reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

I ja zrobiłam sobie kawkę, bo już z Michałem przysypiałam...
My już po spacerku i wizycie na poczcie, mamy kolejne numery Farmy, jak Michał wstanie to będzie miał co robić:-)


Normatywna
dzięki za spacer:-)
O której Nalatka poszła na drzemkę?
Jak zabraknie Wam chleba to zapraszam do nas u mnie w zamrażarce jeszcze 3 siedzą:-D

Sunday jak Maksio??

Talia o super ze zakupy w ciuszku zaliczone i udane:-),
Miłej zabawy w Bugi i szerokiej drogi w rodzinne strony:-)

Maltanka zdrówka dla Huberta...

Marta super ze na razie udaje się Wam walczyć z zapaleniem nie używając antybiotyku:tak:
Masz może jeszcze jakieś złote domowe rady w leczeniu przeziębienia?;-)Ja dzisiaj zakupiłam dwie torebeczki tymianku i wsadzę do apteczki tak na wszelki wypadek, he he

Madziara bombowe przebranie maluchów:tak:te różki to do Nelinki nie pasują, wyglada na słodka i grzeczną dziewczynkę:tak:

Madzienka to czekamy jeszcze na zdjecie Juleczki:tak:,

Iwonka kupa była, wczoraj. Już myślałam że na basen nie zdążymy:sorry:M jak już chce to przybiega do mnie i przytula się i pokazuje na nocnik. 40 minut na pewno by nie wysiedział bo on ma za dużo energii:laugh2:,

Marz zdróweczka dla B, słyszałam kiedyś o Partyce kolega z pracy jeździł do niego z córką,:tak:



Ok, zmykam do kuchni bo mam trochę roboty i pewnie noc mnie zastanie zanim wszystko zrobię
 
reklama
Witam
...coś mnie dziś głowa pobolewa a nie mam żadnych leków przeciwbólowych ze sobą :baffled:
a tu jeszcze 4 godziny:no:


Ewa
to świetnie że Natalii kąpiel w tymianku pomogła:-)
Madzienka gratuluję wygranej:-)
Marta dobrze że Żuczek ma sie lepiej i że na razie nie trzeba mu podawać antybiotyku:tak:
Fogia 3 grudzień fajna data;-)
Cieszę się że Zosieńka zdrowo rośnie aby tak dalej:-)
Maltanka szybkiego powrotu do zdrówka Hubertowi życzę:confused: bidulek...
Talia to superaśnie ze wypad do ciuszka udany był:-)
Miłej zabawy w Bugi:tak::-)
Elza fajnie ze możesz korzystać z neta w pracy;-) mi już weszło to w nawyk:-p
Justyna dobrze że wczoraj kupkę Michałek zrobił:tak: u nas w nocy była masakra bo się koło 1.00 obudziła z rykiem że chce kopkę i ze łzami w oczach zrobiła małą twardą potem jeszcze chciała ale już nie mogła zrobić wiec tylko płakała z niemocy:-( a potem padła ze zmęczenia..ehh
Madziara oby ból głowy ustąpił a już myślałam ze to tylko mnie tak dziś dopadło:sorry:
Marz zdróweczka dla B. dobrze że Partyka go przebadał:tak:
 
Justynko, z domowych sposobów na infekcje układu oddechowego polecam wysmarowanie klatki piersiowej i plecków smalcem ale nie takim ze sklepu :no: tylko samemu topionym albo łojem z gęsi (teraz można kupić i przetopić bo sezon na bicie gęsi) Fakt trochę mało przyjemnie pachnie ale pomaga. Nasmarowane przykładamy papierem śniadaniowym, bluzeczka tak co nie szkoda wyrzucić i wygrzać.:tak:
Madziarka, stroje rewelacja:tak::-).
Aluśka, łap ;-)
modafen24.jpg
 
witam
ja tak na chwilkę bo się pakuję:confused2::confused2: zaraz jedziemy do rodziców...
madzienka super dynia z Julci:tak: a tu mooja dyniadynia.jpg
nie mam czasu na czytane i pisanie, życze więc bezpiecznych wyjazdów i udanego długiego weekendu
 
Witam

Troszkę poczytałam ale nie za bardzo pamiętam wszystko :zawstydzona/y::sorry:.

