reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
Hej, dziewczyny. Zostałam przekierowana do tego watku. Co myślicie?
Bete bede mogla zrobic dopiero w przyszłym tygodniu, jak bede w PL.
 

Załączniki

  • IMG_6712.jpeg
    IMG_6712.jpeg
    99,7 KB · Wyświetleń: 208
Hejka. 3 dni temu (26.10) robiłam pierwszy test (spóźniał mi się okres 5 dni ) tylko to taki bardzo jasny + był (w dodatku bóle podbrzusza, do tego taki twardy ) siostra mi powiedziała poczekaj jeszcze 2-3 dni (czyli tak jakby okres miał by mi się kończyć) ale ja oczywiście spać nie mogłam przez to i poleciałam następnego dnia z rana do apteki i zrobiłam test. Pokazał się negatywny ale po około 10 minutach pokazał się drugi bardzo jasny pasek. Dzisiaj (28.10) rano zrobiłam kolejny test i już praktycznie nic nie widać a w dodatku chyba okres dostałam,boli mnie ten brzuch ciagle … ja nie wiem jak rozpoznać krwawienie od plamienia. Załączam pierwszy i drugi test
 

Załączniki

  • EBC83FEB-6D7A-4E94-9502-B55CAEC0009B.jpeg
    EBC83FEB-6D7A-4E94-9502-B55CAEC0009B.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 167
  • 5D193BC9-66AC-4E1B-BD85-D82A6A14DC72.jpeg
    5D193BC9-66AC-4E1B-BD85-D82A6A14DC72.jpeg
    142,6 KB · Wyświetleń: 157
reklama
Hejka. 3 dni temu (26.10) robiłam pierwszy test (spóźniał mi się okres 5 dni ) tylko to taki bardzo jasny + był (w dodatku bóle podbrzusza, do tego taki twardy ) siostra mi powiedziała poczekaj jeszcze 2-3 dni (czyli tak jakby okres miał by mi się kończyć) ale ja oczywiście spać nie mogłam przez to i poleciałam następnego dnia z rana do apteki i zrobiłam test. Pokazał się negatywny ale po około 10 minutach pokazał się drugi bardzo jasny pasek. Dzisiaj (28.10) rano zrobiłam kolejny test i już praktycznie nic nie widać a w dodatku chyba okres dostałam,boli mnie ten brzuch ciagle … ja nie wiem jak rozpoznać krwawienie od plamienia. Załączam pierwszy i drugi test

Krwawienie to raczej ze skrzepami. Plamienie to tylko takie brudzenie. Ciezko cokolwiek wywnioskowac, bo bardzo chaotycznie napisane. Test odczytujemy po czasie okreslonym przez producenta. Pozniej juz jest niewazny. Jesli masz wstpliwosci to idz na beta HCG z krwi.
 
Do góry