reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

zobaczymy,zrobię jeszcze raz za 6 dni,ja tam widzę cień nawet kiedy nie trzymam pod światłem ale oczywiście tez jestem świadoma ze mózg lubi płatać figle i jak coś się bardzo chce zobaczyć to można to ujrzeć 🤣 tak samo z objawami często jest dlatego nie nastawiam się ze mam racje na 100 proc
Pamiętaj, że objawy przed pozytywnym testem to także objawy przed okresem.
Najlepiej testować w terminie planowanej miesiączki, a najlepiej zrobić badania krwi.

Powodzenia!
 
reklama
Hmm. Pierwszy raz dzisiaj kapnelo Ok 18, mijają 4 h i praktycznie nic tam nie ma (kolor taki jasny brązowy) tak, głupie, sprawdziłam to teraz 🤣Żadnej mocnej czerwieni
Update. Dostałam chyba okres ale 4 dni i zrobiłam ponownie test i mocna kreska wyszła po minucie. W sobotę lekarz zobaczymy co powie
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 307
Hej dziewczyny, pewnie nie bardzo pamiętacie jak pisałam tu 3 miesiące temu i zastanawiałam się czy mam pozytywne, po czym miałam pozytywny cyfrowy i 5+2 straciłam ciąże.
Większość z was była bardzo miła i chciałabym napisać że ponad tydzień temu znowu dostałam pozytywne, jest nadzieja ☺️ Jutro lecę do Polski i będę miała pare badań, okres już opóźniony i znowu etap 5-6 tydzień
 
Hej dziewczyny, pewnie nie bardzo pamiętacie jak pisałam tu 3 miesiące temu i zastanawiałam się czy mam pozytywne, po czym miałam pozytywny cyfrowy i 5+2 straciłam ciąże.
Większość z was była bardzo miła i chciałabym napisać że ponad tydzień temu znowu dostałam pozytywne, jest nadzieja ☺️ Jutro lecę do Polski i będę miała pare badań, okres już opóźniony i znowu etap 5-6 tydzień
Gratuluje 2 kreseczek,niech wszystko dobrze się układa ❤️🐣
 
hej i co lekarz powiedział?
Hej. Lekarz nie zobaczył nic na usg powiedział ze jest 50/50 czyli prawdopodobnie poronienie albo ciąża jest zbyt mała, wykluczenie pozamacicznej, mówił ze mam robić testy i czekać
Robiłam testy, linia wychodziła coraz słabsza aż zeszło do negatywnego. Już straciłam wtedy nadzieje ze jednak coś się u mnie ukrywa.
Mijają 2 tygodnie od poronienia, ostatni test robiony 13 listopada, dziś jest 17.11 i ujawniła mi się ponownie druga kreska🌈 mam nadzieje ze coś nowego. Może to głupie i za wcześnie bo jestem 5 dni po owulacji ale jutro z rana zapisuje się do lekarza z rana co jest grane
 
Stary ostatni test na gorze , na dole dzisiejszy, na gorze nawet nie ma żadnego cienia nic a tutaj coś pokazuje na drugim
 

Załączniki

  • 39E7A365-FC35-42CA-B69F-7E6C848C8181.jpeg
    39E7A365-FC35-42CA-B69F-7E6C848C8181.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 196
Cześć dziewczyny czy wy tu coś widzicie?
Test robiony 10 dni po zastrzyku Zivafert i zastanawiam się czy to jeszcze zastrzyk działał czy jednak jest jakiś cień nadziei.
Test robiony 22dc
 

Załączniki

  • IMG_20221130_105818.jpg
    IMG_20221130_105818.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 189
reklama
Do góry