reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witam i ja


my już o spacerku i lepieniu bałwana, teraz ciełe mleczko popijamy:tak::tak: pogoda cudna na spacerki:tak::tak:

anaconda udanych zakupów życzę:tak::tak:

atali aj sie wąłśnei zastanawiałm gdzie sie podziewacie:-D:-D super takie domowe bułeczki:-D:-D

madzienka udanej wizyty u dziadków życzę:tak::tak:

madziara udanej imprezy:tak::tak:

ja zmykam cs do jedzenia dla chłopkaów rzygotować i do pracy bede jechać, no ale ostatni raz ..... w tym semestrze:cool2::cool2::eek:

miłego dnia życzę
 
reklama
Witajcie!!!

Po pierwsze to Madziarka ogromne gratulacje!!! /zazdroszcze/

images.jpeg Zobacz załącznik 428183


Ja wczoraj troszke zajrzalam,ale bylam taka padnieta ze jakos weny juz nie mialam na pisanie. Jeszcze wieczorkiem pojechaliśmy do znajomych. Maksio nadal ma katar, kaszel mokry od niego, i nic po za tym. Mam nadzieje,ze sie utrzyma do środy bo we wtorek ma Dz. B.i Dz. a w środę Bal.
Dzisiaj siedzimy w domku, mam nadzieje,ze uda nam sie jakies porządne porządki zrobić. :eek:


fogia gratulacje dla Antosia za samodzielne chodzenie!!! Teraz to sie dopiero zacznie:-)

Madzienka nie bylam w czwartek na zumbie bo jak we wtorek chcialam sie zapisac to juz miejsc nie bylo, teraz ide we wtorek i w czwartek. :tak:

Iza super foteczki Pawelka:-)

karlita dobre wieści od Was, oby zdrowko dotrzymywalo na dlugo:-)

maltanka milego wekendu:-)

Motylla jak ciasto?

anaconda udanych zakupów:-)

Madzienka co zakupiliscie wczoraj na wyprzedazach?
 
Witam sobotnio
iwona07 powodzenia na sesji, oby szybko Ci poszły egzaminy:tak:
madzienka udanych spotkań z dziadkami:tak:
anaconda27 udanych zakupów i dużo miejsc na parkingu w Plazie...
madziara78 udanej parapetówki, tylko nie przemęczaj się! Pozwól pomóc mężowi w przygotowaniach:-)
Ja ogarnęłam chałupkę, ugotowałam rosół i czekam na pana dr M:sorry2: Pogoda cudna na dworze, a u Wiki jakaś temperatura podwyższona:szok: Czyżby ospa się zbliżała wielkimi krokami:-:)confused: Kuba szaleje, więc tyle dobrego że on zdrowy. Miłego popołudnia:-)
 
Witam popołudniowo :-):-)
A jednak zakupy szlak trafił :crazy::crazy: pojechałyśmy do Plazy, obeszłyśmy kilka sklepów i zadzwonił mąż żebym po auto przyjeżdżała bo ona autem klientki jedzie do teściowej naprawiać go, no i że oczywiście jak chcę to i my możemy pojechać do teściowej :cool::cool: powiedziałam,że nie ma mowy inaczej sobie planowałam weekend i owszem po auto musiałam wrócić ale potem przyjechałyśmy już do domu :tak::tak: teraz zjemy obiadek i może jeszcze raz się wybierzemy albo jutro :tak::tak: z wyprzedaży to fajne bluzeczki mają w smyku i 5-10-15 po 15-25zł :tak::tak: a poza tym to nic ciekawego nie zauważyłam
Jeszcze wieczorkiem mam ptysie piec - pierwszy raz - ciekawe czy mi wyjdą :confused::confused:
Antuanet oby jednak Wikusia nie załapała tej ospy :no::no:
Mandziula ostatni raz w tym sezonie :szok::szok: no no tylko pozazdrościć :-D:-D
Sunday oby Maksiowi minął ten kaszlisko i katarzysko :tak::tak: u nas w poniedziałek DBiD a baj karnawałowy dopiero po feriach bo 14 lutego :cool2::cool2:
Idę sobie kawkę zrobić bo inaczej zasnę przy komputerze :sorry2::sorry2:
 
