reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Każda ciąża zaczyna od zerowej bety. Nie wiesz na 100% kiedy doszło do implementacji. Jak zrobisz betę oo tygodniu to będziesz fiksować o tak czy jest ok. A nie będziesz miała jej z czym porównać.
 
reklama
Hej dziś 30 DC czyli miesiączka powinna dziś przyjść wczoraj zrobiłam test nie było nic .znaczy ja tam widziałam cień cienia cienia , czy to możliwe że wczoraj nic a dziś tak?
Dodam że ta kreska zabarwiła się tak gdzieś koło 3/4 min wcześniej była taki. Cień
Byłam już na becie więc czekam na wynik ale powiedźcie ,czy to może być fałszywa? Bardzo się boje bo w kwietniu jak byłam na becie to moją pierwszy wynik pomylili z jakimś innym I przyszedł mi wynik pozytywny a dwa dni później był wynik negatywny I bardzo to było dla mnie i dla partnera ciężkie bo staramy się już jakieś prawie pięć lat
 

Załączniki

  • 17a2c1d6-2a5e-4d0a-8bf4-73e407904e91.jpeg
    17a2c1d6-2a5e-4d0a-8bf4-73e407904e91.jpeg
    56 KB · Wyświetleń: 172
  • b78f407c-59fd-4d7b-906b-c85c105deabc.jpeg
    b78f407c-59fd-4d7b-906b-c85c105deabc.jpeg
    51,1 KB · Wyświetleń: 159
  • 98a23507-c93b-455f-a933-c2912fa35d1b.jpeg
    98a23507-c93b-455f-a933-c2912fa35d1b.jpeg
    50,1 KB · Wyświetleń: 169
  • ddcaa401-aa11-4d74-954a-a505e04fe443.jpeg
    ddcaa401-aa11-4d74-954a-a505e04fe443.jpeg
    57,3 KB · Wyświetleń: 158
Czekaj na betę i bądź dobrej myśli. Dzień przed miesiaczka miałam negatywny a w dzień miesiaczki ledwie cień, słabszy niż u ciebie :)
 
Hej dziś 30 DC czyli miesiączka powinna dziś przyjść wczoraj zrobiłam test nie było nic .znaczy ja tam widziałam cień cienia cienia , czy to możliwe że wczoraj nic a dziś tak?
Dodam że ta kreska zabarwiła się tak gdzieś koło 3/4 min wcześniej była taki. Cień
Byłam już na becie więc czekam na wynik ale powiedźcie ,czy to może być fałszywa? Bardzo się boje bo w kwietniu jak byłam na becie to moją pierwszy wynik pomylili z jakimś innym I przyszedł mi wynik pozytywny a dwa dni później był wynik negatywny I bardzo to było dla mnie i dla partnera ciężkie bo staramy się już jakieś prawie pięć lat
mój pierwszy test w tej ciąży zabarwił się po dobrych 10 min i go olalam. Poszłam na piwo ;) cień był jeszcze słabszy niż u Ciebie. 2 dni później coś mi nie dawało spokoju, kreska była dalej słaba ale tym razem po minucie. Także nic straconego :)
 
Hej dziś 30 DC czyli miesiączka powinna dziś przyjść wczoraj zrobiłam test nie było nic .znaczy ja tam widziałam cień cienia cienia , czy to możliwe że wczoraj nic a dziś tak?
Dodam że ta kreska zabarwiła się tak gdzieś koło 3/4 min wcześniej była taki. Cień
Byłam już na becie więc czekam na wynik ale powiedźcie ,czy to może być fałszywa? Bardzo się boje bo w kwietniu jak byłam na becie to moją pierwszy wynik pomylili z jakimś innym I przyszedł mi wynik pozytywny a dwa dni później był wynik negatywny I bardzo to było dla mnie i dla partnera ciężkie bo staramy się już jakieś prawie pięć lat
Ja bym go uznała za negatyw wielokrotnie ten test mi pokazał wynik dodatni z mocniejsza kreska a ciąży nie było
 
reklama
Drogie panie, jeśli macie wątpliwości, czy widać cień kreski na teście ciążowym, tutaj jest miejsce stworzone specjalnie dla Was. Wrzućcie zdjęcie testu, a inne panie z forum pomogą, oczywiście w granicach rozsądku, rozwiać ewentualne wątpliwości. Zapraszamy! 💪
Hej kochane jestem około 11 dpo. Czy ten test jest pozytywny, zdjęcie nie oddaje ale w rzeczywistości widać lekka kreskę. Kiedy najlepiej powtorzyc test aby była bardziej widoczna
 

Załączniki

  • 20231020_130807.jpg
    20231020_130807.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 182
Do góry