reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Dziękuje za odpowiedzi :) nadal nie wiem jednak czy cieszyć się czy jeszcze nie bo mimo wszystko 14 to jeszcze słaby wynik? Rozmawiałam dziś z ginekologiem i powiedział ze ten wynik nie gwarantuje ciąży w 100% :o
Wiec pewnie powtórzę po prostu betę za kilka dni ..
 
reklama
Dziękuje za odpowiedzi :) nadal nie wiem jednak czy cieszyć się czy jeszcze nie bo mimo wszystko 14 to jeszcze słaby wynik? Rozmawiałam dziś z ginekologiem i powiedział ze ten wynik nie gwarantuje ciąży w 100% :o
Wiec pewnie powtórzę po prostu betę za kilka dni ..
słaby bo to sam początek ciąży .
Ja dzień po planowanej @ miałam betę 19.23 a za 4 dni powtórzyłam i była już 245mlU . Beta wzrasta ok 66% za 48h
 
Dziękuje za odpowiedzi :) nadal nie wiem jednak czy cieszyć się czy jeszcze nie bo mimo wszystko 14 to jeszcze słaby wynik? Rozmawiałam dziś z ginekologiem i powiedział ze ten wynik nie gwarantuje ciąży w 100% :o
Wiec pewnie powtórzę po prostu betę za kilka dni ..
Nie gwarantuje w takim sensie, że to bardzo wcześnie i może @ przyjść spóźniona albo ciążę można stracić później. Sporo lekarzy nie owija w bawełnę w I trymestrze i trzeba czekać. Nie ma co się zamartwiać na zapas :)
 
Hej :)
Dziś zrobiłam drugi raz betę dla potwierdzenia czy to ciąża. Wyniki beda popołudniu. Jednak od 2 dni bolał mnie brzuch tak jakby na okres (chociaż z przerwami i nie aż tak mocno). Dziś rano zauważyłam na białej bieliźnie brązowe plamienie ale bardzo mało, jakby kilka kropel. Wystraszyłam się okropnie ale czytam ze to plamienie implantacyjne i jest normalne i zdarza się na początku ciąży. Teraz już go nie ma. Normalnie okres powinnam dostać wczoraj a nie ma, a nie spóźnia się nigdy :) wiem ze pewnie panikuje ale to mój pierwszy raz w życiu starań i ogólnie jestem człowiek- overthinking 😃 No nic, dam znać jak beta później. Tyle się człowiek zaczyna o poronieniach ze potem strach :) czy ze względu na to plamienie lepiej iść do ginekologa już teraz czy poczekać do tego 6 tygodnia czyli jeszcze 2?
 
Hej :)
Dziś zrobiłam drugi raz betę dla potwierdzenia czy to ciąża. Wyniki beda popołudniu. Jednak od 2 dni bolał mnie brzuch tak jakby na okres (chociaż z przerwami i nie aż tak mocno). Dziś rano zauważyłam na białej bieliźnie brązowe plamienie ale bardzo mało, jakby kilka kropel. Wystraszyłam się okropnie ale czytam ze to plamienie implantacyjne i jest normalne i zdarza się na początku ciąży. Teraz już go nie ma. Normalnie okres powinnam dostać wczoraj a nie ma, a nie spóźnia się nigdy :) wiem ze pewnie panikuje ale to mój pierwszy raz w życiu starań i ogólnie jestem człowiek- overthinking 😃 No nic, dam znać jak beta później. Tyle się człowiek zaczyna o poronieniach ze potem strach :) czy ze względu na to plamienie lepiej iść do ginekologa już teraz czy poczekać do tego 6 tygodnia czyli jeszcze 2?
Daj znać jaka beta ☺️ ja to samo strach cały czas w głowie . Ja mam wizytę jutro ( koniec 5t) i boje się że nic nie będzie widać 😥
 
Hej :)
Dziś zrobiłam drugi raz betę dla potwierdzenia czy to ciąża. Wyniki beda popołudniu. Jednak od 2 dni bolał mnie brzuch tak jakby na okres (chociaż z przerwami i nie aż tak mocno). Dziś rano zauważyłam na białej bieliźnie brązowe plamienie ale bardzo mało, jakby kilka kropel. Wystraszyłam się okropnie ale czytam ze to plamienie implantacyjne i jest normalne i zdarza się na początku ciąży. Teraz już go nie ma. Normalnie okres powinnam dostać wczoraj a nie ma, a nie spóźnia się nigdy :) wiem ze pewnie panikuje ale to mój pierwszy raz w życiu starań i ogólnie jestem człowiek- overthinking 😃 No nic, dam znać jak beta później. Tyle się człowiek zaczyna o poronieniach ze potem strach :) czy ze względu na to plamienie lepiej iść do ginekologa już teraz czy poczekać do tego 6 tygodnia czyli jeszcze 2?
Plamienie implantacyjne nie jest przy pozytywnej becie tylko przed ;) Jak nazwa wskazuje jest to plamienie wynikające z zagnieżdżenia zarodka w ścianie macicy. Twój zarodek jest już dawno zagnieżdżony skoro masz pozytywną betę. Plamienia na tym etapie się zdarzają, ale porozmawiaj o tym z ginekologiem, jeśli będziesz miała do tego bóle brzucha wzbudzające Twój niepokój. Badałaś progesteron? Warto oznaczyć raz chociaż na początku.
 
Nie badałam progesteronu :/ dostałam skierowanie ale od lekarza pierwszego kontaktu na tsh, morfologię i glukozę i to dziś zrobiłam razem z beta. Wyniki będą dziś pewnie koło 14 jak ostatnio :) to plamienie to było jednorazowe, nie ze trwało dluzszy czas. Ból brzucha dziś minął. No tak, po otrzymaniu wyniku od razu rozmawiam z ginekologiem. Napisałam tu bo myślałam ze może któraś z was tez miala podobnie :)
 
Nie badałam progesteronu :/ dostałam skierowanie ale od lekarza pierwszego kontaktu na tsh, morfologię i glukozę i to dziś zrobiłam razem z beta. Wyniki będą dziś pewnie koło 14 jak ostatnio :) to plamienie to było jednorazowe, nie ze trwało dluzszy czas. Ból brzucha dziś minął. No tak, po otrzymaniu wyniku od razu rozmawiam z ginekologiem. Napisałam tu bo myślałam ze może któraś z was tez miala podobnie :)
Ale progesteron sama z siebie sobie zrób, bo często zdarzają się plamienia z powodu niedoboru progesteronu i wtedy lekarz przepisuje w tabletkach, zastrzykach bądź globulkach.
 
reklama
Do góry