reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy sa tu mamy ktor maja dzieci w wieku 4 i 5 lat

reklama
Ja mam dzieci w wieku 4l. i 2l. Nie wiem czy to ci pomoże ale moje maluchy(Natalka4,Paulinka2)potrafią bawić się całkiem długo razem w różne zabawy jak np.:w chowanego, układanie klocków, tańczą razem lub poprostu leżą w stosie zabawek i "gadają" sobie. Oczywiście jak każde rodzeństwo mają swoje zagrania bicie, krzyki, zabieranie zabawek itp., wtedy reaguję na to spokojnie mówią starszej córce że to twoja młodsza siostrzyczka i nie rozumie wszystkigo co ty i misisz być mądrzejsza no i na jakiś czas to skutkuje. Ciesze się że są we dwie bo w domu jest kupa śmiechu i zawsze coś się dzieje. Pozdrawiam
 
u mnie tez dzieci ptrafia sie godzinami bawic leczsa tez chwile ze potrafia sie niezle poklocic oj te dzieciaki kochane
teraz moje chlopaki chodza w tygodniu do angielskiej szkoly a w soboty chodza na 3 godziny do polskiej szkly i ucza sie ojczystego jezyka
myslalam ze bedzie im trudno ale jest oki i daja sobie super rade chetnie odrabiaja prace domowe itp i nie moga sie doczekac kiedy znowu beda w skzole a jak tam dzieci w przedszkolu czy w szkole
 
witajcie, moja starsza krolewna ma 4,5 roku, lubi rysowac, wycinac, tanczyc, spiewac, biegac po placu zabaw, przebierac sie w sukienke krolewny sniezki, szalec z kolegami i kolezankami, no i od paru miesiecy ma etap na rozne glupawe slowa :-)
 
reklama
Witam!
Jestem tutaj zarejestrowana jakiś czas, ale dopiero teraz znalazłam ten wątek.
Jestem mamą dwójki dzieci. Starsza córcia ma na imię Gabrysia i ma 4 lata i 8 miesięcy. Młodszy synuś ma na imię Daniel i ma 7 miesięcy.
Gabinka chodzi do przedszkola, lubi śpiewać, tańczyć, jeździć konno, od środy uczy się jeździć na łyżwach (ku uciesze mamusi, bo mama tez uwielbia łyżwy i w końcu będzie miala z kim na lodowisko chodzić:sorry:). No a nader wszystko Gabi uwielbia się bawić z Daniulkiem. Jest wspaniałą starszą siostrą i jestem z niej bardzo dumna (jak to mama;)).Liczę na to, że mnie tutaj przyjmiecie do swojego grona.
Pozdrawiam wszystkie BB-mamy i ich dzieciaczki ;)
 
Do góry