My dalej zalatani. W zeszłym tygodniu kupiliśmy świniaka, to troszkę roboty miałam. Strych remontujemy, to też staram się mężowi pomagać.

Dziś byliśmy na grobach w Nałęczowie, nie dawno wróciliśmy. Jutro lenimy się w domku, chyba tylko na Unicką się przejdziemy, ale to taki spacerek będzie :-), chyba że deszcz nas zaszczyci :crazy::no:
Teraz dziewczynki bawią się z sąsiadką to mam chwilkę spokoju :-).

madzienka, mandziula, Madziarka super przebrania :tak:

Ala,Justynka spóźnione ale szczere życzenia z okazji rocznicy ślubu :tak:

maltanka zdrówka dla Huberta :tak:

Marta a ty kiedy zamierzasz urodzić :-p?

Ewa to jak Natalce pomógł ten tymianek, to w razie W będę korzystać :tak: Marta dzięki za poradę :tak:

Talia jak było w BUGI??

marz zdrówka i dla Was:tak:, a o Partyce też słyszałam, on chyba gdzieś na Choinach przyjmuje??

fogia trzymam kciuki byś dotrwała do 3 grudnia :tak:
 
4 dni wolnego yupiii jak fajnie....miałam w piątek iść do pracy....ale okazało się że będzie tylko 2 dzieci i to przez kilka godz więc tylko jedna z nas ma pracować....wypadło na koleżankę

a teraz dopiero co wrócilismy z Bugi...fajnie było bo pusto....
talia dzięki za pogaduchy....ale Gabi jest do Ciebie podobna....i miło było poznać Twojego męża

maltanka zdrówka dla Huberta...mam nadzieję że to jednorazowo i jutro wszystko będzie ok
wiesz mi to latanie po sklepach nie przeszkadza ale wkur.... mnie że wszystkie buty mają takie szerokie cholewki....nie pomyślą że są osoby które mają chude łydki ...no ale cóż może jeszcze znajdę coś dla siebie....
madzienka, madziara, mandziula cudne te Wasze stroje....a dzieciaki przecudnie w nich wyglądały....udał się bal?????
madzienka jak będą zdjęcia z policji to pokaże :ninja2:czekam aż dyr wgra na strone internetową przedszkola bo ona robiła
ale masz rację cieżko było szczególnie utrzymać głowę...:-):-):-)
iwonka szkoda że dzisiaj też się nie udało wpaść do Bugi....no chyba że byłaś przed 17....
normatywna super że kuracja Tymiankowa zadziałała....
marzenka zdrówka dla Bartusia...
aluśka wiesz ja tylko teraz brałam laptopa do pracy....bo wiedziałam że przez godz będę sama....a tak jest zawsze taki chłopczyk co przyjeżdża z samego rana....i wtedy już nie będę korzystała...
 
Witam wieczorkiem ... Natalcia śpi... ale nas przestraszyła dziś ... pojechaliśmy do babci... a tam dywanów nie ma i nałożyłam Natalci buciki... to ona jakas odważniejsza do chodzenia była... ale nic to jak ją prosilismy to nie chciała iść ale jak się zagadaliśmy to bach i prawie nocha rozbiła ale ją M złapał... i znowu się zagadaliśmy i Natala tym razem zarwała buzią o ławę krewka poszła ale na szczescie nic się nie stało oprócz wielkiego płaczu ... ale stracha nam napędziła...
Dziś też Natalkę wykąpałam w Tymianku-wykupiłam cały ze sklepu to się pani pytała co ja z tym będę robić heheh....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry