reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

2012 rok to chyba nie będzie mój rok.... kłopoty z urlopem, jak ja go dostałam co prawda nie w tym tygodniu co chciałam to u jacka wstrzymali urlopy, papiery na dom się przeciągają kto wie co jeszcze nas spotka.... a na dodatek wczoraj byłam u swojego ginekologa i okazało się że muszę położyć się do szpitala...kurcze nie długo będzie można na moim brzuchu grać w kółko i krzyżyk...
poczytałam was po łebkach, bo tworzycie dziewczyny tworzycie...

madziara wielkie gratulacje.... spokojnych zdrowych tych wspaniałych 9 m-cy...
fogia i wyruszył Antoś, super gratuluje...
Moniczka zdrówka dla Maksia....
anaconda i jak ptysie????? jejku jak ja wam zazdroszczę.... ja tak nie znosze pichcenia w kuchni....
Iwonka dzięki za gościnę.... głupio mi że tak długo siedziałam.... ale fajnie było... kawa i zupka pyszna....
 
reklama
Witajcie...za nami zabiegany dzionek....odwiedziny u babci i prababci...a jutro choinka i koeljne odwiedziny u babci i prababci..
Z kalendarzów bardzo zadowoleni:tak::tak:

Madziarka jak imprezka???dałaś radę z zapachami??mam nadzieje że już leżysz i odpoczywasz z nóżkami w górze....

Sunday upolowaliśmy kurteczkę na przyszły rok, kilka bluzeczek i jutro jeszcze siostra ma mi poszukać w Warszawie spodni do tej kurtki...:tak:
Jak Maksio???zdróweczka...

Elza oby od lutego w roku 2012 wszystko zaczęło się układać...

Antuanet
tulaski dla Was na te choroby, trzymam kciuki i mam nadzieję że Wiki przejdzie ospę mega light'owo

Sienio udanego wieczorku;-)

Misia szkoda że kubeczki nie dotarły....

Anaconda coś ten twój J ostatnio podpada:-D:-D:-Dja jutro wybieram się do plazy jak Jula będzie na choince, chcesz dołączyć się, tyle że to będzie koło 10 rano...
udanych zakupów...

Kariska82 witaj!!!a co do pana dr to zbyt dobrych opinii o nim nie słyszałam:blink:ale osobiście nie znam go...

spokojnych nocek...
 
od rana się zbieram za pisanie heheheh

dzieciaki śpią :-) uffff

Anetka super że lekarz Wam odpowiada i strasznie mi przykro że Wiki ma ospę ... :shocked2::sorry2::confused2: OBY PRZESZLA JA ŁAGODNIE TYLKO Z TA JEDNĄ KROSTECZKĄ!!

Iza śliczności Pawcio taki już ... duży hihihhh

Marta niestety my jutro mamy wyjazdy do dziadków :sorry2: więc nie damy rady

Anaconda ptysie ???? wow :-) daj znać jak wyszły :-)

kariska z czystym sumieniem polecam

Okulistka dr Beata Rymgayłło - Jankowska

GABINETY OKULISTYCZNE

ul. Spokojna 17
Lublin

tel. (0-81) 747-45-66

przyjmują tak na NFZ

i Pani dr przyjmuje też na Chmielnej ale tam sa straszne kolejki byłam raz a później chodziłam już z córką na Spokojną.



Madziarka jak tam parapetówka ???

misia szkoda ze kubki nie doszły ale myślę ze dziadkowie się nie obrażą jak dostana je później :-) zmiękną jak je zobaczą ;-)

elza a co sie stało ?? ja też miałam iść do szpitala ale poszłam do lekarza z prawdziwego zdarzenia i sie okazało że nie ma takiej potrzeby bo zabieg można zrobić w gabinecie i nie trzeba mnie ciąć do czego nakłaniał mnie poprzedni lekarz... Już praktycznie na ferie miałam wszystko nagrane... :eek: włącznie z opieką dla dzieciaków ;-)

ALE JAK WIDAC CO LEKARZ TO LEKARZ ;-)

sienio super że masz taki wolny czas hihihihh odpoczywaj

spokojnej nocki :-)


ja dziś mam pracowity wieczór :-)
 
karlita ja mam dobrego lekarza i jesli on mówi że trzeba to trzeba...pytałam czy mozna farmakologiczne on potwierdziła ale w moim przypadku to jest 40% szansy.... a ja mam endometrioze czy jakos tak... po cesarskim cięciu.... i to samo nie zniknie....to nic poważnego zabieg... 3 dni w szpitalu... ale ja już mam kilka blizn na brzuchu...:-D:-D:-D...
 
Witajcie wieczorową porą,

dziekuje, u nas imprezka super extra udana - goście dopiero co wyszli najedzeni, napici i jeszcze z wałówkami w rękach na jutrzejszy dzień :-D będziemy mieli co wspominać... fajnie tak spotkać się z rodzinką na spokojnie....

