reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Hej, jestem aktualnie za granicą w krajach które mają średnie warunki wiec nie do końca ufam testom, które tutaj są, dlatego proszę powiedzcie mi czy coś widzicie? Czy to jakieś testowe? Jestem 3 dni przed miesiączka 🫣. Nie mam jak zrobić bety, bo w sobotę będę dopiero w domu.
Jak dla mnie pozytywne, jak myślisz który to dzień po owulacji? Ile dni przed/po spodziewanej @?
 
reklama
Jak dla mnie pozytywne, jak myślisz który to dzień po owulacji? Ile dni przed/po spodziewanej @?
Mniej wiecej 12 dzień po owulacji. W piątek mam mieć @. Nie badałam się jeszcze bo ja mam 16:20, wiec z tego rana tutaj zrobie 😂. Czyli mniej więcej za jakieś 13h będę robić kolejny test.
 
Mniej wiecej 12 dzień po owulacji. W piątek mam mieć @. Nie badałam się jeszcze bo ja mam 16:20, wiec z tego rana tutaj zrobie 😂. Czyli mniej więcej za jakieś 13h będę robić kolejny test.
Ja w poprzednim cyklu miałam takie słabe kreski i pozytywny cyfrowy i tydzień później zaczęłam krwawić, wiec osobiście teraz nie ufam słabym kreskom. Mam nadzieje ze uda mi się następnym razem i ze będą mocne kreski potwierdzone betą 🤞🏻
Obyś miała rano 2 razy mocniejszą kreseczkę 🤞🏻
 
Ja w poprzednim cyklu miałam takie słabe kreski i pozytywny cyfrowy i tydzień później zaczęłam krwawić, wiec osobiście teraz nie ufam słabym kreskom. Mam nadzieje ze uda mi się następnym razem i ze będą mocne kreski potwierdzone betą 🤞🏻
Obyś miała rano 2 razy mocniejszą kreseczkę 🤞🏻
To trzymam kciuki za ten cykl u Ciebie 🤞
 
Hej!
Aktualizacja to test z dzisiaj z 14:00 ale o czułości 10. Co myślicie? 🫣🤞
 

Załączniki

  • 836B26F9-7054-4C25-8077-8B1B909F33F5.jpeg
    836B26F9-7054-4C25-8077-8B1B909F33F5.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 215
  • 7767AA90-1E18-41C1-A387-87F596B80EB7.jpeg
    7767AA90-1E18-41C1-A387-87F596B80EB7.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 210
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry