reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
BAFINKO ale ja ostatni okres mialam 26 sierpnia 2010 czyli okolo 7-8 tygodni temu :-(
Plamienie pojawiło się 20 wrzesnia 2010 trwalo niecale dwa dni :-( a moj drugi lekarz skierowal mnie na bete bo mialam minimalnie leciutko powiekszona macice :-( marwie sie ze ten wynik byl chyba nieco wyzszy jakis czas temu a teraz spadł do 7, 19 :-( ehhhh teraz czekac do wizyty trzeba - ja to sie naczekam..... :-( dalej nie wiem czemu okresu nie ma i co sie dzieje ze mna :-(
 
Cześć dziewczyny.
Gratuluje wszystkim zafasolkowanym
Mam już 1,3 rocznego synka. Obecnie nie staraliśmy się o dzidzie, ale od ponad tyg. bolą mnie delikatnie piersi i mam kłucia w macicy, oraz chwilami silne bóle jednego jajnika, nie chcę się nakręcać ale kto wie może to jest ciąża. Ostanią @ miałam 20 września. Robicie bete, też chyba zrobię po drodze do pracy, a ile kosztuje mniej więcej takie badanie? Bo z tego wszystkiego zrobiłam w tamtym tyg. aż dwa testy, które nic nie wykryły bo to za szybko, więc beta będzie najodpowiedniejsza.
 
u mnie beta kosztuje 15zł, ale wyniki na drugi dzien,
ja zrobilam posiew moczu i badanie krwi,
z posiewu wyszlo, ze mam jakas bakterie
z badania krwi, prolaktyna znowu za wysoka :((
dostalam bromergon na prolaktyne,
beactrim forte na bakterie i teraz mam zajebista wysypke :/
serio jest ciezko :(
jak nie urok to... :((
 
reklama
Izulqua mowilas o tym lekarzowi?skoro masz tyle obaw to trzeba je sprawdzic

tusiaczek to tescik trzeba robic powinnien juz wyjsc:)

Nie byłam od tamtej pory u gina.. :( nie mam kiedy..

o tym lekarzu juz sie nasłuchalam nieprzyjemnych rzeczy... wiec tak jak pisalam dla pewnosci i naszego spokoju pojedziemy do innego po niedzieli... bo ten lekarz juz wiele ciaz nie wykryl... niektore ciaze widzial dopiero po 8n tygodniu.... takze same widzicie.... dalej nie jestem pewna.... czy lekarz mowi prawde czy testy ciazowe..... ale zaczelam luteine wiec jesli @ NIE przyjdzie to nawet do tamtego lekarza nie wracam.....

Zmień lekarza, zmień :)


hej wczoraj skończyła mi sie @ zmierzyłam dziś rano temperatura i psikus 37.1 nie wiem co o tym myślec bo przecież @ była normalna bardzo obfita tak jak zawsze. tylko to plamienie przed mnie nurtuje do lekarza ide w piątek ciakawe co mi powie, a dziś jade z mężem na badanie nasienia strasznie się boje bo jeśli wyniki będą złe to chyba zwarjuje:-( trzymajcie za nas kciuki!!!

Oby było ok z nasieniem męża.

witam się i ja byłam dzis u nowego gina i znowu d... zrobił mi usg dopochwowe i powiedzial że owulki tu nie ma choć to już by bylo za puźno bo to 21dc i powiedział ze dopuki nie przebadam męża nie mam co przychodzić... a mój m nie chce na wet o tym rozmawiać także szybko dzidzi sie nie doczekam... będze chodziś do starego gina bo on nie każe robić badań żołnierzyków... bardziej skupia sie na mnie... i zobaczymy... chodź juz nie mam siły po woli...
do tego jeszcze mi powiedzial ze on nie wierzy w mierzenie temp bo zadużo czynników na to wpływa... także ręce opadaja...

Hej Bafinko! Musisz mieć siłę :) wysyłam Ci specjalne fluidki ;) Pozdrawiam i trzymam kciuki. Doczekasz się..

byłam u gina, i nie miała dla mnie dobrych wieści to plamienie przed miesiączką było samoistnym poronieniem:-( a na dodatek owulacja powinna byc tuż tuż ale jakoś nie widac postępów jest malutki pęcherzyk a powinien już mie jakieś 15 minimetrów szkoda gadac w takie dni jak ten trace wiare że w końcu się uda:-( , w poniedziałek do kontroli mam nadzieje że wtedy będzie lepiej

Oj.. Przykro mi.. :( A co z tym nasieniem?

co ten wynik oznacza : 7,19 ??? beta hcg ..... ;/;/

A mógł źle wynik wyjść gdy ja z rana wypiłam kawe ? musialam wypic bo bylam "nieprzytomna" z samego rana...

Gratuluje :) Kawa nie ma wpływu na to z tego co wiem, a ten wynik nie może się mylić.

u mnie beta kosztuje 35 zł

U mnie 27 zł.

Kochane, u mnie brak @, okres mam mieć 19 października. Zobaczymy. Teraz mi się zachciało dzidzi, a okazało się że prawdopodobnie mam nadczynność tarczycy, mam robione badania w tym kierunku :( Aaaa.. bo tak źle, tak niedobrze.. Czy nie mogę mieć normalnie w życiu?? Ciągle choroby.. :(
 
Do góry