reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Załączniki

  • IMG_20220604_191041.jpg
    IMG_20220604_191041.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 175
reklama
Wiesz kochana u mnie to bardziej skomplikowana bajka niestety. Jestem po operacji,nie mam prawie całej szyjki macicy ze względu na raka. I wydaje mi się, że muszę jeszcze przejść HSG ewentualnie laparoskopię,aby cokolwiek się udało. Na pewno są jakieś zrosty lub coś innego,ale kto to wie 🤷
Trzymam kciuki i wierze, że sie uda! U mnie 10 lat starania i leczenia i udało się. W grudniu w ciąża nr 1 w lutym poronienie, w maju ciąża nr 2. Żyje nadzieja, że będzie dobrze tym razem. U Ciebie też będzie:)
 
Powtórzyłam popołudniu również czułym i kreseczka już lepiej widoczna. Dziękuję za odpowiedź
 

Załączniki

  • IMG_20220605_202222.jpg
    IMG_20220605_202222.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 229
reklama
Hej!

Jestem w pierwszym cyklu starań ever i nie wytrzymałam i zrobiłam test 7 dni przed oczekwianą miesiączką. Ku mojemu zdziwieniu na porannym teście pojawiła się bardzo blada druga kreska! Zrobiłam jeszcze dwa testy w ciągu dnia i wyszły tak samo. Na zdjęciu nie widać, ale kreski są lekko różowe. Czy to może być pozytywny test?! Jestem w szoku, bo szykowałam się na długie miesiące starań! Ściskam.
270BAF39-FC54-457B-B747-396B9C97D405.jpeg
 
Do góry