reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

temp mierze już od 4 miesięcy i powinna wzrosnąc za jakies trzy dni ale ostatnio mój organizm się trochę rozregulował więc wcale mnie to nie dziwi może owulacja będzie wcześniej. a na badania mósimy poczekac moja gin mówiła że nie trzeba sie rejestrowac na badania ale się pozmieniało i mósimy czekac do 3 listopada:-( cóż zrobic pozostaje czekac. oczywiście niewytrzymałam i zrobiłam dzisiaj test jak zwykle negatywny:-( pozdrawiam i trzymam za was kciuki dziewczyny:-) kiedyś napewno nam wszystkim się uda... mam nadzieje
 
reklama
witam się i ja byłam dzis u nowego gina i znowu d... zrobił mi usg dopochwowe i powiedzial że owulki tu nie ma choć to już by bylo za puźno bo to 21dc i powiedział ze dopuki nie przebadam męża nie mam co przychodzić... a mój m nie chce na wet o tym rozmawiać także szybko dzidzi sie nie doczekam... będze chodziś do starego gina bo on nie każe robić badań żołnierzyków... bardziej skupia sie na mnie... i zobaczymy... chodź juz nie mam siły po woli...
do tego jeszcze mi powiedzial ze on nie wierzy w mierzenie temp bo zadużo czynników na to wpływa... także ręce opadaja...
 
hej ja jestem nowa na tym forum udzielam sie na forum ale innym wiec ja tez staram sie o maluszka mam juz jedna coreczke ktora ma 2.5 latka ale przyszedl czas na rodzenstwo staram sie od pol roku i nic moze uda mi sie razem z wami pozdrawiam was kochane
 
moim zdaniem to jest dziwne, ze Twoj facet nie chce sie przebadac, wychodzi na to, ze tylko Tobie zalezy na dziecku... przeciez On nie ma 5 lat i chyba rozumie po co robi sie takie badanie, a wstyd w takim przypadku nalezy schowac gleboko do kieszeni, moj maz tez sie troszke krepowal, ale poszlam z nim do laboratoium, ja mowilam dla pani o co chodzi i dyktowalam dane i jakos sie udalo!! a potem powiedzial mi, ze bal sie tego badania ze zwg na wyniki.... ze moze sie okazac, ze to jego wina, moja rada - pogadaj z mezem na ten temat, przeciez OBYDWOJE chcecie miec dziecko:)

a ja przeziebiona siedze w domu, za sciana remont, a jutro mam zajecia do 20... a zawsze myslalam, ze jestem na studiach dziennych :)
 
byłam u gina, i nie miała dla mnie dobrych wieści to plamienie przed miesiączką było samoistnym poronieniem:-( a na dodatek owulacja powinna byc tuż tuż ale jakoś nie widac postępów jest malutki pęcherzyk a powinien już mie jakieś 15 minimetrów szkoda gadac w takie dni jak ten trace wiare że w końcu się uda:-( , w poniedziałek do kontroli mam nadzieje że wtedy będzie lepiej
 
byłam u gina, i nie miała dla mnie dobrych wieści to plamienie przed miesiączką było samoistnym poronieniem:-( a na dodatek owulacja powinna byc tuż tuż ale jakoś nie widac postępów jest malutki pęcherzyk a powinien już mie jakieś 15 minimetrów szkoda gadac w takie dni jak ten trace wiare że w końcu się uda:-( , w poniedziałek do kontroli mam nadzieje że wtedy będzie lepiej

bardzo mi przykro kochana ciesze ze tu zajrzalam przynajmniej wiem ze nie tylko ja sie tak czuje mam coreczke ale nie czuje sie wpelni spelniona z jednym maluszkiem a co dopiero niektore z was ktore nie maja wcale dzieci rozumiem was i wpelni jestem z wami kochane 3maj sie kochana nie zalamuj sier
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry