reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam wieczorową porą, ja dzisiaj sama z Maksiem. W w pracy. Maksio wykąpany-siedzi w łóżku i ogląda Świnkę Pepę. Musze troszke kuchnię ogarnąć i będę moglą usiąść spokojnie. DLACZEGO WEKEND TRWA TYLKO DWA DNI!!?? :wściekła/y:

Justyna Maksio cały czas z tym katarem co ostatnio tylko teraz mu spływa i ma kaszel od tego...:baffled:
A co za zabawka, ktora tak szybka się znudziła?

Madzienka Dz B i Dz maja we wtorek:-) a bal w srode. :-) kostium zamówiony w wypożyczalni :tak: Super kalendarze sie podobały:-) no i ze zakupy udane:-)

Madziara ojj jak ja bym tez tak sie wybrała na zakupy tylko nie mam już z czym,czekamy do "pierwszego" a wtedy już będzie po wyprzedazach:-(

Kasia wrociliscie?

anaconda To byłyscie jeszcze raz w Plazie?kupilas cos?
 
reklama
Anetka milo bylo Cię zobaczyć chociaż na tą chwile :-) promieniejesz mamuśka :-) Kochana ja po prostu na nasze spotkania nie chodze w takich strojach hihihhihi no i wysokie obcasy robią swoje. Ostatnio z dusza na ramieniu kupowałam te buty ale sa mega wygodne i nie czuc obcasów :-)

Madzieńka dużo opowiadania
w skrócie najpierw parami wchodziły maluszki i wrzucały po małym serduszku do pudła, później czarowanie różdżkami z wierszykiem i jedna para (w tym Gabi) wyjmowala z pudła wielkie serce dla DziB Później wspólne mówienie wierszyka i chyba ze 2 piosenki z choreografią ;-)


Anaconda czasem nadżerka goi sie sama w moim przypadku tak było :-) też już z lekarzem rozmawiałam o terminie później nie mialam jak to jak poszłam na kolejną wizytę to nadżerki już nie było. laser czy mrożenie zostawia blizne i później można mieć problemy przy kolejnym porodzie ;-) Nie wspominając że mojej koleżance proponowali "wypalanie prądem".
 
Witajcie
ale mi szybko dzień zlecial:dry: prawie caly pod tytułem "strój sarny-projekt własny":sorry2: Matko jak ja w szkole nie lubiłam tych przebrań robić...
marta jak tam turniej?
antuanet oby wiecej krostek sie nie pojawiło:tak:
elza zdrówka! mam nadzieję, ze to nic powaznego:tak:
madziarka świetnie, ze impreza sie udała:tak:a teraz odpoczywaj:tak:
madzieńka czy sa dni które od rana do wieczora spedzasz w domu?:-D super, ze dzionek udany:tak: no i mam nadzieje, ze z oczkiem wszystko ok, a przemywacie solą fizjologiczną? to podobno pomaga:tak:
sunday oj wiem co to całoroczny katar, mielismy to samo w tamtym roku:sorry2: na taki nocny męczący kaszel pomaga supremin 3 razy dziennie po 5 ml i za kilka dni jest ok, przynajmniej u nas:tak: no i jeszcze berodual, ale to juz na receptę i ze sterydem:sorry2: a co to masz za kropelki?

dobranoc:-)
 
madzieńka czy sa dni które od rana do wieczora spedzasz w domu?:-D super, ze dzionek udany:tak: no i mam nadzieje, ze z oczkiem wszystko ok, a przemywacie solą fizjologiczną? to podobno pomaga:tak:

nie pamiętam takiego dnia:-D:-D:-D
oczko przemywamy ale u niej to nic nie daje...:-:)sorry2:
czekamy na fotki Juleczki i stroju

Karlita dzieki, myślałam że mają podobne przedstawienia w obydwóch przedszkolach;-)

Sunday no właśnie dlaczego...:dry:
 
Witajcie
My niedawno wróciliśmy, ale wpadłam tylko poczytać i poodpisywać trochę, w domu tez problemy, także nie zaciekawie:-( jedyna dobra wiadomość to taka, że moja siostra prawie wykończyła mieszkanie i lada dzień się wprowadzają




kariska82
z lekarzami nie doradzę ci nic, a o tym dr. Wdowiaku nic nie słyszałam ale tu masz trochę opinii:Artur Wdowiak opinie, ginekolog Lublin - ZnanyLekarz.pl

misia fajnie, że zakupy w Rampersie się udały, dzisiaj też pochłaniasz owoce? oj pamiętam jak ja wychodziłam z pracy i leciałam do sklepu tak mi się brzoskwini chciało ech kiedy to było, a teraz ani tego, ani tego:-(

elza
jak mus to mus oby szybko cię wypuścili z tego szpitala, ja też muszę się wybrać znowu do swojego powtórzyć cytologię:sorry2:

madziara
fajnie, że imprezka udana

mandziula:-D śmiesznie to musiało wyglądać z tą drożdżówką

madzienka fajnie, że zabawa choinkowa udana

sunday zdrówka dla Maksia, kurczę co tydzień to coś

anaconda jak ptysie? zostawisz do spróbowania co?:-p

justyna super,że weekend udany

sienio i jak sarna gotowa?
 
