reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

to ciąża jestem w 100% pewna gratulacje to 3-4 tydz




zgadzam sie z\razem z kolezanka :0 kochana ciesz sie ciaza bo naprawde ci sie udalo tylko sie oszczedzaj kurcze moe zaacznie sie cos dziac z nami wszystkimi jeden sukcesik jest :):):):):)):):):)):):):):) 3 maj sie kochana i dbaj o siebie i nie mysl o niczym zlym:) ah
az ci zazdroszcze ale pozytywnie oczywiscie hmmmmmmmmm ciekawe ktora nastepna mi zostalo 6 dni do dni plodnych zobaczymy ale zabardzo sie nie nakrecam:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie byłam od tamtej pory u gina.. :( nie mam kiedy..



Zmień lekarza, zmień :)




Oby było ok z nasieniem męża.



Hej Bafinko! Musisz mieć siłę :) wysyłam Ci specjalne fluidki ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki. Doczekasz się..



Oj.. Przykro mi.. :( A co z tym nasieniem?





Gratuluje :) Kawa nie ma wpływu na to z tego co wiem, a ten wynik nie może się mylić.



U mnie 27 zł.

Kochane, u mnie brak @, okres mam mieć 19 października. Zobaczymy. Teraz mi się zachciało dzidzi, a okazało się że prawdopodobnie mam nadczynność tarczycy, mam robione badania w tym kierunku :( Aaaa.. bo tak źle, tak niedobrze.. Czy nie mogę mieć normalnie w życiu?? Ciągle choroby.. :(

kochana ja tez chyba mam naczynnosc bo mi gin kazal isc na badania ale nie mialam kiedy bo nie mieszkam w polsce a tu mi sie nie chce tych gupkow sie prosic o badaniaczasem mysle zem oze dlatego nie moge zajsc w ciaze wiec glowa do gory nie jestes sama ale nie jestem pewna jeszcze czy to mam moze u ciebie to tylko podejrzenia wiec kochana nie zalamuj sie
slyszalam ze nadczynnosc prowadzi do braku owulki wiec ja jestem troche zalamana cos za ciebie trzymam kciuki by to nie bylo to ja jak teraz nie zajde to ide na badania i zaczne to leczyc moja kolezanka zaczela brac leki na to i po miesiacu zaszla w ciazy wiec moze jest nadzieja dla nas
 
kochana ja tez chyba mam naczynnosc bo mi gin kazal isc na badania ale nie mialam kiedy bo nie mieszkam w polsce a tu mi sie nie chce tych gupkow sie prosic o badaniaczasem mysle zem oze dlatego nie moge zajsc w ciaze wiec glowa do gory nie jestes sama ale nie jestem pewna jeszcze czy to mam moze u ciebie to tylko podejrzenia wiec kochana nie zalamuj sie
slyszalam ze nadczynnosc prowadzi do braku owulki wiec ja jestem troche zalamana cos za ciebie trzymam kciuki by to nie bylo to ja jak teraz nie zajde to ide na badania i zaczne to leczyc moja kolezanka zaczela brac leki na to i po miesiacu zaszla w ciazy wiec moze jest nadzieja dla nas

Kochana, a przy tych lekach co sie na to bierze można być w ciąży?? Ja już wole mieć tą tarczyce niż raka.. Bo doktorka mi powiedziała, że jeżeli to nie nadczynnośc, to będziemy badać w kierunku onkologicznym.. :( Ale i tak wole żeby mi nic nie było.. Ale objawy na to wskazują.. Chudne (waże 49 kg), jestem osłabiona, senna, poce się, itd. Trzymam kciuki byś była zdrowa i zaszła szybciutko w ciąże :) Powodzenia!
 
Kochana, a przy tych lekach co sie na to bierze można być w ciąży?? Ja już wole mieć tą tarczyce niż raka.. Bo doktorka mi powiedziała, że jeżeli to nie nadczynnośc, to będziemy badać w kierunku onkologicznym.. :( Ale i tak wole żeby mi nic nie było.. Ale objawy na to wskazują.. Chudne (waże 49 kg), jestem osłabiona, senna, poce się, itd. Trzymam kciuki byś była zdrowa i zaszła szybciutko w ciąże :) Powodzenia!


