reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam mam pytanko... 1,5 tyg temu mialam owu czy to mozliwe ze objawy ciąży występują tak szybko na test jest za wcześnie jeszcze kilka dni a mnie mdli i czuje takie klucic czasami w dole brzucha ostatnio tez cos tak na jedzenie mnie zbiera... Sama nie wiem... Czy to mozliwe?

Mój palec wystawiony przez okno na wiatr twierdzi, że TAK
 
reklama
Witam mam pytanko... 1,5 tyg temu mialam owu czy to mozliwe ze objawy ciąży występują tak szybko na test jest za wcześnie jeszcze kilka dni a mnie mdli i czuje takie klucic czasami w dole brzucha ostatnio tez cos tak na jedzenie mnie zbiera... Sama nie wiem... Czy to mozliwe?

Ene due rike fake...... Proponuję rzucić monetą: orzeł- ciąża, reszka- nieciąża. I już będziesz miala jasność. Czy ja gdzieś już nie pisałam że testy wykrywają ciążę 6 dni po zapłodnieniu? Ale moze mi się tylko zdawało.
 
Witam mam pytanko... 1,5 tyg temu mialam owu czy to mozliwe ze objawy ciąży występują tak szybko na test jest za wcześnie jeszcze kilka dni a mnie mdli i czuje takie klucic czasami w dole brzucha ostatnio tez cos tak na jedzenie mnie zbiera... Sama nie wiem... Czy to mozliwe?
My te nie wiemy.......:dry:
Ginekolog nie stwierdzi tak wczesniej ciąży, żaden test też nie......
Myślisz, że ktoś na forum jest w stanie Ci odpowiedzieć na pyatnie:confused:
Objawy ciąży wystęoują dopiero ok 6 tc.....
Najlepiej zapytaj się wróżki
 
Koleżance już się rzeczy wyjaśniły ;-) Ale następnym razem mam nadzieję unikniemy wątku z gatunku: zawsze na dwa dni przed okresem wyskakują mi 2 pryszcze a teraz termin okresu się zbliza a mam tylko jeden i to na nosie, a tam nigdy mi się nie robił- czy to może oznaczać, że jestem w ciąży?? tylko po prostu pójdzie do apteki, kupi test za 10 zeta i sobie go zrobi. Czego sobie i paniom życzę.

Prawie padlam ze stolka i sie poplakalam ze smiechu! Dawno sie tak nie smialam, moze to z glupoty?:confused: ale olcia super smiesznie to opisalas!;-):-D
 
reklama
Hehe już się nie mogę doczekać kiedy będziemy mieli swoje maleństwo :-)
No to powodzenia życzmy z całego serca;-)
Ale uwierz mi brak pryszczy nie świadczy jeszcze o ciąży:-D
Nie zastanawij się nigdy przez @ czy to ciąża czy nie.....bo i tak niczego nie wydumasz:sorry2:
Jak się @ spóźnia to kup test i go zrób.
Bo nikt na forum Ci nie powie czy zaszłaś czy nie
 
Do góry