Antuanet dr M. to super człowiek i ja mam do niego całkowite zaufanie... oby Wiki przeszla mega lajcikowo ospę... no ale popatrz na to z drugiej strony - będziesz miała ospę już całkowicie za sobą!!! :tak:;-)
Zdróweczka - oby ospa szybko zapomniała o Wiki!!!!

ps. miałam odpisać na smska ale zobaczyłam go dopiero niedawno i nie chciałam was pobudzić :-)

Madzieńka super że kalendarze się podobały...

ja jutro mam zamiar zawitać do plazy - muszę kupić Julkowi białe majtki i koszulę białą na przedstawienie bo ponoć spodnie prześwitujące są a chłopcy mają być aniołkami :-D

Sienio odpoczywaj... należy ci się!!!

sunday zdrówka dla Maksa - oby wytrzymał do imprez...

Karlitka ty pracusiu... jak u was ze zdówkiem? zapomnieliście już o temp?

Elza jak trzeba to trzeba... oby zabieg był bezbolesny...

misia prezenty będą następnym razem - nie przejmuj się... dziadkowie na pewno się nie obrazą...

Anaconda jak wyszły ptysie??? mniam.. ale smaka robisz...

Marta my też jutro biegamy od babci do dziadka... :-D udanych meczów życzę!!!!

Ja zmywarkę nastawiłam, pranie też ;-) bo w dzień nie zdążyłam i chyba pora iść się myć i kłaść się spać... M. tak chrapie że aż na dole go słyszę :-D:-D:-D:-D

Dobranoc - spokojnych nocek!!!!!
 
Wstawać śpioszki...

u mnie dzieciaki śpią tylko my z M. się obudziliśmy... ja już podjadłam co by lepiej się poczuć :zawstydzona/y::-p rozpaliłam w kominku i się grzeję... zaraz zrobie sobie herbatkę i będę odpoczywała ;-);-)

A jak u was zaczyna się ten piękny zimowy dzień?
Jakie macie plany???
 
witam i ja


u nas jak to w niedzielę, Kola o 7 "cześć mamo, choć sie bawić":dry::dry::dry: nie zna litości tem mały ciasteczkowy potworek:-D:-D
usiłuję mu wcisnąc sniadanie ale nie ma na nie czasu:no::no:


antuanet oby Wiki przeszła ospę szybciukto i ne miała dużo krostek:tak:
madziara super że impreza udana:tak::tak:, fajnie jak rodzina się spotyka, do nas ciezko wszystkich zaprosić bo mają daleko:-(


misia myślę że dziadkowie zrozumieją brak prezentów, a dostaną je przy następnej wizycie:tak::tak:

madzienka super że zakupy wię wam udały:tak:

elza trzymam kciuki żeby wszystko zaczeło się układać po waszej myśli

a my chyba dziś rogaliki bedziemy robić, takie z czekoladą, bo jak wczoraj kupiłam Klci drożdżówkęto az piszczał z radości:-D:-D:-D czasami zachowuje sietak jakbym mu jeśc nie dawała:-D:-D

miłej niedzieli zyczę
 
Witam z rana :-):-)
Madzienka ty już do Plazy się szykujesz a ja dopiero niedawno wstałam i jeszcze przed śniadaniem jesteśmy :-D:-D
Ptysiów wczoraj jednak nie zrobiłam bo Jacek już o godz.17 wrócił do domu i kolejne plany mi popsuł :-D:-D:-D więc dzisiaj będę robiła :tak::tak::tak: udanej zabawy choinkowej :-):-)
Antuanet ojej a jednak Wikusia się nie obroniła :-:)-( przykro mi bardzo i oby leciutko przeszła tą chorobę :tak: a co z tą dziewczynką co do was przyjechała specjalnie żeby się zarazić :confused::confused:
Madziara super,że parapetówka udana i fajnie masz z tym kominkiem - jak tylko na ogień się patrzy to od razu cieplej :tak::tak:
Elza ojej to muszą cie kroić :-:)-( ja też się muszę wybrać na porządny przegląd :sorry2::sorry2:
Sienio a jednak udało się wykręcić od szkolenia :-D:-D odpoczywaj odpoczywaj bo weekend szybko mija ;-);-):-p:-p
Mandziula ty też za wypieki się dzisiaj zabierasz, moja Maja to może pod nosem mieć drożdżówki lub inne ciasta i nawet tego nie ruszy :baffled::baffled:
Karlita to co? To jednak operacji u ciebie nie będzie? :confused::confused:
Słyszałyście,że od czwartku mrozy syberyjskie mają do nas zawitać :szok::szok:
Miłej niedzieli zmykam jakieś śniadanko kombinować :-):-)
 
reklama
witajcie w niedzielny poranek..
madziara super że imprezka udana...
antuanet zdrówka dla malutkiej Wiki.... oby krosteczek było mało i szybko zniknęły...
anaconda ja bym nie poszła do lekarza gdyby to mnie tak nie bolało....
 
Do góry