reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam i ja :-):-)
Wczoraj na wieczór mąż mnie opuścił bo lewizna mu się trafiła więc z racji tego musiałam sama odprowadzić dzisiaj Maję do przedszkola :cool2::cool2: zbytnio nie chciało mi się wychodzić ale jak mus to mus, dobrze chociaż że cieplutko i nawet niepotrzebnie brałam koszulę z długim rękawem :tak::tak:
A na godz.15 idziemy z Mają do stomatologa i raczej bez borowania się nie obejdzie - oj chyba ciężki dzień mnie czeka :szok::szok: trzymajcie kciuki żeby chociaż nie zamykała buzi :tak::tak:
Wczorajsze spotkanie też uważam za super udane i chociaż nie chciało mi się iść to żałowałabym gdybym nie poszła :tak::tak:
To kiedy teraz organizujemy coś na świeżym powietrzu w takim gronie? :confused::confused:
Maltanka dziwne te twoje plamienia, ja takie miałam po cerazette i ginekolog kazała mi je odstawić ale skoro ty nic nie bierzesz :confused::confused:
 
reklama
Witam sie i ja po przerwie...
Madzienka witaj:-)ja kolo ciebie naet nie staje bo Twoja opalenizna pewnie jest powalajaca....
Sunday milego dnia w pracy...
Maltanka jak sie czujesz i jak katar H??
Anet kobieto Ty sie zamykaj na cztery spusty az mi ciarki przeszly jak to przeczytalam.....
Anaconda trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte....a dlaczego znowu idziecie????


My ostatnio popoludniu jezdzimy do Naleczowa karmic kaczki, wczoraj jezdzilam na zakupy ciuszkowe w poszukiwaniu marynarki uff znalazlam...no wlasnie co robicie jutro z dzieciakami moze i ja bym mojemu zrobila wagary pogoda zapowiada sie ladna. Rok temu wracalam do pacy po urlopie wychowawczym:szok:gdzie mi ten rok zlecial....
 
Witajcie
Fajne spotkanko miałyście :)
Madzieńka witajcie, szkoda było wracac co ?:p
sunday co do prezentu dla koleżanki to tez myślę, ze jakas sexi bielizna w dobrym guscie bedzie najlepsza :)
maltanka ojoj ja tak miałam jak chciałam tabletkami okres przesunąć i chyba mi nie wyszło:eek: słyszalam,ze tak sie czasem dzieje przy dietach, stresie itp
fogia super, ze chłopak poszedl porozum do głowy :) swoja droga widac, ze chłopak umie sie zachować :D:D

a ja mam 2 dni wolnego:-) dzis z okacji tego przedstawienia a jutro za sobote, bo zaczynamy pracowac w weekend, ale tylkona szczescie do 14, wiec nie jest zle
 
Ostatnia edycja:
Marzenko Mai spuchło dziąsełko od zęba i byłyśmy u dentystki i go otworzyła czyli wyborowała to co miała tam wsadzone i tak go zostawiła i powiedziała że jeśli będzie bolało to mamy przyjść i trzeba będzie coś z tym zrobić ale może nie boleć i wtedy tak by zostało, ale niestety boli więc idziemy, a ostatnio jak jej otwierała to na siłę borowała więc dlatego się obawiam :-:)-(
 
Anaconda to zycze aby ta wizyta byla ostatnia....
Senio sobota pracujaca kiepsko....to moze uda sie cos jutro zorganizowac z tym DD....

Musze kupic Mateuszowi jakis kapelisik czy ktoras z Was widziala cos ciekawego bo nie chce mi sie latac po sklepach....
 
Witam

My już na nogach od 6.30:no:, i Michałek już ucina sobie drzemkę:szok:dzisiaj jakoś wcześnie zasnął bo przed 9. Jak wstanie to idziemy na dworek a później mamy basenik.

