reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Inez90, nie napisałaś nic więcej co powiedział lekarz, czy zlecił jakieś badania, czy tylko tyle, że "raczej nie stwierdza ciąży"? Jeżeli tak, to sugerowałabym natychmiast zmienić lekarza. Pisałaś, że ostatnią miesiączkę miałaś 23.02.We wczesnej ciąży lekarz może nic nie stwierdzić po samym badaniu ginekologicznm, jedynie powiększoną macicę, poza tym żaden szanujący się lekarz po zwykłym badaniu nie powie Ci, że na 100 % jesteś w ciąży.
Uważam, że obowiązkiem lekarza było dać Ci skierowaie na badania. Jeżeli okazałoby się, ze to ciąża, to byłby to 7 tydzień, jeżeli nie, to dobrze byłoby poszukać przyczyny rozregulowania cyklu.
Ja nadal ze swojej strony będę Cię namawiała do zrobienia badania krwi :-)
 
reklama
Inez79-więć tak,poszlam do lekarza ,powiedzialam mu że od odstawienia tabletek czyli pazdziernik 2009 moje cykle sie wydluzyly -(do ok 36 d.) i mialam obfite miesiaczki , 23.02 mialam jeszcze normalnie obfita miesiaczke a 22.03 mialam kilkudniowe plamienia,delikatnie brązowe ,pozniej jak by śluz z domieszką krwi , wlasciwie bylo tak ze z rana cos tam mi lecialo pozniej przez caly dzien nie . mialam objawy.więc podejrzewam ciąże . i poprosilam go zeby mnie zbadał i ew . zrobil usg . więc on mnie zbadal ,powiedzial ze nie jestem w ciąży , nie zrobil usg bo powiedzial ze nie ma takiej potrzeby .przepisal mi gynalgin poniewaz wczesniej mialam male problemy z nadzerka ,(teraz juz podobno zaleczoną) no i przepisal mi cilest -bo powiedzialam ze jesli nic nie bedzie to bede chciala recepte.... nic więcej nie powiedzial . tez zastanawiam sie nad zrobieniem badania krwi ale mysle ze skoro lekarz powiedzial ze ciąży nie ma to chyba nie zauważył powiększonej macicy,nie wiem czy tylozgiecie macicy ktore mam moglo mu utrudnic badanie ale przeciez lekarze sie znają ..powiedzial ze moglo mi sie rozregulowac przez stres ..


Marc- Tobie życzę powodzenia i trzymam kciuki :) ja jednak wolala bym troche z tym poczekac:) :*:*:*:*:*


dzieki dziewczynki za odpowiedz ..:)
 
eh... ja bym na twoim miejscu zrobila bete zeby potem sobie nie pluc w brode ze bralam leki bedac w ciazy.. lekarze to ludzie a ludzie sa czesto omylni a badanie krwi da ci 100% pewność jak ci sie juz tyle czasu spóźnia @.. ja bym żadnych leków nie brała nie mając 100% pewności a lekarzom zwyczajnie nigdy nie ufam tak do konca
 
hej kobietki, a ja miałam dziś taki straszny ból;///////// normalnie atak jakiś tak strasznie brzuch zaczął mnie boleć, że myślałam, że padnę;/ straszny ból wszystko chyba przez ten zabieg co miałam teraz moje @ są tak bolesne, że nie wiem jak to opisać;/
 
no będę musiała tylko jak mi @ się skończy to na pewno;), ale co to za ból nie taki jak @ tylko jakby pękało mi coś w środku z jajników i teraz czuję się jakbym dźwigała coś ciężkiego i się przerwała
 
Ja nadal ze swojej strony będę Cię namawiała do zrobienia badania krwi :-)

więc tak, jak mi sie uda to wybiore sie dzis na badanie krwi ,tylko nie wiem czy mozna tez w poludnie bo kolezanki mi mowily ze trzeba z rana i byc na czczo ... nie dam rady wczesniej jak przed 12 wiec pewnie po pojde do przychodni. zobaczymy co to bedzie i czy uda mi sie dzis zrobic te badanie.. tak po tych waszych komentarzach cos mi nie daje pewnosci i dla 100% chce sie juz uspokoic i o tym nie myslec:) pozdrawiam. marc jak sie czujesz??? iwka -gdzie Ty kobieto jestes czekamy na Ciebie.... ???:):)
 
no i tak wyszlo ze nie jade zrobic bety ,moj Misiek mowi zebym poczekala do terminu nastepnej miesiaczki . jakos wytrzymam.....
 
hej kobietki:**
Ja już dobrze, ale była masakra myślałam, że umieram, ale jest już dobrze.
Inez90 kochana to co czekasz jednak??i jak??
 
reklama
no nie robie bety mialam dzis jechac ale jakos tak pogadalam z Moim Misiakiem i postanowilam poczekac do terminu miesiaczki,dzis jest moj 26 d.c i w ciagu 10 dni powinnam dostac okresu <bo mam taki nieregularny> zobaczymy co bedzie:) mam nadzieje ze przyjdzie miesiaczka;p dobrze ze u Ciebie juz lepiej . mozesz zaczac sie starac:p
 
Do góry