reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Drogie panie, jeśli macie wątpliwości, czy widać cień kreski na teście ciążowym, tutaj jest miejsce stworzone specjalnie dla Was. Wrzućcie zdjęcie testu, a inne panie z forum pomogą, oczywiście w granicach rozsądku, rozwiać ewentualne wątpliwości. Zapraszamy! 💪
Witam miesiączke dostałam ale to raczej było olamienie i kilka dni wcześniej było przerywana słabe po załączeniu jak by tej miesiaczki nie mam suchości tylko sluz plus ciągle szukam mam nabrzmiale piersi zgage ( może nie tak mocna jak w pierwszej ciąży ale jest) do tego takie dziwne uczucie w podbrzuszu jak by coś mnie ciągnęło . Temperatura ciała podwyzszona o jakieś 0,6 stopnia n8z zwykle mam . Ospalosc rozdraznie ie . Jeśli bym była to by był 4 tydzien i jakieś 3 dni a test wyszedł mi taki . Proszę co myślicie nie mam jak iść na krew...dodam że w pierwszej ciąży 9 lat temu test wyszedł mi pozytywny dopiero w 7 tyg ale nie wiem czy tam jak by cień był
 

Załączniki

  • 16186715590492043794226882883136.jpg
    16186715590492043794226882883136.jpg
    574,3 KB · Wyświetleń: 212
  • 16186716574253619824649198134099.jpg
    16186716574253619824649198134099.jpg
    511,2 KB · Wyświetleń: 206
Nie są płonne, ależ skąd. Najlepiej kupić kilku firm🙂 ja w tym cyklu oszalałam i zrobiłam 11testów 🤦bo zanim zrobiłam betę sprawdzałam sobie czy kreska ciemnieje. Powiem Ci, że gdy w testach innych firm kreska wychodziła baaardzo blada, w teście z rosmanna kreska wyszła o wiele ciemniejsza i wyraźniejsza 🙂 Więc na spokojnie, niczym się Kochana nie martw, zawsze po prostu warto sobie sprawdzić testem innej firmy np tym Pink 10, też kupisz w rosmannie. No chyba, że po prostu sobie betę zrobisz a tam jest ilościowy wynik hormonu🙂
A jeśli jesteś przed terminem okresu to warto cierpliwie poczekać te kilka dni i wtedy zrobić test.
W poniedziałek pójdę na betę. Jutro rano zrobie siusiany innej firmy. Jednocześnie mam nadzieje a z drugiej strony strasznie się boje . Ale to chyba normalne 🙂
 
Ej, serio?
Czyli ze moje nadzieje płonne ?
Nie. Mi też wykrył, pink test praktycznie nic nie pokazał, a kiedy miałam bhcg 3500 to płytkowy pink pokazał bladziocha, kiedy na rosmanowym testowa była ciemniejsza od kontrolnej.
Pisałam poprzednio i Tobie też powtórzę - dopóki test z krwi nie wykluczy ciąży to jesteś dobrej myśli. To, że innym się nie udało nie znaczy, że Tobie się nie uda. Czekamy na betę, ale ja po cichu gratuluję.
 
Witam miesiączke dostałam ale to raczej było olamienie i kilka dni wcześniej było przerywana słabe po załączeniu jak by tej miesiaczki nie mam suchości tylko sluz plus ciągle szukam mam nabrzmiale piersi zgage ( może nie tak mocna jak w pierwszej ciąży ale jest) do tego takie dziwne uczucie w podbrzuszu jak by coś mnie ciągnęło . Temperatura ciała podwyzszona o jakieś 0,6 stopnia n8z zwykle mam . Ospalosc rozdraznie ie . Jeśli bym była to by był 4 tydzien i jakieś 3 dni a test wyszedł mi taki . Proszę co myślicie nie mam jak iść na krew...dodam że w pierwszej ciąży 9 lat temu test wyszedł mi pozytywny dopiero w 7 tyg ale nie wiem czy tam jak by cień był
Ja tu niestety nic nie widzę.
Pamiętaj, że objawy zaczynają się przeważnie w szóstym, siódmym tygodniu. Wiele z nas miało objawy, a ciąży nie było.
 
reklama
Do góry