Witajcie
madziarka ogromne gratulacje!!! ale nam niespodzianke sprawiłaś:tak::tak::tak: Duzo zdrówka i uważaj na siebie:tak: teraz wiem co chodziło w zadniu: "herbatka wydaje sie bezpieczniejsza" :-D:-D
marta ja niestety nie dam rady, to jedyny dzień w tym tyg kiedy mogę nic nie robić:sorry2:

Mialam nadzieje na spokonje posiedzenie przed komputerem, ale kurcze nie da sie:no::no: moze później:sorry2:
 
Witajcie Lubelki ;)
Mieszkam tu od niedawna więc potrzebuję kilku fachowców ;)
Mam pytanie czy ma któraś z WAS namiary na jakiegoś dobrego okulistę dziecięcego w Klinice na Chmielnej w Lublinie???
I czy znacie Dziewczynki ginekologa- położnika dr Artura Wdowiaka, poproszę o jakieś opinię oraz rady co do takiego fachowca, który ma doświadczenie przy trudnym donoszeniu ciąży???

Z góry dziękuję za info ;)
 
Co tu taka cisza?
sienio a jak dzisiejsze szkolenie?Co nowego się nauczyłaś?
kariska82 witaj. O tym dr Wdowiaku to nie słyszałam więc nic nie poradzę, ale moja koleżanka chodzi z małą do okulisty dr Ciechana prywatnie i mówi że dobry specjalista, chyba pracuje na Chmielnej w klinice.
anaconda27 nie ma to jak zaplanować sobie coś...
A jednak miałam nosa-Wiki ma ospę:eek:. Pan dr bardzo przyjemny i dokładny, dziękuję jeszcze raz madziara78 na namiary na niego:tak:Dzieciaki śpią to można odpocząć...
 
Witam:tak:
my dziś wpadliśmy do Rampersa i parę pierdółek kupiliśmy,a Natalka bogatsza o kolejną zabawkę:-Djutro odwiedzamy babcie i dziadków....niestety bez prezentu:-(
za to dziś objadam się owocami,od dawna miałam chęć, ale przez gardło nie przechodziły:-(teraz nadrabiam:-D
madziara jak parapetówka?nie przemęczyłaś się?:confused:
Ja ogarnęłam chałupkę, ugotowałam rosół i czekam na pana dr M:sorry2: Pogoda cudna na dworze, a u Wiki jakaś temperatura podwyższona:szok: Czyżby ospa się zbliżała wielkimi krokami:-:)confused: Kuba szaleje, więc tyle dobrego że on zdrowy. Miłego popołudnia:-)

hehe...u mnie też rosół;-)dobrze,że Kubuś zdrowy:tak:

ja zmykam cs do jedzenia dla chłopkaów rzygotować i do pracy bede jechać, no ale ostatni raz ..... w tym semestrze:cool2::cool2::eek:

miłego dnia życzę

to już sezon się zaczyna?;-)
Sezon krzyzowania sie zebractwa z edukacja - DEMOTY.jpg

Co tu taka cisza?

A jednak miałam nosa-Wiki ma ospę:eek:. Pan dr bardzo przyjemny i dokładny, dziękuję jeszcze raz madziara78 na namiary na niego:tak:Dzieciaki śpią to można odpocząć...

ojej,strasznie mi przykro:-(oby jak najmniej ją to męczyło:tak:

anaconda współczuję zepsutych zakupów:sorry2:
 
reklama
antuanet ojaa biedna Wiki mialam nadzieje, ze ospa ja ominie, ale jak juz jest to życze Wam, zeby mała przeszła ja łagodnie:sorry2: dzielna z Ciebie kobietka Anetko, dwójka dzieci w domu, a Ty jeszcze sprzatasz i gotujesz :blink: Kurcze jak ja sie nie moge doczekac wiosny:tak: a co do szkolenia to nie poszlam, bo wypadla mi sobota pracujaca i przynajmniej mam dzien wolny do odbioru;-)
misia przykro mi ze kubeczki nie dotarły:sorry2:babcia na pewno sie nie obrazi jesli dostanie teraz tylko czekoladki:blink:
marz sliczna ta ramka, dziadkowie będa zachwyceni:tak:

Kurcze nareszcie dzis moge swobodnie siedzieć pól nocy przed TV i jutro nigdzie nie musze wstawac:-):-) jupiii:-)
 
Do góry