reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Zgadzam się w całej rozciągłości;-).Nie tylko tu ale w całym necie jest masa informacji na temat objawów ciąży więc Paulinusia napewno coś znajdziesz i pochwal się jeśli to dzidzia;-).
 
reklama
ja na poczatku tez nie mialam widocznego dzidziusia....to chyba za wsczesnie...poczekaj kochana jeszcze troche i na usg nastepnym bedziesz widziala wiecej:-)
 
Ja już po kolejnym takim wątku cierpliwości mam zero, ale wyobraziłam sobie sytuację: przychodzi baba do lekarza i twierdzi że jest w ciąży. Lekarz: robiła pani test? Baba: Nie, dowiedziałam się na forum... buahahahaha
 
Ja już po kolejnym takim wątku cierpliwości mam zero, ale wyobraziłam sobie sytuację: przychodzi baba do lekarza i twierdzi że jest w ciąży. Lekarz: robiła pani test? Baba: Nie, dowiedziałam się na forum... buahahahaha

ahahahahahah :-D:-D:-D normalnie niezły kawał wychodzi
 
Wyłącznie test odpowie na to pytanie. i to najlepiej beta w przychodni. więcej możesz poczytać na tej stronie.

Koleżance już się rzeczy wyjaśniły ;-) Ale następnym razem mam nadzieję unikniemy wątku z gatunku: zawsze na dwa dni przed okresem wyskakują mi 2 pryszcze a teraz termin okresu się zbliza a mam tylko jeden i to na nosie, a tam nigdy mi się nie robił- czy to może oznaczać, że jestem w ciąży?? tylko po prostu pójdzie do apteki, kupi test za 10 zeta i sobie go zrobi. Czego sobie i paniom życzę.
 
czesc jestem tu nowa jestem prawdopodobnie w 5 tyg ciazy i wczoraj mialam usg dopochwowe no i bylo widac malenka plamke w ksztalcie lezki, a teraz moje pytanie czy wtedy powinno juz byc widac pepowine? bo niczego takiego nie widzialam:(

Na to, zeby zobaczyć pępowinę to musisz jeszcze troche poczekac.
Za dwa tygodnie powinnaś widzieć bijące serduszko.
To jest taki pierwszy namacalny znak, ze ciąża z dużym prawdopodobieństwem
rozwija się prawidłowo.

Polecam lekturę o rozwoju ciąży tydzień po tygodniu.
Np. stronka:
ROZWÓJ CIĄŻY - OPISY, ZDJĘCIA, FILMY - Forum Medyczne MediWeb.pl
Moze nie wszystko jest tam dokladnie opisane, ale pozwala lepiej zrozumiec
jak rodzi sie nowe zycie :)
 
Witam mam pytanko... 1,5 tyg temu mialam owu czy to mozliwe ze objawy ciąży występują tak szybko na test jest za wcześnie jeszcze kilka dni a mnie mdli i czuje takie klucic czasami w dole brzucha ostatnio tez cos tak na jedzenie mnie zbiera... Sama nie wiem... Czy to mozliwe?
 
reklama
Witam mam pytanko... 1,5 tyg temu mialam owu czy to mozliwe ze objawy ciąży występują tak szybko na test jest za wcześnie jeszcze kilka dni a mnie mdli i czuje takie klucic czasami w dole brzucha ostatnio tez cos tak na jedzenie mnie zbiera... Sama nie wiem... Czy to mozliwe?

I MASZ BABO PLACEK:confused:- znowu to samo pytanie.
Nie wiemy!!! poczekaj i zrob test.
A i jeszcze jedno - obiawy ciazy nie wystepuja tak szybko.
 
Do góry