reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy ten test jest pozytywny? Wątek zbiorczy

Czesc. To moje testy 1dzien przed @. Dostalam dzisiaj tez plamien, takie jak na poczatku okresu, brazowe. Co o tym myslicie? Dziekuje Wam za odpowiedzi
 

Załączniki

  • 20200812_162559.jpg
    20200812_162559.jpg
    768,2 KB · Wyświetleń: 325
reklama
Mogę spytać, czy owu może się "przesunąć" do tyłu? W sensie czy przesunięcie oznacza przesunięcie zawsze w przód?
Jasne ze tak! Mi lekarz powiedział ze do zapłodnienia może dojść w około 3 dni przed i 3 dni po owulacji.. jajeczko jest gotowe do zapłodnienia ileś tam godzin także jeśli ktoś się stara powinien współżyć cały tydzień w którym jest owulacja. Jeśli się nie stara,
Wiaodmo omijać się szerokim łukiem 😁

na pierwszym lepszym foto Z Google widać ze wysoka szansa jest aż5 dni
 

Załączniki

  • 714CEC99-D420-48C2-A006-0462D84E4D54.jpeg
    714CEC99-D420-48C2-A006-0462D84E4D54.jpeg
    37 KB · Wyświetleń: 154
reklama
Ja nic tutaj nie widzę. Kompletnie nic. Jak wy to robicie, że na takich - w mojej ocenie całkiem białych - paskach potraficie zobaczyć jakikolwiek cień cienia?
Dzięki.
Na żywo na dwóch testach jest różowa kreska grubości szpilki od igly widziana pod światło.
Na zdjęciu zawsze gorzej widać.
 
Do góry