reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

reklama
7362FC7F-BB81-4BF7-90AB-1E71C08E1C6F.jpeg
Cześć Dziewczyny!
Wiem, ze test jest negatywny..
ale mam do Was pytanie.
Test wykonany 7dni przed spodziewana miesiączka. Tak to tez wiem, ze zrobiłam zle! Bo powinno się wykonać po wiem, wiem.. ale czy po tak ciemnej i bardzo widocznej kresce już teraz jest możliwa ciąża? 🥺test czułości 25..
Proszę nie linczujcie mnie za zrobienie tydzień wcześniej ale zamierzam wrócić przez endometriozę do tabletek bo już z bólu jajnika nie mogę wytrzymać (bol przechodzi mi na nogę i utrudnia chodzenie..) i wole być na milion procent pewna. Straciłam swoją pierwsza ciąże w 4 tygodniu (brałam wtedy tabletki i zapomniałam jednej i wpadka..).
Dzięki dziewczyny! Miłego dnia! :)
 
Zobacz załącznik 1241746Cześć Dziewczyny!
Wiem, ze test jest negatywny..
ale mam do Was pytanie.
Test wykonany 7dni przed spodziewana miesiączka. Tak to tez wiem, ze zrobiłam zle! Bo powinno się wykonać po wiem, wiem.. ale czy po tak ciemnej i bardzo widocznej kresce już teraz jest możliwa ciąża? 🥺test czułości 25..
Proszę nie linczujcie mnie za zrobienie tydzień wcześniej ale zamierzam wrócić przez endometriozę do tabletek bo już z bólu jajnika nie mogę wytrzymać (bol przechodzi mi na nogę i utrudnia chodzenie..) i wole być na milion procent pewna. Straciłam swoją pierwsza ciąże w 4 tygodniu (brałam wtedy tabletki i zapomniałam jednej i wpadka..).
Dzięki dziewczyny! Miłego dnia! :)
Ale tutaj nie widzę kreski testowej. A jeśli chodzi o kontrolną czyli ta która widac na zdjęciu jej kolor nie ma większego znaczenia 🤷‍♀️
 
Zobacz załącznik 1241746Cześć Dziewczyny!
Wiem, ze test jest negatywny..
ale mam do Was pytanie.
Test wykonany 7dni przed spodziewana miesiączka. Tak to tez wiem, ze zrobiłam zle! Bo powinno się wykonać po wiem, wiem.. ale czy po tak ciemnej i bardzo widocznej kresce już teraz jest możliwa ciąża? 🥺test czułości 25..
Proszę nie linczujcie mnie za zrobienie tydzień wcześniej ale zamierzam wrócić przez endometriozę do tabletek bo już z bólu jajnika nie mogę wytrzymać (bol przechodzi mi na nogę i utrudnia chodzenie..) i wole być na milion procent pewna. Straciłam swoją pierwsza ciąże w 4 tygodniu (brałam wtedy tabletki i zapomniałam jednej i wpadka..).
Dzięki dziewczyny! Miłego dnia! :)
Oczywiście że jest szansa na ciążę, musisz niestety poczekać do dnia @
 
Proszę o zernieknięcie czy ten test jest pozytywny? 11 dpo, okres mam dostać w niedzielę.... Rozlozylam go bo myślałam że mam zwidy...
 

Załączniki

  • IMG_20210224_142818.jpg
    IMG_20210224_142818.jpg
    873,1 KB · Wyświetleń: 293
reklama
Do góry