Ostatnia edycja:
sunday ja tam tez uważam ze weeken troche krótki jest:-D:-D zdrówka dla Maksia podsyłam:tak::tak:

maltanka oby sytuacja w domu szybko się unormowała:tak:

justyna super że weekend udany:tak::tak:

sienio pochwal się małą"sarenka":tak::tak:

antuanet oby Wiki już więcej krosteknie miała:tak::tak:

my siedzimy i saczymy drinki;-);-) oj już czuję ze ciężko mi siębedzie jutro dopracy zebrać
i udałomi się na jutro z księdzem umówić, nie bardzo chciał bo "czas wizyty już się skończył" już mu miałam powiedzieć że na "naszej ulicy też jest kilka rodzin a u nikigo nie byli" no ale ugryzłam sie w język zobaczymy co jurto powie, no i mamy po niego jechać...

poza tym to sie zasmarkaliśmy....mi złapało zatoki że ledwie na oczy widzę, a Kola... za kilka dnimu przejdzie, na szcęście rozumie ze krople mu pomagają iłądnie dmucha:tak::tak:
 
anaconda tak w podbrzuszu zrobił mi się guz który jest wyczuwalny pod palcem...który mnie boli a gdy mam okres to mnie napier.......
madzienka oby nic złego się nie działo z Julci oczkiem....
sienio zdjęcie sarence proszę zrobić i się pochwalić...
madziula zdróweczka... dla Ciebie i Mikiego...

jejku i znowu jutro do pracy.... 2 tygodnie i urlop... potem tydzień i na zwolnienie.... ha ha widze dobre strony mojego zabiegu.... ha ha ha
 
Witam wieczorkiem:tak:
my dziś zaliczyliśmy gościny u dziadków:tak:pojechaliśmy obejrzeć jeden dom który jest na sprzedaż,cena fajna,domek ładny....ale kawałek od Lublina i ma tylko łazienkę na parterze:-(na piętrze już nie:-:)-(

dziekuje, u nas imprezka super extra udana - goście dopiero co wyszli najedzeni, napici i jeszcze z wałówkami w rękach na jutrzejszy dzień :-D będziemy mieli co wspominać... fajnie tak spotkać się z rodzinką na spokojnie....

super,że impreza tak się udała:tak:

a my chyba dziś rogaliki bedziemy robić, takie z czekoladą, bo jak wczoraj kupiłam Klci drożdżówkęto az piszczał z radości:-D:-D:-D czasami zachowuje sietak jakbym mu jeśc nie dawała:-D:-D

miłej niedzieli zyczę

u nas drożdżówka to był sposób na ciszę w kościele...chyba, że trafila się z czekoladą to wtedy był okrzyk "koladka":-D:-D

choć powiem wam w tajemnicy że tato przywiózł wczoraj swoje pączki - a że jest mistrzem w ich pieczeniu to nie mogłam sobie odmówić - zjadłam jednego, zmierzyłam po 1,5 godz cukier i było ok :szok: to zjadłam jeszcze jednego... :zawstydzona/y:;-) ale cukru już nie mierzyłam :-D:-D:-D
Jejku mówię Wam - jaką ja mam chcicę teraz na słodkie... tonami chyba bym jadła gdybym mogła :zawstydzona/y:

bo swojske pączki to smakują, a te sklepowe gnioty fuuuuuuuuuuuuuuj:sorry2:hmmmm.....a rodzynek czy czegoś w tym stylu też Ci nie wolno?

