reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Dziewczyny pomocy, mam betę 16,8. 10dpo, 30 dzień cyklu, cykle 32 33 dni, w poniedziałek wtorek powinien być okres. Czy to nie jest za niska beta? W poniedzialek idę na kolejną oczywiście ale nie wiem jak wytrzymam weekend.
 
reklama
Nie ma czegoś takiego jak za niska beta.
Beta albo wskazuje ciążę, albo nie. Celem sprawdzenia czy jest ok - można zbadać przyrost po 48h (musi wynosić co najmniej 66%). Ale on też nie gwarantuje, że z ciążą jest ok. Natomiast brak minimalnego przyrostu nie rokuje dobrze.
 
Dziewczyny pomocy, mam betę 16,8. 10dpo, 30 dzień cyklu, cykle 32 33 dni, w poniedziałek wtorek powinien być okres. Czy to nie jest za niska beta? W poniedzialek idę na kolejną oczywiście ale nie wiem jak wytrzymam weekend.
Jest dobrze, wytrzymaj i zrób kolejną betę w poniedziałek 😘🫶🏼 Koleżanka wyżej ma racje :) powodzenia ✊🏻
 
Zobacz załącznik 1573236
Hej dziewczyny, proszę o poradę. Drugi cykl starań, 9dpo, owulacja sprawdzona testami. Dziś idę na wesele i dla bezpieczeństwa zrobiłam test. Wiem wiem beta ale jestem w innym mieście. Szukać laboratorium między fryzjerem i kosmetyczką czy to raczej kreska fabryczna? Test facelle z rosmana.
Hej, zrobiłam dziś drugi test sikany żeby się uspokoić ciemniejszą kreską, sama nie wiem czy jest ciemniejszą, mam nadzieję że beta będzie jutro wyższa niż w piątek (16,8). Poniedziałek- wtorek powinnam dostać okres 20231008_092754.jpg
 
Hej, zrobiłam dziś drugi test sikany żeby się uspokoić ciemniejszą kreską, sama nie wiem czy jest ciemniejszą, mam nadzieję że beta będzie jutro wyższa niż w piątek (16,8). Poniedziałek- wtorek powinnam dostać okres Zobacz załącznik 1573946
To jest bardzo ładna kreska 🙂 nie fiksuj się na wynikach bety, ciesz się ciążą 🙂 zrób sobie przyrost w poniedziałek i tyle 🙂 trzymam kciuki za nudne 9 miesięcy 😘
 
To jest bardzo ładna kreska 🙂 nie fiksuj się na wynikach bety, ciesz się ciążą 🙂 zrób sobie przyrost w poniedziałek i tyle 🙂 trzymam kciuki za nudne 9 miesięcy 😘
Beta w poniedziałek 80,5. Przyrost wychodzi w kalkulatorze ok. Aplikacje mi pokazują że 4 + 2 a beta taka niska... lekarza mam dopiero na 3 listopada. Chyba w przyszłym tyg pójdę na betę znowu
 
Beta w poniedziałek 80,5. Przyrost wychodzi w kalkulatorze ok. Aplikacje mi pokazują że 4 + 2 a beta taka niska... lekarza mam dopiero na 3 listopada. Chyba w przyszłym tyg pójdę na betę znowu
Ale po co jeszcze beta w przyszłym tygodniu? Wtedy ciężko będzie zbadać czy przyrost jest dobry (biorąc pod uwagę wynik z poniedziałku). Czekaj spokojnie na wizytę.
 
reklama
Ale po co jeszcze beta w przyszłym tygodniu? Wtedy ciężko będzie zbadać czy przyrost jest dobry (biorąc pod uwagę wynik z poniedziałku). Czekaj spokojnie na wizytę.
Sama nie wiem, po prostu się denerwuje. Nie wierzę że jestem w ciąży i że wszystko jest ok. Naczytałam się o poronieniach samoistnych i ciąży biochemicznej ale wtedy bym dostała krwawienia chyba. Kurcze sama nie wierzę że tak panikuje
 
Do góry