reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Maltanka no właśnie a może to ciążowe...w początkach ciąży tak może być:tak::tak:

Fogia do kiedy zostajesz w Lublinie???może na jakiś spacerek umówimy sie...

Karlita mi to przytulanie się nie przeszkadzało:-D:-D:-Da na gg zaraz zajrze:tak:
słodka Gabi....

Mikado aż tak się rzucałyśmy w oczy???:-D:-D:-D:-D
 
o Mikado teraz i ja wiem jak wyglądasz heheheh :-)

Emilka tak myślałam że te buciki będą dobre - niech sie dobrze noszą :-)
 
Witam porannie nocne marki:tak: Ja juz prawie wyszykowana do pracy, tzn dzisiaj sie ukulturalniamy z dzieciaczkami. Idziemy do Teatru:-) ale będzie zamieszania:zawstydzona/y: Widać,że spotkanie udane, na następne obowiązkowo się zapisuje-jakis urlop wykorzystam.
Jutro Dzien Dziecka planujecie jakis gdzies wypad?


maltanka jak Hubercik? i jak Ty??
 
reklama
I ja witam z ranka :-)

Sunday miłego dnia w pracy -dziś ci szybko zleci :-)
A co do prezentu - może tu coś wybierzesz... Upominki i dekoracje weselne, komunijne, urodzinowe, sylwestrowe, karnawałowe LUBLINto sklepik gdzie mają mnóstwo prezentów i pomysłów na panieńskie ;-)

Madzieńka ja też uwielbiam taką pogodę!!!! wczoraj jak Nela wstała, ja wywiesiłam kolejne pranie i poszliśmy na dworek - ubrałam ich ciut cieplej i szaleli... Nela na hulajnodze a Julian na rowerku biegowym... później jeszcze piaskownicę pod blokiem zaliczyliśmy - i wróciliśmy do domu po 20 ;-) od razu wchodząc do wanny - takie brudaski miałam :-)

Fogia ja też jestem pod wrażeniem włosków Antosia!!!! Słodziak jak się patrzy...

Marta a moja Nela chyba napatrzyła się na rolę starszej siostry :-) i wasz Pawełek wpadł jej w oko :-)

Maltanka a może to pamiątka po weselu :-D :-D bo wiesz - przy zagnieżdżaniu mogą być takie plamienia... ;-D
a jeśli to nie to to lepiej idź do ginka - niech sprawdzi co tam może się dziać... a jak Hubcio??

Mirosia to i ja wiem jak wyglądasz :-D

następnym razem po takim spotkanku musimy gdzieś razem wyjść - żeby mieć więcej czasu na ploteczki co? :-)

aniaslu to my dziękujemy!!!!

i już nie wiem co jeszcze miałam pisać... idę nastawiać zupkę i powoli szykować Julcia do przedszkola...
 
Do góry