mozna byc w ciazy mowie ci ona zaczela ja leczyc i zaszla w ciaze :) teraz ma juz dzidzie przy sobie co do mnie nie mam tkaich objawow u mnei chyba jest niedoczynnosc czy cos takiego bo lekarzmi nagadal ze mam powiekszona tarczyce ale ja zawsze tak mialam jak bylam mala i wogule a zreszta sama nie wiem z ta nasza sluzba zdrowia to sama wiesz jak jest mysla ze np to rak a to zwykly gozek po uderzeniu ;.
a co do tego czy masz raka nie sadze:) jak masz takie objawy to tAarczyca a przy niej mozna zajsc w ciaze :p wiec glowa do gory bo widzialam to na wlasne oczy ze dziewczyna zaszla :p

rybka ja sie odezwe pozniej do as bo moj chce koputer bo sie uczy :p
smeisznie to brzmi 26 latek sie uczy ale coz cale zycie studia wczensiejc mialam dwa komputery ale ladowrka poszla i musiym czekac wiec ece ale naprawde kochana nie przejmuj sie to nie od nas zalezy czy zAjdziemy tylko od samego Boga ja w to wierze :p
 
Ostatnia edycja:
mozna byc w ciazy mowie ci ona zaczela ja leczyc i zaszla w ciaze :) teraz ma juz dzidzie przy sobie co do mnie nie mam tkaich objawow u mnei chyba jest niedoczynnosc czy cos takiego bo lekarzmi nagadal ze mam powiekszona tarczyce ale ja zawsze tak mialam jak bylam mala i wogule a zreszta sama nie wiem z ta nasza sluzba zdrowia to sama wiesz jak jest mysla ze np to rak a to zwykly gozek po uderzeniu ;.
a co do tego czy masz raka nie sadze:) jak masz takie objawy to tAarczyca a przy niej mozna zajsc w ciaze :p wiec glowa do gory bo widzialam to na wlasne oczy ze dziewczyna zaszla :p

Dziękuję :)
 

kochana nie masz za co mi dziekowac po to tu jestesmyaby sie wspierac mimo tego ze ja mam juz jedno cudo przy sobie pragne tak samo drugiego jak niektore z was pierwszego wiec rozumiem wasze smutki i wasze rozczarowanie i daj Boze radnosne chwile jestesmy tutaj aby dzielic sie wszystkim co przechodzimy takie jest zycie ja tam wierze ze nam sie poszczesci nie jestesmy jakimis ufolami :):):):)
 
kochana nie masz za co mi dziekowac po to tu jestesmyaby sie wspierac mimo tego ze ja mam juz jedno cudo przy sobie pragne tak samo drugiego jak niektore z was pierwszego wiec rozumiem wasze smutki i wasze rozczarowanie i daj Boze radnosne chwile jestesmy tutaj aby dzielic sie wszystkim co przechodzimy takie jest zycie ja tam wierze ze nam sie poszczesci nie jestesmy jakimis ufolami :):):):)

Kochana, ja też już mam jedno cudo :) 2 lata młodsze od Twojego.
 
Witajcie, mam pytanko. wiem że co nie które sa już szczęśliwymi mamami i chciałabym sie dowiedzieć kilka rzeczy.
Z mężem staramy się o dzidzie, miałam prablemyz jajnikami i było ciezko ale ostatnio wkońcu miałam dni płodne i zastanawiam się czy moze sie udalo. I mam pytanko jaki miałyscie sluz na poczatki ciąży. Bo ja dostal biały jest go bardzo duzo i nie wiem jak to traktować, może i sie udało ale moim zdaniem jest troche zsa wcześnie zeby robic tes bo to dopiero dwa tyg. Co wy na to?
pozdrawiam
 
Kochane jesteście, ale nie gratulujcie mi, bo właśnie dzwoniłam do lekarza i ta beta hcg (7,19 ) przy ośmio tygodniowym spóżnieniu okresu wróży poronienie które według niego miało miejsce 20 wrzesnia gdy plamiłam... w poniedzialek mam usg 3D i to potwierdzi brak fasolki....

Achaa a pierwszy lekarz okazał się beznadziejny bo w spierpniu gdy mialam BARDZO obfite uplawy to po badaniu stwierdzil stan zapalny i kazal brac leki - i tym wlasnie sposobem poronił mi ciąże... a potem gdy mialam objawy ciazy i plamienie to udawal ze nic nie widzi... a na usg powinien widziec jeszcze slady po poronieniu, czy po ciazy...

wiecej do niego nie pojde. lekarz do ktorego obecnie chodze wszystko mi to wytlumaczyl i jest zly na tego pierwszego lekarza....

brak słów.... taka jest prawda ze nie kazdy lekarz powinien byc lekarzem....
 
reklama
Do góry