reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Tak, wczoraj przyszedł okres. Zastanawiam się czy w moim przypadku naprawdę miała miejsce ciąża biochemiczna? Pozytywne testy, spóźniony okres i beta…
Chyba nigdy się tego nie dowiem ale mam nauczkę żeby tak wcześnie nie robić testów, nie robić sobie nadziei za wcześnie
 
Tak, wczoraj przyszedł okres. Zastanawiam się czy w moim przypadku naprawdę miała miejsce ciąża biochemiczna? Pozytywne testy, spóźniony okres i beta…
Chyba nigdy się tego nie dowiem ale mam nauczkę żeby tak wcześnie nie robić testów, nie robić sobie nadziei za wcześnie
przykro mi ja to samo 5 tydzień radość i okazało się ciąża pozamaciczna .... właśnie leżę w szpitalu i wyje z rozpaczy
 
Tak, wczoraj przyszedł okres. Zastanawiam się czy w moim przypadku naprawdę miała miejsce ciąża biochemiczna? Pozytywne testy, spóźniony okres i beta…
Chyba nigdy się tego nie dowiem ale mam nauczkę żeby tak wcześnie nie robić testów, nie robić sobie nadziei za wcześnie
A co innego, jak nie biochem?
 
Tak, wczoraj przyszedł okres. Zastanawiam się czy w moim przypadku naprawdę miała miejsce ciąża biochemiczna? Pozytywne testy, spóźniony okres i beta…
Chyba nigdy się tego nie dowiem ale mam nauczkę żeby tak wcześnie nie robić testów, nie robić sobie nadziei za wcześnie
nauczka jak nauczka. Jeśli by takie biochemy by Ci się zdarzyły kilka razy pod rzad to bardzo ważna informacja dla lekarza w razie czego.
 
Hej, jak myślicie coś widać czy to kreska testowa się odznacza?
Dzisiaj mam przewidywany dzień okresu, test wykonany z popołudniowego moczu.
IMG_6853.jpeg
IMG_6852.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_6851.jpeg
    IMG_6851.jpeg
    814,6 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry