reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Jak dla mnie oba są negatywne... Tam fakt na pierwszym na siłę można coś wypatrzec, ale jak dla mnie to negatyw, to nawet blada kreska nie jest.
N

Testuje przed datą okresu więc dlatego pisałam że za wcześnie
No dobrze, a możesz w końcu odpowiedzieć, który to dzień cyklu/ile dni jeszcze do okresu? Bo już kilka razy padło to pytanie i dalej nie odpowiadasz. Boisz się podać tą informację?
 
Jak dla mnie oba są negatywne... Tam fakt na pierwszym na siłę można coś wypatrzec, ale jak dla mnie to negatyw, to nawet blada kreska nie jest.

No dobrze, a możesz w końcu odpowiedzieć, który to dzień cyklu/ile dni jeszcze do okresu? Bo już kilka razy padło to pytanie i dalej nie odpowiadasz. Boisz się podać tą informację?
Dlaczego mam się bać? 22 dzień cyklu
 
Dlaczego mam się bać? 22 dzień cyklu
Nie wiem, bo unikalas odpowiedzi :)
Jeśli owulację miałaś mniej więcej w 14 DC (nie wiem kiedy masz owulację i jak długie cykle), to jesteś około 8 dpo, a do zagnieżdżenia dochodzi 6-12 dpo. Twoje ciało może nawet jeszcze nie wiedzieć, że doszło do zapłodnienia, bo nie było jeszcze zagnieżdżenia, a więc nie wytwarza się betaHCG. Odczekaj jeszcze około 6 dni i dopiero zrób test, wtedy będzie jasność, zamiast zgaduj zgadula. :) trzymam kciuki
 
reklama
Do góry