Witajcie i ja w końcu dzisiaj dotarłam...Jula i P właśnie drzemią sobie więc mam chwilkę na kompa;-):tak:
Rano P i J pojechali na zabawę choinkową a ja na zakupy do plazy
:tak::tak:...
no i opowiem Wam szczerze o tej porze to można pobuszować -pusto, wszystko jeszcze pookładane i na swoim miejscu ...obkupiłam siebie i Julę oczywiście i jestem mega zadowolona...
później dołączyłam do moich imprezowiczów...tam oczywiście spotkałam mnóstwo znajomych(Madziarka masz pozdrowienia od wszystkich znajomych pracujących na polibudzie
:-p)...


super,że imprezka taka udana
:tak:
Zabawa bardzo udana(Madzia była p. Wiola z wnuczką i pani Janik z wnuczką:-)), tylko Julcia coś znowu oczko zatarła:sorry2:...zapuściłam jej kropelki i zobaczymy czy jutro czeka nas wizyta u okulisty


oby okulista nie był potrzebny:tak:


na politechnice ciałem a duszą w Rzeszowie bo tam też Jula miała dziś zabawę choinkową

o kurczę,dopiero jak napisałaś poznałam na fotkach stołówkę:zawstydzona/y:


Zmykam na kawusię i robic dalej ptysie bo mąż ciągle tylko pyta kiedy będą gotowe a ja go tak od wczoraj przetrzymuję :-D:-D:-p:-p

:-Djak poczeka bardziej mu posmakują;-)

A na koniec odwiedziliśmy groby moich dziadków... i już jestesmy w domku. Dzieciaki się pospały więc mam chwilkę dla siebie... tylko znów coś mnie męczy... :-:)zawstydzona/y::shocked2: idę spróbuję napić się herbatki...

oj,współczuję:-(a z wielkim uchem rozmawiasz?

my już wróciliśmy z Kitty pod pachą :-D:-D a ile szczęścia w Julci oczkach....warto było:tak::tak:


wiadomo;-)
Wiktoria na szczęście nie gorączkuje,ma w sumie 3 krostki więc narazie tfu,tfu nie jest źle, ładnie nockę przespała.:-) Teraz już wykąpane towarzystwo śpi.Ja też myślę żeby się klapnąć bo nie wiadomo jaka nocka będzie:tak: Miłego wieczorka.

oby tylko na tych 3 krostkach się skończylo:tak:

Misia szkoda że kubki nie dotarły:no:co za oszuści:wściekła/y:
Michał też wzbogacił się dzisiaj o nową zabawkę:tak:, ale wiecej zainteresowania nią miał w sklepie niż teraz:baffled:

u nas podobnie:dry:

Witajcie
My niedawno wróciliśmy, ale wpadłam tylko poczytać i poodpisywać trochę, w domu tez problemy, także nie zaciekawie:-( jedyna dobra wiadomość to taka, że moja siostra prawie wykończyła mieszkanie i lada dzień się wprowadzają


misia fajnie, że zakupy w Rampersie się udały, dzisiaj też pochłaniasz owoce? oj pamiętam jak ja wychodziłam z pracy i leciałam do sklepu tak mi się brzoskwini chciało ech kiedy to było, a teraz ani tego, ani tego:-(

1.współczuję problemów:-(oby szybko się rozwiązały:tak:
2.:tak::-Daż mnie brzuch rozbolał:dry::wściekła/y:

poza tym to sie zasmarkaliśmy....mi złapało zatoki że ledwie na oczy widzę, a Kola... za kilka dnimu przejdzie, na szcęście rozumie ze krople mu pomagają iłądnie dmucha:tak::tak:

:-(zdrowiejcie szybciutko:tak:
 
reklama
Dziewczyny super że DzBiD udany u Was!
justyna super że weekend udany!Nie martw się, do soboty to pewnie już będzie po zimie...
karlita ale naprawdę super te buciki, może i ja zaszaleję i kupię sobie na takim obcasie:confused: Mam nadzieję że jak Wiki się wykaraska z tej ospy to nas odwiedzicie albo się w Bugi spotkamy albo może jakaś wieczorna herbatka?
sienio a kiedy Jula ma przedstawienie?Pochwal się swoim dziełem...
mandziula współczuję katarku,oby Wam kropelki szybko pomogły...
elza79 współczuję tego bólu...
A ja się już trochę przespałam ale Wiki stwierdziła że jej się nie chce spać i obudziła się przed 23.Tak więc ona nakarmiona w bujaczku patrzy się na choinkę a ja wpadłam poczytać co u Was.:happy2: Powoli już zasypia więc może zaraz i my pójdziemy spać:-) Na szczęście więcej krostek nie ma, ta co była we włosach to zniknęła po kąpieli więc to chyba była potówka.Aby ta na pleckach się utrzymuje i na buzi maluteńka... Jutro wybieram się do Lidla bo mają być jakieś ubranka dla niemowląt to zobaczę je.:tak:Spokojnej nocki.:-)
 
Do góry