reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy sa tu mamy ktor maja dzieci w wieku 4 i 5 lat

reklama
Witam,
Melduję się ja mama czteroletniego Szymona, urodzony 9.02.2006

mamaAga ale fajna różnica wieku będzie między rodzeństwem. Gratuluję!!! Wiadomo już czy będzie brat czy siostra?

Podpytuję bo my właśnie w trakcie starań o rodzeństwo:)
 
Witam,
Melduję się ja mama czteroletniego Szymona, urodzony 9.02.2006

mamaAga ale fajna różnica wieku będzie między rodzeństwem. Gratuluję!!! Wiadomo już czy będzie brat czy siostra?

Podpytuję bo my właśnie w trakcie starań o rodzeństwo:)

Będzie brat, a na imię będzie miał Szymon :-). Michałek wybrał. Kiedyś planowałąm max. 3 lata różnicy, ale tak jakoś wypadło. Myślę, że i tak będzie fajnie. Mamucico życzę powodzenia w staraniach i przy okazji przyjemności :-D
 
dzięki mama_Aga. Szymon to bardzo ładne imię, gratuluję wyboru:) tylko prosze się przygotować że Szymorki to niezłe rozrabiaki. Mój 5 min nie usiedzi i nigdy nie chciał w spokoju siedzieć a teraz jeszcze pyskować zaczyna.
 
Do góry