reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Dziękuję za odpowiedź. A chciałaby któraś z Was mi wytłumaczyć jak to właściwie jest. Czy jeśli beta prawidłowo przyrasta to nadal jest ryzyko ciąży biochemicznej lub np. ciąży bez zarodka? Z góry dziękuję za informację. Jestem kompletnie zielona..
Jest mozliwosc tzw pustego jaja plodowego. Wtedy beta rosnie. Ale narazie nie zaprzataj sobie rym glowy :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Wczoraj byłam u ginekologa na badaniu. Miałam robione USG. Widać pęcherzyk, ale zarodka jeszcze nie. To jest 5 tydzień 2 dzień. Na obecnym etapie stwierdził że wszystko jest ok. Mam wyznaczoną wizytę na za dwa tygodnie. Przepisał mi Luteinę 50, dwa razy dziennie pod język. Któraś z Was to brała? Pozdrawiam 🤗
 
Hej dziewczyny. Wczoraj byłam u ginekologa na badaniu. Miałam robione USG. Widać pęcherzyk, ale zarodka jeszcze nie. To jest 5 tydzień 2 dzień. Na obecnym etapie stwierdził że wszystko jest ok. Mam wyznaczoną wizytę na za dwa tygodnie. Przepisał mi Luteinę 50, dwa razy dziennie pod język. Któraś z Was to brała? Pozdrawiam 🤗
Brałam. Około 13 tyg jak mi brzuch twardniał. I tylko przez 10 dni brałam :)
 
Jestem dziś po pierwszej wizycie.
Według ostatniej miesiączki to jest 5+2 a według USG 4+6 więc nieduża różnica. Widzieliśmy malutki pęcherzyk. Zarodka jeszcze nie.

Na tym etapie jest wszystko w porządku. Mam skierowanie na badania i założona kartę ciąży. Kolejna wizyta za 3 tyg.
Termin na 04.02.2021 😊
Załączam USG ale nic nie widać. Przez chwilkę tylko widziałam 😋
 

Załączniki

  • IMG_20200603_171000.jpg
    IMG_20200603_171000.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 199
Jestem dziś po pierwszej wizycie.
Według ostatniej miesiączki to jest 5+2 a według USG 4+6 więc nieduża różnica. Widzieliśmy malutki pęcherzyk. Zarodka jeszcze nie.

Na tym etapie jest wszystko w porządku. Mam skierowanie na badania i założona kartę ciąży. Kolejna wizyta za 3 tyg.
Termin na 04.02.2021 😊
Załączam USG ale nic nie widać. Przez chwilkę tylko widziałam 😋
Gratulacje 🙂
 
Jestem dziś po pierwszej wizycie.
Według ostatniej miesiączki to jest 5+2 a według USG 4+6 więc nieduża różnica. Widzieliśmy malutki pęcherzyk. Zarodka jeszcze nie.

Na tym etapie jest wszystko w porządku. Mam skierowanie na badania i założona kartę ciąży. Kolejna wizyta za 3 tyg.
Termin na 04.02.2021 😊
Załączam USG ale nic nie widać. Przez chwilkę tylko widziałam 😋
U nas tak to wygląda, mamy ten sam tydzień co Ty 😊
 

Załączniki

  • 20200603_182305.jpg
    20200603_182305.jpg
    950,6 KB · Wyświetleń: 185
reklama
Do góry