reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
inez widzę że mamy ten sam problem są objawy a testy negatywne. ja też mam wizytę 13 i się denerwuję. nadal nie mam @ i strasznie bolą mnie sutki poprostu nie mogę ich dotknąc!!! Już sobie nawet nie robię nadzieii. jak pójdę do ginek i okaże się że jestem w ciąży to będę miała niespodziankę a mój mąz to chyba oszaleje bo już prawie dwa lata próbujemy!!! za Ciebie tez trzymam kciuki i oby się u nas obu okazało że mamy fasolki!!!!!!!!!!!!!!
 
inez widzę że mamy ten sam problem są objawy a testy negatywne. ja też mam wizytę 13 i się denerwuję. nadal nie mam @ i strasznie bolą mnie sutki poprostu nie mogę ich dotknąc!!! Już sobie nawet nie robię nadzieii. jak pójdę do ginek i okaże się że jestem w ciąży to będę miała niespodziankę a mój mąz to chyba oszaleje bo już prawie dwa lata próbujemy!!! za Ciebie tez trzymam kciuki i oby się u nas obu okazało że mamy fasolki!!!!!!!!!!!!!!
Witam się:-)
A mam pytanko ile Ci się @ spóźnia i kiedy testowałaś??:tak::tak::tak:
Bo mi też zaczęła się spóźniać, dopiero 2dni ale dzisiaj robiłam test co prawda ok.16:00 ale z wynikiem ujemnym. Daj znać jak będziesz po wizycie i co Ci powiedział gin.;-);-)
 
inez widzę że mamy ten sam problem są objawy a testy negatywne. ja też mam wizytę 13 i się denerwuję. nadal nie mam @ i strasznie bolą mnie sutki poprostu nie mogę ich dotknąc!!! Już sobie nawet nie robię nadzieii. jak pójdę do ginek i okaże się że jestem w ciąży to będę miała niespodziankę a mój mąz to chyba oszaleje bo już prawie dwa lata próbujemy!!! za Ciebie tez trzymam kciuki i oby się u nas obu okazało że mamy fasolki!!!!!!!!!!!!!!


więc tak ,byłam u lekarza, nie robil mi usg.. tylko zbadal i powiedzial ze w ciazy raczej nie jestem ..no i nie wiem co o tym myśleć . pewnie cos mi sie tam rozregulowało bo to chyba nie mozliwe zeby lekarz nie zobaczył zmian podczas zwykłego badania ....chyba juz od samego poczatku powinien zauważyć ze cos tam sie zmienia we mnie no nie... napisz co tam u Ciebie :) oby to była fasooooolkaa !! czekam:)
 
iwka - mam nadzieję że ten brak odpowiedzi oznacza to ze jestes zbyt zajeta cieszeniem sie z fasolki:):-):tak::tak::tak:?????????????????
 
reklama
Do góry