reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Swoją drogą, nie sądzicie że to dziwne? Tyle osób już napisało poniekąd w trosce by usunąć zdjęcie bo udostępnia wszystkie swoje prywatne dane. Zdjęcie nadal jest na dwóch wątkach. Wydaje mi się, że normalnym odruchem byłoby „o kuźwa faktycznie” i lecę usunąć. A tu… jakby zdjęcie sobie wisi i wisi i autorka nic sobie z tego nie robi 🫨
 
Swoją drogą, nie sądzicie że to dziwne? Tyle osób już napisało poniekąd w trosce by usunąć zdjęcie bo udostępnia wszystkie swoje prywatne dane. Zdjęcie nadal jest na dwóch wątkach. Wydaje mi się, że normalnym odruchem byłoby „o kuźwa faktycznie” i lecę usunąć. A tu… jakby zdjęcie sobie wisi i wisi i autorka nic sobie z tego nie robi 🫨
Nie chce być wredna, ale dziewczyna nie wygląda na specjalnie bystrą po tym, w jaki sposób pisze.. I jeszcze zdecydowała się na ciążę.
 
Swoją drogą, nie sądzicie że to dziwne? Tyle osób już napisało poniekąd w trosce by usunąć zdjęcie bo udostępnia wszystkie swoje prywatne dane. Zdjęcie nadal jest na dwóch wątkach. Wydaje mi się, że normalnym odruchem byłoby „o kuźwa faktycznie” i lecę usunąć. A tu… jakby zdjęcie sobie wisi i wisi i autorka nic sobie z tego nie robi 🫨
Zgłosiłam już te dwa posty (w innym wątku też wstawiła). Znalazłam też tą dziewczynę na Facebooku i jeśli to jest faktycznie ona, to raczej sama się nie zorientuje że robi coś nie tak.
 
Swoją drogą, nie sądzicie że to dziwne? Tyle osób już napisało poniekąd w trosce by usunąć zdjęcie bo udostępnia wszystkie swoje prywatne dane. Zdjęcie nadal jest na dwóch wątkach. Wydaje mi się, że normalnym odruchem byłoby „o kuźwa faktycznie” i lecę usunąć. A tu… jakby zdjęcie sobie wisi i wisi i autorka nic sobie z tego nie robi 🫨
wisi, wisi.. Pesel, imię i nazwisko, adres - a później płacz bo ktoś wyłudzi kredyt, wszystkie dane podane na tacy 🤦🏻‍♀️
 
reklama
Do góry