Maltanka i jak twoje plamienie, przeszło? Może skonsultuj to z lekarzem:tak: A jak się dzisiaj Hubercik czuje?

Sunday o to dzisiaj luźniejszy dzień masz:tak:dobrze to chociaż szybko zleci:tak:

Anaconda życzę mało stresującej wizyty u dentystki i trzymam kciuki żeby Majeczka nie zaciskała buzi:tak:, dobrze że mąż poderwał dodatkową robotę:-)

Marz fajnie że jeździcie na takie wycieczki:tak:, ja w Nałęczowie byłam dwa razy raz na wycieczce a drugi raz przejazdem
 
Witajcie my tez już nie śpimy....:-D:-D:-D:-D
szykujemy śniadanko i ruszamy na spacerek...i zakupki:-):-)
pranie nastawione jeszcze jedno albo dwa mnie czeka:sorry2::sorry2::sorry2:

a na dworze bosko:-):-):-):-):-):-):-):-)

co do jutrzejszego dnia to może wybierzemy się do ogrodu botanicznego Ogród Botaniczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Antuanet wynalazła taką imprezkę:tak::tak::tak:
kto chętny???


Anaconda trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę:tak::tak:

Sienio udanego przedstawienia i mam nadzieję że do zobaczenia jutro;-)

Maltanka mam nadzieję że katarek już nie pojawi się w nosku Hubercika:tak::tak:
 
marz, madzieńka co do Botanika to na prawde fajny pomysl a pogoda zapowiada sie super:) Ja chętnie przyjdę na spotkanko, ale bez Juleczki,bo ona jedzie na wycieczkę:blink::sorry::sorry2:

Przedstawienie wyszło całkiem fajnie:tak: dzieciaki widać były zainteresowane i nie uwierzycie, ale wszyscy mieliśmy tremę, kilka osób pomyliło tekst,ale dzieciaki chyba sie nie zorientowały:-p;-) Kazdy rodzic aktor dostał dyplomik :-)mieliśmy kamerzystę, wiec za kilka dni pewnie bedzie caly filmik z tego przedstawienia:-)
Zmykamy zaraz z Juleczka na zakupy, bo nie mamy jeszcze sandałów:eek::eek: oby cos sie jeszcze ostało dla takich jak my:sorry2:
 
Hej!
Ja jestem dziś w mega wstrętnym humorze, wk.... mnie jeden Pan z obsługi klienta potem dowiedziałam się że mój Z który od 23 VI miał mieć urlop nie będzie go miał a teraz wykasowałam najlepsze zdjęcia w aparacie z ostatniego tygodnia spędzonego u rodziców.
Chyba wystarczy na dziś:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
U Was inaczej bo spotkanie widziałam że bardzo udane:tak::-D
Madzienka witaj po urlopiku:-):-) Pięknie się poopalałyscie z Julcią!!
Anaconda trzymam kciuki za majkę, ona jest dzielna i zmotywowana:-D:-D
Sienio super że takie udane to przedstawienie świetny pomysł a rodzice też potrafią:tak:
 
reklama
A ja właśnie wróciłam z reklamówką truskawek i mam zamiar się nimi najadać ile wlezie :-D:-D:-D
Senio wstydź się ;-);-) żebyście jeszcze sandałków nie kupiły :szok::szok:
Talia to faktycznie lepiej żeby ten dzisiejszy dzień szybko się dla ciebie skończył :tak::tak:
a co do motywacji Mai to dzisiaj nie zamierzam z nią iść do reala po dentyście :-p:-p ciekawe jak mi to wyjdzie :szok::szok:
Madzienka pomysł z Botanikiem super i już ci pisałam ze ja też chętna, może nawet Maję ze sobą zabiorę, no chyba ze coś będą mieli organizowane na dzień dziecka :confused::confused:
Justyna ja w Nałęczowie nigdy nie byłam :szok::szok::szok: więc u ciebie nie jest jeszcze tak źle :-D:-D
 
Do góry