reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Krwawienie to raczej ze skrzepami. Plamienie to tylko takie brudzenie. Ciezko cokolwiek wywnioskowac, bo bardzo chaotycznie napisane. Test odczytujemy po czasie okreslonym przez producenta. Pozniej juz jest niewazny. Jesli masz wstpliwosci to idz na beta HCG z krwi.
Hmm. Pierwszy raz dzisiaj kapnelo Ok 18, mijają 4 h i praktycznie nic tam nie ma (kolor taki jasny brązowy) tak, głupie, sprawdziłam to teraz 🤣Żadnej mocnej czerwieni
 
reklama
Mam ten sam problem,staramy się o dzidzie z partnerem,od 4 miesięcy nie biorę antykoncepcji i dalej nic… dziś rano robiłam test 6 dni przed okresem i zobaczyłam cień którego mój partner nie widzi i nie wiem już czy ja sama sobie wkręcam czy faktycznie nic tam nie ma .. na zdj widac tylko ten cień pod światło więc same powiedzcie czy widzicie coś czy nic nie ma ? 🥲
 

Załączniki

  • 59E41D26-42D4-4600-B895-448031CDACB9.jpeg
    59E41D26-42D4-4600-B895-448031CDACB9.jpeg
    387,1 KB · Wyświetleń: 215
  • B47C120D-C7CF-4D5F-ABDC-1F60EE38A7B9.jpeg
    B47C120D-C7CF-4D5F-ABDC-1F60EE38A7B9.jpeg
    355,1 KB · Wyświetleń: 217
Mam ten sam problem,staramy się o dzidzie z partnerem,od 4 miesięcy nie biorę antykoncepcji i dalej nic… dziś rano robiłam test 6 dni przed okresem i zobaczyłam cień którego mój partner nie widzi i nie wiem już czy ja sama sobie wkręcam czy faktycznie nic tam nie ma .. na zdj widac tylko ten cień pod światło więc same powiedzcie czy widzicie coś czy nic nie ma ? 🥲
Na test jest najzwyczajniej za wczesnie ….
Jeśli kreska wyjdzie będzie widoczna na płasko leżącym teście, uwierz mi ze nie trzeba patrzec pod światło , rozbierać testu , czy świecić telefonem żeby coś zobaczyć … to co widzisz to kreska testowa ktora zabarwia się i pokazuje jeśli w teście wykryty jest hormon ciążowy .

Uzbrój się w cierpliwość … poczekaj na termin spodziewanej miesiączki i wtedy wykonaj test … nie ma co się wcześniej katować…

Trzymam kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻
 
Na test jest najzwyczajniej za wczesnie ….
Jeśli kreska wyjdzie będzie widoczna na płasko leżącym teście, uwierz mi ze nie trzeba patrzec pod światło , rozbierać testu , czy świecić telefonem żeby coś zobaczyć … to co widzisz to kreska testowa ktora zabarwia się i pokazuje jeśli w teście wykryty jest hormon ciążowy .

Uzbrój się w cierpliwość … poczekaj na termin spodziewanej miesiączki i wtedy wykonaj test … nie ma co się wcześniej katować…

Trzymam kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻
Tak masz racje najlepiej jest poczekać wtedy ma się 100 proc pewności ale tak to jest jak się czeka na tą upragnioną ciąże każdy dzień się dłuży i jak najszybciej chce się wiedzieć.. ten cień widzę tez i nie pod światło tyle ze zdj nie było by w stanie tego uchwycić 😝 poczekam jeszcze do okresu i zrobie test jeszcze raz ✊
 
Tak masz racje najlepiej jest poczekać wtedy ma się 100 proc pewności ale tak to jest jak się czeka na tą upragnioną ciąże każdy dzień się dłuży i jak najszybciej chce się wiedzieć.. ten cień widzę tez i nie pod światło tyle ze zdj nie było by w stanie tego uchwycić 😝 poczekam jeszcze do okresu i zrobie test jeszcze raz ✊
Na spokojnie poczekaj do terminu i wtedy jeśli jesteś w ciąży nie będziesz musiała się niczego doszukiwać 😉
Pamiętaj ze testy tez nie dają Ci 100% pewności - w tym wypadku tylko Beta prawdę Ci powie . Ale tak jak
Napisałam , zrob sobie test za kilka dni i jak wtedy będzie kreska to leć na betę ✊🏻
 
Na spokojnie poczekaj do terminu i wtedy jeśli jesteś w ciąży nie będziesz musiała się niczego doszukiwać 😉
Pamiętaj ze testy tez nie dają Ci 100% pewności - w tym wypadku tylko Beta prawdę Ci powie . Ale tak jak
Napisałam , zrob sobie test za kilka dni i jak wtedy będzie kreska to leć na betę ✊🏻
Tak zrobimy,mam nadzieje ze to już będzie ten czas,troszkę inaczej teraz zrobiliśmy bo staraliśmy się o to aby była dzidzia dzien przed tym jak była duża szansa na ciąże i dzien po wiec zobaczymy jak te nasze próby pójdą 😝
 
Mam ten sam problem,staramy się o dzidzie z partnerem,od 4 miesięcy nie biorę antykoncepcji i dalej nic… dziś rano robiłam test 6 dni przed okresem i zobaczyłam cień którego mój partner nie widzi i nie wiem już czy ja sama sobie wkręcam czy faktycznie nic tam nie ma .. na zdj widac tylko ten cień pod światło więc same powiedzcie czy widzicie coś czy nic nie ma ? 🥲
Przecież na tym teście nic nie ma😶.
 
reklama
Przecież na tym teście nic nie ma😶.
zobaczymy,zrobię jeszcze raz za 6 dni,ja tam widzę cień nawet kiedy nie trzymam pod światłem ale oczywiście tez jestem świadoma ze mózg lubi płatać figle i jak coś się bardzo chce zobaczyć to można to ujrzeć 🤣 tak samo z objawami często jest dlatego nie nastawiam się ze mam racje na 100 proc
 
Do góry