reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Dziewczyny 4 dni do @. Myślicie, że mogę się cieszyc?

2D2A2E39-11CB-4F39-B05B-EE589F2AAAFB.jpeg
 
Hej myślicie ze cos może z tego być?😅 Robiłam ten test wczoraj po południu jakieś 5 dni do okresu😅 na początku wydawał mi się negatywny wiec go schowałam ale dziś rano patrzę i widze jakiś cień😅 chyba ze to jakiś błąd się pojawił🤔 co myślicie?
 

Załączniki

  • FAA5F46B-45E3-4266-9261-C65C1C50603D.jpeg
    FAA5F46B-45E3-4266-9261-C65C1C50603D.jpeg
    257,6 KB · Wyświetleń: 280
Hej myślicie ze cos może z tego być?😅 Robiłam ten test wczoraj po południu jakieś 5 dni do okresu😅 na początku wydawał mi się negatywny wiec go schowałam ale dziś rano patrzę i widze jakiś cień😅 chyba ze to jakiś błąd się pojawił🤔 co myślicie?
Całkowicie negatywny
Hej myślicie ze cos może z tego być?😅 Robiłam ten test wczoraj po południu jakieś 5 dni do okresu😅 na początku wydawał mi się negatywny wiec go schowałam ale dziś rano patrzę i widze jakiś cień😅 chyba ze to jakiś błąd się pojawił🤔 co myślicie?
 
reklama
Do góry