reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Dziewczyny ja wierzę w Wasze fasolinki, że się zagnieżdzają i ujawnią za niedługo:-)

A powiedzcie mi czy objawem może być wzmożony apetyt i straszliwy ból piersi? z dnia na dzień bolą coraz bardziej... nie chcę sobie wkręcać ani wmawiać ale te piersi mnie zastanawiają:-)
 
osobiscie w ciazy jeszcze nie bylam ale z tego co mi wiadomo to są objawy ciąży-:)czesto tez zblizajacej sie @ :p ale lepiej mowmy tu o fasolce ;p niech sie zagnieżdzają i zagnieżdzaja i wszystkie z was -badzcie szczesliwe:p :)

TakaJednaKobitka-trzeba myslec pozytywnie, :) ja tam wierze ze wam wszystkim sie uda i bedziecie wspanialymi mamusiami ,predzej czy pozniej :) od razu jak zrobisz betke lub tescior to pisz tu na forum co tam wyszlo:) co pare h tu zaglądam i czekam na jakies mile wiadomosci :)powodzenia !!pamiętaj jestem z Toba !!!:):*i trzymam kciuki :)
 
jaki bociek przed Moim domem spacerował sobie ;D dziwne że sie nie bał:D ojjj cos on tak dziwnie krąży wokół mojego domu;D heh :-D
 
Na samym poczatku sie witam serdecznie bo jestem tu nowa:) Mam na imie Wiola mam 19 lat moją dzidzie urodze w listopadzie z czego sie baaardzo ciesze z moim P :) Hmmm chodze sobie jeszcze do szkoly,i nie wiem co mam napisac jeszcze :) Jak cos to pytajcie chetnie odpowiem :)
Dziewczyny ja wierzę w Wasze fasolinki, że się zagnieżdzają i ujawnią za niedługo:-)

A powiedzcie mi czy objawem może być wzmożony apetyt i straszliwy ból piersi? z dnia na dzień bolą coraz bardziej... nie chcę sobie wkręcać ani wmawiać ale te piersi mnie zastanawiają:-)
Moimi pierwszymi bjawami ciazy byl wlasnie bol piersi i apetyt, potem zaczely sie mdlosci i wymioty. Może zrob poprosu test??:)

jaki bociek przed Moim domem spacerował sobie ;D dziwne że sie nie bał:D ojjj cos on tak dziwnie krąży wokół mojego domu;D heh :-D
Hmmm bedzie dzidzius ??:)
 
Patrycja Kochanie nie mowialas o tym?ajj ja to wiem ze tam jest fasolka juz nie moge sie doczekac kiedy nam to oglosisz:D

TakaJednaKobitka rob test bo jestem ciekawa czy sie udalo 3mam mocno kciuki albo najlepiej biegnij na ta bete:)

Marc yhy moze faktycznie to stres moze beta co?a jesli bedzie fasolka moze on zmieni zdanie moze macie jakis kryzys po prostu?

mi tylko skonczy sie@ i biore sie za porzadne starania a co ..oczywiscie w miare mozliwosci:p:p
 
Patrycjaa no to czekamy na dobre nowiny !!


Inez- ja też ostatnio nadziałam się na bociana jak latał niedaleko mojego domu :-D może coś jest na rzeczy ? :-)

cornelka z testem czekam do niedzieli bo mąż mi go schował i powiedział że mam nie wariować za bardzo :rofl2:


A tak w ogóle to trochę pobolewa mnie brzuch jak na @ , dzisiaj miałam uczucie jakby mnie zalało ale to był tylko śluz który raz ma konsystencję wody a raz jest biały :baffled:
 
reklama
Cornelka a no nie mówiłam bo kurde to wiesz takie objawy mogą wskazywać ciąże ale nie muszą i nie chcę robić niepotrzebnego zamieszania lub sobie wkrecać czy coś:-) ale piersi mnie bolały dzisiaj w nocy tak, że budziałam się kilka razy i spać nie mogłam, bez stanika źle a z nim jeszcze gorzej...

Dziewczyny to te bociany mogą świadczyć o czymś:-D ja bym tego nie bagatelizowała he he:-)
Testu jeszcze robić nie będę bo w niedzielę mam dostać @ więc czekam do niedzieli by wynik był najbardziej wiarygodny:-)
 
Do góry