reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy test by coś pokazał?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Czytam czytam i nie wierzę w to co czytam 😳 jeśli się tak boisz ciąży to może jeszcze nie czas na seks? Skoro tak mocno bolą sutki to może warto przeczytać ulotkę tabletek anty lub udać się do lekarza, może to jakieś zapalenie? Skoro nie chcesz ciąży i się zabezpieczasz to po co tak wnikliwie czytasz staraczki i screenujesz laski, które miały rację w tym co pisały? Można wykonać test dzień po spodziewanej miesiączce i może być ciąża ale nie musi bo kilka dni spóźnienia może być całkiem normalne z powodu przesunięcia owu 🙆🏻‍♀️😂
 
@aniaslu błagam. Każdy ma jakąś granice. Naprawdę zamiast banować później 10 osób nie lepiej pozbyć się trolla?
Przecież tu przychodzą nastolatki i to czytają. Jeszcze która se zrobi krzywdę bo ją skutki szczypią więc na pewno jest w niechcianej ciąży.
No chyba jest jakaś granicą, której nawet trolle nie powinny przekraczać
Nie wiem kto tu jest trollem tak naprawdę. Co post o kreski na teście widzę te same nicki. I zawsze jest wyśmiewanie bladych kresek albo ich braku. Zachowujecie się podle, a nie każdy na forum musi mieć wiedzę i doświadczenie. Zapewne dlatego, że ich nie ma to pyta i z pewnością nie oczekuje takiego jadu i złośliwości.
 
Nie wiem kto tu jest trollem tak naprawdę. Co post o kreski na teście widzę te same nicki. I zawsze jest wyśmiewanie bladych kresek albo ich braku. Zachowujecie się podle, a nie każdy na forum musi mieć wiedzę i doświadczenie. Zapewne dlatego, że ich nie ma to pyta i z pewnością nie oczekuje takiego jadu i złośliwości.
Pewnie, lepiej wyśmiewac dziewczynę z ciążą pozamaciczną zarzucając jej że kłamie.... spójrz w lustro dziewczyno, byłaś podła dla kogoś w obliczu tragedii i śmiesz innym zwraca uwagę?
 
Nie wiem kto tu jest trollem tak naprawdę. Co post o kreski na teście widzę te same nicki. I zawsze jest wyśmiewanie bladych kresek albo ich braku. Zachowujecie się podle, a nie każdy na forum musi mieć wiedzę i doświadczenie. Zapewne dlatego, że ich nie ma to pyta i z pewnością nie oczekuje takiego jadu i złośliwości.
Co innego niewiedza, a co innego wymyślanie głupot i nie przyjmowanie do wiadomości faktów medycznych.

Już nie wspomnę o tym, że nie dostrzegasz jadu i złośliwości u tej drugiej strony. Zalatuje to trochę hipokryzją. Nie sądzisz? Taka stronniczość sugeruje, że masz z konkretnymi nikami problem. Może i Tobie ktoś napisał coś nie po Twojej myśli?

Każdy ma prawo zapytać. Jednak zazwyczaj nie oczekuje prawdziwej odpowiedzi tylko takiej, która mu pasuje. A wiedza medyczna, rzetelna jest negowana. Nic dziwnego, że wtedy zaczynają się śmieszki. Bo ileż można komuś tłumaczyć, że nie może być z danego stosunku w ciąży? Że objawy kilka dni po stosunku nie są ciążowe?
 
reklama
Nie wiem kto tu jest trollem tak naprawdę. Co post o kreski na teście widzę te same nicki. I zawsze jest wyśmiewanie bladych kresek albo ich braku. Zachowujecie się podle, a nie każdy na forum musi mieć wiedzę i doświadczenie. Zapewne dlatego, że ich nie ma to pyta i z pewnością nie oczekuje takiego jadu i złośliwości.
medyczne fakty to jad i złośliwość? No nie wiem. Jak ktoś się bierze za robienie dziecka czy seks to fajnie jakby miał podstawową wiedzę z biologii :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry