reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Hej dziewczyny :) betę robię dopiero w poniedziałek wiec dziś poszedł drugi test ale znów, tak samo jak wczoraj jest kreska choć nie bardzo widoczna. Zastanawiamy się z mężem czy już cieszyć się bo to na pewno ciąża czy te dwa testy tego jeszcze nie gwarantują? 🙈 to nasze pierwsze starania, jestem w szoku ze mogło udać się od razu ☺️
 

Załączniki

  • IMG_3543.jpeg
    IMG_3543.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 174
reklama
Hej dziewczyny :) betę robię dopiero w poniedziałek wiec dziś poszedł drugi test ale znów, tak samo jak wczoraj jest kreska choć nie bardzo widoczna. Zastanawiamy się z mężem czy już cieszyć się bo to na pewno ciąża czy te dwa testy tego jeszcze nie gwarantują? 🙈 to nasze pierwsze starania, jestem w szoku ze mogło udać się od razu ☺️
Testy wyglądają na pozytywne. Pozostaje czekać na betę ;)
 
Hej dziewczyny :) betę robię dopiero w poniedziałek wiec dziś poszedł drugi test ale znów, tak samo jak wczoraj jest kreska choć nie bardzo widoczna. Zastanawiamy się z mężem czy już cieszyć się bo to na pewno ciąża czy te dwa testy tego jeszcze nie gwarantują? 🙈 to nasze pierwsze starania, jestem w szoku ze mogło udać się od razu ☺️
Mój 10 dni po owulacji wyglądał tak 😍 a już zaczynam 5t
 

Załączniki

  • a1fc3ceb-fd3b-453c-9dd0-3c455f6c8b51.jpeg
    a1fc3ceb-fd3b-453c-9dd0-3c455f6c8b51.jpeg
    93,1 KB · Wyświetleń: 155
Hej :) zrobiłam dziś betę. Okres powinnam mieć jutro. Wynik: Beta HCG : 14,13 mlU/ml
Co sądzicie o tym wyniki ? Czy to pewna ciąża? Na wyniku pisze ze kobiety nie będące w ciąży maja poniżej 5.
 
Jeeej dziękuje 😍 nie wiem co teraz zrobić, kiedy iść do ginekologa, czy powtórzyć betę itp 🙈
Powtórz po 48h. Do ginekologa najlepiej iść w 6/7 tygodniu, gdy już powinno widać zarodek 😇 A pęcherzyk ciążowy jest widoczny dopiero od bety bodajże 1000, więc nie ma sensu jak narazie się spieszyć z wizyta 🙂 Wszystkiego dobrego 😘
 
reklama
Do góry