reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy test by coś pokazał?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Tak, już lecę przeglądać 2 tysiące stron w wątkach staraczek 🤣 sorry, ale mam inne rzeczy do roboty.

Czyli tylko Ci się wydaje tak?
Czy może trafiłaś na wpis "mam pryszcza na brodzie 7 dni przed owu więc mam cionsz!" i nie zrozumiałaś, że to właśnie zgrywanie się z tych, którzy tak myślą?
Akurat Staraczki to twierdza moja i kilku dziewczyn, które tu wyśmiewasz nie pozwolę na takie pitu pitu. W żadnym innym wątku na forum głupota nie jest tak szybko tępiona w zarodku. Niejednokrotnie któraś z nas dostała bana właśnie dlatego, że nie pozwoliłyśmy na brednie. Więc błagam pokaż miejsce, w którym popieramy takie przypadki jak Twój, w którym ktoś testuje przed owulacją bo swędzą go suty, albo przeproś i się nie pogrążaj.
 
Ej, a nie jest tak, że w pierwszym cyklu z antykoncepcja doustaną powinno się jeszcze dodatkowo zabezpieczać prezerwatywą? Ja pamiętam, że z moimi krążkami one nie gwarantowały bezpieczeństwa w pierwszym cyklu...
Tylko pytam.
 
Czyli tylko Ci się wydaje tak?
Czy może trafiłaś na wpis "mam pryszcza na brodzie 7 dni przed owu więc mam cionsz!" i nie zrozumiałaś, że to właśnie zgrywanie się z tych, którzy tak myślą?
Akurat Staraczki to twierdza moja i kilku dziewczyn, które tu wyśmiewasz nie pozwolę na takie pitu pitu. W żadnym innym wątku na forum głupota nie jest tak szybko tępiona w zarodku. Niejednokrotnie któraś z nas dostała bana właśnie dlatego, że nie pozwoliłyśmy na brednie. Więc błagam pokaż miejsce, w którym popieramy takie przypadki jak Twój, w którym ktoś testuje przed owulacją bo swędzą go suty, albo przeproś i się nie pogrążaj.
D232CB5D-FC6C-4830-AD9D-1C9EE12A9A3F.png

W jednym poście, ze już można testować, trzymacie wszystkie kciuki, a w kolejnym ze to żadne spóźnienie. No to po co trzymać kciuki za pozytywny test jak to żadne spóźnienie? Po co sobie robić nadzieje 😂 ajajaj niestety, w każdym poście inne zdanie/ teoria
 

Załączniki

  • DBFD64D9-D585-4EDF-B23A-93F2BC80E28D.png
    DBFD64D9-D585-4EDF-B23A-93F2BC80E28D.png
    103,6 KB · Wyświetleń: 54
  • AD2F3B09-1EA0-4167-A48F-AB27F5FAD070.png
    AD2F3B09-1EA0-4167-A48F-AB27F5FAD070.png
    120,3 KB · Wyświetleń: 52
Ej, a nie jest tak, że w pierwszym cyklu z antykoncepcja doustaną powinno się jeszcze dodatkowo zabezpieczać prezerwatywą? Ja pamiętam, że z moimi krążkami one nie gwarantowały bezpieczeństwa w pierwszym cyklu...
Tylko pytam.
Ja tabletki antykoncepcyjne zaczęłam brać w 3 dniu cyklu i 7 dni trzeba było zabezpieczać się dodatkowo prezerwatywa. Producent w ulotce gwarantuje zabezpieczenie przed ciąża jeśli jest 1 tabletka wzięta w 1 dzień cyklu.
 
Zobacz załącznik 1405566
W jednym poście, ze już można testować, trzymacie wszystkie kciuki, a w kolejnym ze to żadne spóźnienie. No to po co trzymać kciuki za pozytywny test jak to żadne spóźnienie? Po co sobie robić nadzieje 😂 ajajaj niestety, w każdym poście inne zdanie/ teoria
A widzisz, że to są odpowiedzi różnych osób ? Co znaczy, że każda z nich ma własne zdanie? Dziewczyno, ile ty masz lat?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry