reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Ja tez myslalam ze mi się udało a tu lipa. Tez zrobilam test 2 dni przed i nic. Az nagle przyszla @ powodzenia w nastepnym cyklu może juz z dobrymi wiesciami
Ja mimo wszystko jeszcze będę powtarzać aż faktycznie nie przyjdzie 🙈💪 nadzieja umiera ostatnia 😁
Zapiszcie się na co miesięczne testowanie, tam dziewczyny do miesiąc testują kreski i się wspierają .
 
Co myślicie o tym ? Oba wykonane na dzień przed @
 

Załączniki

  • 1000030481.jpg
    1000030481.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 163
Hej dziewczęta. Wracam do was. I mam pytanko przy podcieraniu sie po siku zauważyłam takie lekkie cos brazowe. Czy to może byc to całe plamienie???
 
Hej dziewczęta. Wracam do was. I mam pytanko przy podcieraniu sie po siku zauważyłam takie lekkie cos brazowe. Czy to może byc to całe plamienie???
Dodam że stosunek był tydzien temu. Bolą mnie piersi jak przed okresem. Ale do okresu jeszcze hohoho
Ja miałam ok. 5 dnia po plamienie implantacyjne w drugiej ciąży, ale trwało z 5 dni i dopiero po ostatnim dniu plamienia zaczęła wzrastać beta (robiłam testy).
Plamienie to był jasnoróżowy/beżowy śluz, ostatniego dnia przezroczysty z nitką krwi i brązowymi kropeczkami. Nikt nie stwierdzi czy to to niestety. Jeśli to to, to po 48 h beta powinna być pozytywna.
 
reklama
Do góry