie dobrze :) Mam pełno fotek córeczki :)
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane! Nie mam nadczynności tarczycy. Wszystkie wyniki mam.......dobre ;D Tylko ALT transaminaza alaninowa jest podwyższona ale nieznacznie. Kreatynina ok, Białko w normie, TSH w porządku, mocz tylko średnio dobry, ale to od tych nerek.. Więc ciągle nie wiadomo od czego chudne, jestem osłabiona, senna, itd... Doktorka stawiała na cukrzyce i nadczynność tarczycy, a to i to wyszło ok.. I bądź tu człowieku mądry ;/





No ze mnie to niezupełnie staraczka, raczej żyje tym, że co ma być to będzie. Mam spore problemy ze zdrowiem, więc różnie bywa. Ale nie ukrywam że chciałabym drugiego dzidziusia... Cokolwiek by nie było, to i tak bedzie dobrze :) Mam pełno fotek córeczki :)


widzisz ciesze sie bardzo kochana ze nie masz tych paskudnych chorubsk moze jestes wciazy dategoslabnieszi chudniesz hehe moja kolezanka chuda i oslabiona byla bo byla zafasokowana wesz zycze ic tego z calego serduszka by ci sie udalo a iwierze ze jestes zdrowa bardzo wieze w to i 3 mam kiukaski za ciebie kochna bardzo sie naprawde ciesze ze to nie to o co tak sie martwilysmy b:):):):):):):):)bardzo poprawilasm i humorek w ten brzydki dzien !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
widzisz ciesze sie bardzo kochana ze nie masz tych paskudnych chorubsk moze jestes wciazy dategoslabnieszi chudniesz hehe moja kolezanka chuda i oslabiona byla bo byla zafasokowana wesz zycze ic tego z calego serduszka by ci sie udalo a iwierze ze jestes zdrowa bardzo wieze w to i 3 mam kiukaski za ciebie kochna bardzo sie naprawde ciesze ze to nie to o co tak sie martwilysmy b:):):):):):):):)bardzo poprawilasm i humorek w ten brzydki dzien !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziekuję :) Trudno w tych czasach uwierzyć w to, że ktoś się tak martwi :) Dziękuje bardzo :):):) Mam nadzieję że u Ciebie też wszystko ok, i życzę powodzenia w starankach :)
 
Witajcie Mamusie :)

Chciałam bardzo dołączyć do waszego grona :) Z Mężem bardzo chcieliśmy bobaska już przeszło rok temu, ale czekaliśmy na nasz ślub :) i oto 11.09.2010 nadszedł... odstawiłam tabletki i... w drugim cyklu udało się... wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki :) cudnieee... we wtorek wizyta u gina i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :) Wiedziałam już od co najmniej dwóch tygodni że jestem w ciąży... nagle zaczął mi przeszkadzać dym z papierosów:) Sama nie palę, ale mój Mąż tak. Nigdy wcześniej dym nie stanowił dla mnie problemu :)
 
Witajcie Mamusie :)

Chciałam bardzo dołączyć do waszego grona :) Z Mężem bardzo chcieliśmy bobaska już przeszło rok temu, ale czekaliśmy na nasz ślub :) i oto 11.09.2010 nadszedł... odstawiłam tabletki i... w drugim cyklu udało się... wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki :) cudnieee... we wtorek wizyta u gina i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :) Wiedziałam już od co najmniej dwóch tygodni że jestem w ciąży... nagle zaczął mi przeszkadzać dym z papierosów:) Sama nie palę, ale mój Mąż tak. Nigdy wcześniej dym nie stanowił dla mnie problemu :)


witam i gratulacje:)
 
Dziekuję :) Trudno w tych czasach uwierzyć w to, że ktoś się tak martwi :) Dziękuje bardzo :):):) Mam nadzieję że u Ciebie też wszystko ok, i życzę powodzenia w starankach :)

ahh bo sie zaczerwienie wiesz mieszkam w holandi jestem praktycznie sama.......ciezkie mialam zycie i moze dlatego jestem taka jaka jestem przejmuje sie ludzmi kochana prosze dawaj znac co u ciebie dlaczego chudniesz i wogule czesto mysle co sie tam z toba dzieje ucaluj swojego maluszkaaaaaaaaaaaa napewno jest slodka kiedy moja mala miala 7 misiecy:p milusiego wieczorku dla ciebie kochaaaanaaaa

a do mnie dzis przyszła@ tydzień za wcześnie bnie wiem w ogóle co sie dzieje
zawsze mi się spuźniała a tu taka niespodzianka...












kochanaaa nie przejmuj sie wiem co czujesz naprawde jest mi potwornie przykroo naprawde musi sie udac naprawde wierze ze nam sie uda nie poddawaj sie kochana proszeee


Witajcie Mamusie :)

Chciałam bardzo dołączyć do waszego grona :) Z Mężem bardzo chcieliśmy bobaska już przeszło rok temu, ale czekaliśmy na nasz ślub :) i oto 11.09.2010 nadszedł... odstawiłam tabletki i... w drugim cyklu udało się... wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki :) cudnieee... we wtorek wizyta u gina i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :) Wiedziałam już od co najmniej dwóch tygodni że jestem w ciąży... nagle zaczął mi przeszkadzać dym z papierosów:) Sama nie palę, ale mój Mąż tak. Nigdy wcześniej dym nie stanowił dla mnie problemu :)


gratulacje kochana naprawde napewno jestes najszesliwsza kobieta na swiecie dbaj o siebie i brzuszek bardzooo
 
Ostatnia edycja:
reklama
soso dziękuje za słowa otuchy wiem ze kiedyś sie uda ale męczy mnie ta wieczna nadzieja że a moze tym razem się uda a koniec końców zawsze porażka..... jutro ide do gina mam nadzieje ze okaże się pomocny poza tym namówiłam m na badanie żołnierzyków więc może coś się ruszy...
 
Do góry