reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

wiecie co dziewczyny ..to jest najlepsze forum jakie kiedykolwiek odwiedzilam..opowiedzi sa prawie natychmiastowe i wszystkie dziewczyny wspieraja sie nawzajem w dobrych i zlych chwilach... ehh :):tak::tak::tak:
 
reklama
Cześć kochane:**
Cieszę się, że mam Was:)
Ojj samopoczucie psychiczne już troszkę lepiej.
Nie byłam u lekarza boję sie bo jakby się okazało to nie wiem jak teraz by to miało wyglądać:( ehhhhh:(:(

Siąść i płakać:(
 
Witam wszystkich :biggrin2: Jestem tutaj pierwszy raz i długo myslałam czy mam pisać - ale doszłam do wniosku, że warto. W grudniu odstawiłam tabletki, po miesiącu "uważania" zaczęliśmy z mężem starania nad dzieciątkiem. W lutym poszłam do gina na kontrolę, powiedział, że wszystko ok i nic nie stoi na przeszkodzie. W lutym dostałam okres 20 a w marcu 22. Mam wielką nadzieję, że w tym miesiącu się udało :biggrin2: Martwią mnie jednak moje " objawy" ciąży-nieciąży otóż : zawsze przed okresem bardzo bolą mnie piersi a w zasadzie sutki, a w tym miesiącu nic. Co chwilkę pobolewa mnie a właściwie to kłuje prawy jajnik, nie wiem czy sikam częściej. Mam bardzo często zgagę i zrobiłam się strasznie rozdrażniona. Teraz pytanie czy takie objawy mogą być ciążowe czy to moja wyobraźnia? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
czeczita- Witaj . Twoje objawy moga być ciążowe ale nie muszą...Ja miałam takie same a niestety pomimo, że okres wczoraj nie przyszedł to na teście jedna krecha no i zauważyłam że temp spada :-( Zapowiada się ciężki dzień :-(
 
Chyba jednak to nie objawy ciąży :-( Zrobiłam dzisiaj test ale wyszła jedna wyraźna krecha. Ciągle jednak się łudzę....bo okresu nie ma. A ja zasypiam na siedząco a zgaga nie daje mi żyć.
 
hej dziewczuszki jestem tu nowa mam 18 lat :) biore tabletki antykoncepcyjne lecz nie regularnie bo czesto mi sie zapomina ale jak sobie przypomne od razu biore hm i w ta sobote nie wzielam tabletki poniewaz szlam na impreze i nie wiedzialam czy mozna brac jak sie bedzie pilo alkohol a ulotke wyrzucilam i nie mialam czasu wsiac na neta i poczytac hm ... no i kochalam sie z moim chlopakiem w ten dzien kiedy nie wzielam tabletki okres powinnam dostac w poniedzialek 19.04 i nie dostalam piersi mnie bola brzuch rowniez a dzis zlapala mnie taka zgaga ze nie wytrzymuje ... hm wczoraj bylam u gina po tabletki i powiedzialam mu o tym ale ani nic nie powiedzial tylko wypisal tabletki i podziekowal dziwny jakis hm wiec prosze was o opinie czy moglam zajsc w ciaze ?? wiem ze nie jestescie lekarzami ani wrozkami ale po prostu chcialam zebyscie napisaly co sadzicie :) z gory dziekuje :)
 
Cześć dziewczynki:)
Ja od poprzedniego wtorku brałam tabletki na wywołanie @ i wczoraj powinnam była dostać a nadal nie mam. Może jednak się udało. Poczekam, nie będę się cieszyć na zapas!!! We wtorek mam kolejną wizytę więc się okaże:)
Inez a może ten Twój niespodziewany okres to zapowiedź fasolki?? Mam nadzieję że też się Tobie udało!!!!!!!!



a za pozostałe laski 3mam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
zagubiona2 ja bralam tabletki prawie 3 lata ,tez czasem pomijalam jedna albo nie bralam o czasie <i wspolzylam z chlopakiem>,czesto mialam takie sytuacje ze spoznial mi sie okres , ale nigdy nie bylo tak ze zaszlam w ciaze, a jak o tym myslalam to objawow ciazy mialam pelno<tak psychika dziala> no i przez to wlasnie spozniala mi sie @... alkohol moze oslabic dzialanie tabletek .. z tego co piszesz to okres spoznia ci sie 2-gi dzien to jeszcze nie jest duzo..no ale czesto sa tez przypadki ze podczas pominiecia tabletek dziewczyny jednak zachodzily w ciaze wiec ja osobiscie proponuje zrobic test lub wybrac sie do innego lekarza w celu zbadania lub zrobienia usg <o ile nie jest za wczesnie> pozdrawiam:)


iwka- no ale jesli dostalam.. to chyba wlasnie nie powinno byc.. 2 dni mialam mocna @ a 3 dni tak delikatnie.. nie wiem sama, czekam na to co bd pozniej... wlasnie zobaczylam na zdjeciu z usg córe mojej siostry:) jej jak sie ucieszylam:D prawie 5 miesiac <slicznie wyglada>:):):):)

i życze Ci z calego serducha aby to byla fasolka!!!!!:tak::tak::tak::tak:


marc- śmigaj do lekarza.im szybciej tym lepiej ,nie bedziesz sie tak zamartwiala .. powodzenia;*
 
Ostatnia edycja:
Do góry