reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Negatywny. Powinien być juz w koszu
..
Hej myślicie ze cos może z tego być?[emoji28] Robiłam ten test wczoraj po południu jakieś 5 dni do okresu[emoji28] na początku wydawał mi się negatywny wiec go schowałam ale dziś rano patrzę i widze jakiś cień[emoji28] chyba ze to jakiś błąd się pojawił[emoji848] co myślicie?
 
Przecież już pisały Ci dziewczyny na innych wątkach, że test do powtórki. Ile razy musisz to przeczytać?
Hej nie tak ostro. Nie wiesz, że jak bardzo się chce to szuka się drugiej kreski nawet tam gdzie jej nie ma? Kobieta starająca się o dziecko chwyta się różnych scenariuszy. Troszkę więcej empatii. Nieraz lepiej nic nie napisać niż kogoś niepotrzebnie urazić.
 
Hej nie tak ostro. Nie wiesz, że jak bardzo się chce to szuka się drugiej kreski nawet tam gdzie jej nie ma? Kobieta starająca się o dziecko chwyta się różnych scenariuszy. Troszkę więcej empatii. Nieraz lepiej nic nie napisać niż kogoś niepotrzebnie urazić.
Wiem jak to jest. Doskonale bo wiele razy sie doszukiwalam ale ile potrzebujesz odpowiedzi ze powinnas powtórzyć test? Nie lepiej zrobić nowy skoro ten jest wadliwy? Po dwóch poronieniach i dziesiątkach testów wierz mi lepiej podejść na chłodno. Jak ma być to będzie. Idz do rossmana kup nowy test i tyle.
 
Czesc, zastanawia mnie czy mój test może być pozytywny..
Screenshot_20210109-160237_Instagram.jpg
1610194235270.jpg
 
Dzień dobry.. Poszukuje pomocy. Czy ten test jest pozytywny czy negatywny? Zdjęcie zrobione na świeżym teście nie zleżałym.
 
reklama
Do góry