reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Hej dziewczyny! Mam kolejny wynik bety. Wygląda to tak:
28.05 beta 84
30.05 beta 240
Dziś (02.06) beta 826

Jutro jadę na pierwszą wizytę do lekarza (lekarz sam powiedział że chce mnie już widzieć). Myślicie że może być cokolwiek widać?
Będzie to dokładnie 3 tyg. Po owulacji i 6 tyg. Po 1 dniu miesiączki.
 
Hej dziewczyny! Mam kolejny wynik bety. Wygląda to tak:
28.05 beta 84
30.05 beta 240
Dziś (02.06) beta 826

Jutro jadę na pierwszą wizytę do lekarza (lekarz sam powiedział że chce mnie już widzieć). Myślicie że może być cokolwiek widać?
Będzie to dokładnie 3 tyg. Po owulacji i 6 tyg. Po 1 dniu miesiączki.
Powinno być coś widać, u mnie w 5plus 6 ,było tentno
 
Hej dziewczyny! Mam kolejny wynik bety. Wygląda to tak:
28.05 beta 84
30.05 beta 240
Dziś (02.06) beta 826

Jutro jadę na pierwszą wizytę do lekarza (lekarz sam powiedział że chce mnie już widzieć). Myślicie że może być cokolwiek widać?
Będzie to dokładnie 3 tyg. Po owulacji i 6 tyg. Po 1 dniu miesiączki.
Coś widać być powinno, ale niewiele. Jak to dopiero 3 tyg po owu to tętna jeszcze nie będzie o ile dobrze owu przewidujesz. Jak ktoś ma regularne cykle to akurat po 6 tyg od OM się uwidacznia akcje serca, u Ciebie raczej jeszcze za wcześnie.
 
Coś widać być powinno, ale niewiele. Jak to dopiero 3 tyg po owu to tętna jeszcze nie będzie o ile dobrze owu przewidujesz. Jak ktoś ma regularne cykle to akurat po 6 tyg od OM się uwidacznia akcje serca, u Ciebie raczej jeszcze za wcześnie.
Czy jest szansa że zobaczę już zarodek? Bo na tym momencie chyba na tym mi najbardziej zależy..
 
Czy jest szansa że zobaczę już zarodek? Bo na tym momencie chyba na tym mi najbardziej zależy..
Moje pierwsze usg 5 plus6 i był zarodek i serduszko myślę, że powinnaś już też zobaczyć.
 

Załączniki

  • 1591127083366536325676.jpg
    1591127083366536325676.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 244
Czy jest szansa że zobaczę już zarodek? Bo na tym momencie chyba na tym mi najbardziej zależy..
Pęcherzyk powinno być widać, zarodek to tak na granicy. Może być już widać, ale jak go jeszcze nie będzie to też się nie zdziwię. Dlatego ja na pierwsze wizyty chodziłam dopiero 4-5 tyg po owu. Bo czy będzie zarodek czy nie to będziesz się stresować czy się pojawi, a czy później będzie serduszko itp. Ale jak lekarz tak chciał Cię widzieć to trzeba go słuchać.
 
Ale koleżanka z tego co pisze miała owu dopiero 3 tyg temu, a u Ciebie to pewnie już prawie 4 tyg minęły od owu zanim to usg miałaś robione.
Pisała , że 6 tyg od miesiączki. Chyba, że dokładnie wie kiedy miała owu to inna sprawa. Co do Twojego wpisu powyżej to w pełni się zgdzam. Od sprzętu też zależy co lekarz zobaczy. ..
 
reklama
Do góry