reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam wszystkich na forum jestem tu nowa
usmiech.gif
1 kwietnia dostalam okres trwal on 4 dni a zazwyczaj trwa 7 kochalismy sie codziennie wcelu zrobienia dzidziusia ostatni stosunek był 13 kwietnia i nie wiem czy to może nie za wczesnie ale od dwóch dni mam pole na dole brzucha jak na okres, 3 dni mam stan podgorączkowy caly czas 37 i nic się nie zmienia raz tylko miałam 36.9 i 37.1 dzisiaj np mam zachcianki i cały czas mi się chcę spać i mam kremowe upławy że tak powiem bardzo mi mokro. i chciałabym wiedzieć co wy myślicie na ten temat w poniedziałek jestem umówiona na wizytę u ginekologa a jutro zrobię test bo już nie mogę się doczekać może już coś pokaże
usmiech.gif
 
reklama
ja moge tylko życzyć ci z calego serducha bobasa:) powodzenia:):):):yes: !!!!!!!!daj znac jutro co z tym testem i pamietaj ze twoj organizm moze czasem platac filge, przez co wmawiamy i wynajdujemy u siebie wlasnie objawy ciazy.:szok: ;/ oby to byla fasolka;p:yes:;-):*
 
na pewno dam znac ja też mam taką nadzieję normalnie aż mnie roznosi wydaje mi się wogóle że na zachcianki to jeszcze dużoooo zawcześnie a jednak dzisiaj zjadłam obiad o 12 ziemniaki paluszki rybne i surówke z kiszonej kapusty po godzinie poszłam do sklepu bo zagęszczone mleko w tubce takie słodkie zjadłam je całe w 5 minut chociaz zawsze starczało mi jedno na cały dzień za chwilę ogórka musiłam zjeść konserwowego i znowu potem dwa pomarańcze a teraz z powrotem chce mi się słodkiego
 
Czesc dziewczyny.
Mam problem, pewnie nieco przesadzam ale juz mowie o co chodzi. Zaczełam brac tabletki anty-regulon w tym cyklu ( w niedziele koncze) nigdy wczesniej nie bralam tabletek, a lekarz mi zalecil jako ze poronilam w styczniu :(
No i wiec tak ..;p Odkad biore tabletki juz chyba 4 dnia cyklu czy moze 5 kochalam sie z moim narzeczonym, a potem to juz jak leciało.
No i własnie przez cały miesiac nic mnie nie bolało, a od paru dni pobolewa mnie brzuch w dolnej czesci i w ogole wszystko jak kiedys przed okresem ew. tak samo mialam jak w ciaze zaszłam. No i kurcze az sie boje ze cos moglam zle wziac i wiadomo co..
Bo mnie sie wydawało i dalej tak sadze ze jak sie beirze tabletki to sie nie ma okresu tylko w 7 dniowej przerwie ma sie krwawienie ktore odpowiada miesiaczce ale jest na innej zasadzie i ze w ogole np. jesli chce robic przerwe pozniej - wszystko zalezy ile bede brac tabletki. Wiec osobiscie wydaje mi sie ze ten bol podbrzusza taki troche dziwny , nie powinno mnie nic bolec. Troche sie martwie ze jakas tabletke zle wzielam albo moze zle polknelam, nigdy w sumie nic nie wiadomo.


paulinka - na zachcianki moze faktycznie za wczesnie ale ochote na cos slodkiego mozna miec zawsze ;)
 
Ostatnia edycja:
Nawet nie musiałaś wziąść źle tabletki czasami biorąc pigułki anty można normalnie zajść w ciąże ja osobiście znam dużo takich przypadków

ale jednak to jest dla mnie dziwne bo ja nigdy w życiu nie miałam ochoty na słodkie albo zjadłam albo nie a teraz mnie tak sysorkuje że aż dziwne :p
 
Ostatnia edycja:
paulinka - no to mnie z lekka wystraszylas. Ogolnie ja bardzo bym chciala byc w ciazy i mysle nad tym czesto, ale troche sie boje na razie ... do tego lekarz moj nalegał na tabletki i stwierdzilam ze czemu by nie. ale wole prezerwatywy , wiem na czym stoje chociaz a tak to nie za bardzo.

To moze faktycznie cos na rzeczy :) trzymam kciuki oby tak.
Ja o dziwo nie mialam ochoty na slodycze, moglam ich wcale nie jesc, wolalam konkrety np. sledziki :D

a własnie, przed wczoraj mialam robioną bete jako ze mam kontrolowana w szpitalu czy jest prawidlowa , na razie bylo wszystko ok, w poniedzialek ide na kontrole dowiem sie jak wyszlo badanie bety... mozliwe ze jak bym byla w ciazy to by juz wyszla wyzsza? Tak w ogole co ja gadam, biore tabletki a ja panikuje .... ;P
 
Ostatnia edycja:
wiecie co mój były chłopak wpadł z laską,a brała tabletki więc wszystko możliwe.
Ja w ciąży na początku też miałam jak Ty madzia naprawdę no i miałam non stop pełno śluzu cały czas czułam się jakbym narobiła w majtory:), ale jak inez napisała, że często nasz organizm płata figle więc nie wiadomo najlepiej zrobić test i będzie wiadomo chociaż i one czasem pokazują coś innego niż jest.
Zrób teściora i będziemy wiedzieć:):):)
Piersi to mnie bolały w 4tyg naprawdę jak to jest różnie z Naszymi organizmami ktoś by mógł powiedzieć, że to nie jest realne, ale jednak:)

Czekam na wynik teściora:)
 
aja.. dzis chyba dostalam @,, 27 d.c dziwne bo mam przeciez 36 dniowe ;O dobrze ze nie robilam bety ;) nie wiem ...dziwnie sie czuje boli brzuchol ;/ pozdrawiam:*
 
Przeczytałam cały ten temat słowo w słowo i to chyba był mój największy błąd :baffled: Do okresu 3 dni a ja powoli wmawiam sobie już wszystkie objawy :-( Jak tak dalej pójdzie to oszaleję...
Jedyny objaw który u mnie występuje a nie jest wymyślony to ból jajnika i ciągnięcie.
Test czeka w szafce i aż boje się go zrobić :-(
 
reklama
marc- mnie bolalo czesto podbrzusze w ciazy, dokladnie tak samo jak przed okresem. Wyczytalam wszedzie ze to na poczatku normalne, tylko ze mnie dosc dlugi okres czasu pobolewalo i sie to dobrze nie skonczylo. Ja juz tak bardzo nie pamietam objawow, mdlosci za bardzo nie mialam, bylam spiaca tylko i spalam w kazdej wolnej chwili ;p
Kurcze zakladajac ze skoro moge zajsc w ciaze to jak bym faktycznie zaszla to te tabletki anty co wzielam teraz nie zaszkodza dziecku?



Inez- jeszcze moze sie wszystko zmienic, bol brzucha jest objawem i tego i tego, takze nim nie ma sie co sugerowac. Ja jak bylam juz w ciazy a mialam dostac @ to ciagle latalam do lazienki bo myslalam ze juz dostalam , a tu nic .. w szoku bylam strasznym...:p
 
Ostatnia edycja:
Do góry